Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tarım Simülatörü 22 Güncelleme 1.6.0

1.6.0.0

Yaması Hata Düzeltmeleri ve Değişiklikler

Trelleborg TH400 lastiklerine çift tekerlek yapılandırma desteği eklendi

Sabit hayvancılık gübre çıktısının saman tüketimi ile sınırlı olması

Çok oyunculu modda çok sayıda seçeneğe sahip sabit renk yapılandırmaları

Bazı gelişmiş FSR ayarları değiştirildikten sonra oyunun çökmesi düzeltildi

Basegame'den 3d model ve yalnızca moddaki dokular kullanıldığında mod balyalarıyla ilgili sorunlar düzeltildi

Modlardaki koleksiyonlar için yerelleştirme düzeltildi

Mod giriş bağlarının üzerine yazılması düzeltildi

Sabit fiyatlar sayfası "Satış" fiyat göstergesi

Sabit Rostselmash 2375 ve Çok Yönlü WD4, mağazada maksimum hız gösterdi

Sabit Salek ANS-1900 AI desteği

Katlanamayan aletler takılıyken "tümünü katla" giriş eyleminin kullanımı düzeltildi

Xerion 5000 harita etkin noktası türü düzeltildi

Köckerling Allrounder 600'de geliştirilmiş çeki demiri davranışı

Geliştirilmiş Lemken Solitair 12 çalışma davranışı

Mini harita boyutu değiştirilirken geliştirilmiş performans

Lemken Koralin 9-840 varsayılan tekerlek yapılandırması değiştirildi

Yüksek basınçlı yıkayıcının maksimum mesafesi biraz artırıldı

Araçlarda çeşitli küçük görsel ve işlevsel düzeltmeler

FSR 1.0 seçeneklerinden birini değiştirirken, AA ayarı otomatik olarak TAA olarak ayarlanır - ancak oyunda aslında TAA'nın aktif olmadığı ortaya çıkar.

Yeni eklemeler

Çok oyunculu izin eklendi "Ağaçları kes"

Çeşitli araçlar için yolcu desteği eklendi (Kubota DLC gerektirir) (KUBATA DLC İNDİRİMLİ 80.39 TL YEMEZLER) Farming Simulator [PC ANA KONU] 

Kare hızı sınırını ayarlamak için ayar eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 27 Haziran 2022; 20:21:40 >

• Farming Simulator [PC ANA KONU]
  • Volvo Is Coming To Farming Simulator 22!

Farming Simulator [PC ANA KONU]
    Farming Simulator [PC ANA KONU]steamcommunity.com
    Steam :: Farming Simulator 22 :: Volvo Is Coming To Farming Simulator 22!
    https://steamcommunity.com/games/1248130/announcements/detail/3362515187828236989
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt

bitane araçmi geliyor? ve bunu dlc diye parayla satıcaklar?

• Esnaf_TV kullanıcısına yanıt

Tahminimce Year 1 Season Pass alanları avutuyorlar. Avutulanlar arasında ben de varım.Farming Simulator [PC ANA KONU] 

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt

o paketi almaktan son anda vaz geçtim. 255 liralık içi cöp bir dlc serüveni devam ediyor. hele şu son gelen turuncu traktörler ne öyle.ona paramı verilir. 50 tl ye kucuk traktörleri aldım. onlar güzel. üzüm ve zeytin arasında kullanıyorum. kullanmasıda zevkli.

Daha önce Year 1 Season Pass a 269 tl bayıldıysan bedava geliyorFarming Simulator [PC ANA KONU] 

Japon malı ya sağlam ondan pahalı o traktörlerFarming Simulator [PC ANA KONU] 

şaka bir yana Year 1 Season Pass fiyatı rezillik gerçektenFarming Simulator [PC ANA KONU] 

• Platinum Edition & Platinum Expansion Coming This November

Farming Simulator [PC ANA KONU]steamcommunity.com
    Steam :: Farming Simulator 22 :: Platinum Edition & Platinum Expansion Coming This November
    https://steamcommunity.com/games/1248130/announcements/detail/3362516632930055497
  • Gölete köprü inşa ettikFarming Simulator [PC ANA KONU] 

• Farming Simulator [PC ANA KONU]
  • Yanılmadım bu da 269 TL ulan oyunu kabullendik de dlc leri oyun fiyatına satmak neyin kafasıFarming Simulator [PC ANA KONU] Farming Simulator [PC ANA KONU] 

Farming Simulator [PC ANA KONU]store.steampowered.com
    Pre-purchase Farming Simulator 22 - Platinum Edition on Steam
    https://store.steampowered.com/sub/744038/?snr=1_5_9__403
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

nevar bu platinum edition icinde? yemin ederim durduk yere oyundan soğudum ya.

Valla bende anlamadım hadi bunda genişleme var deniyor da Year 1 Season Pass fiyatı da saçmalıkFarming Simulator [PC ANA KONU]  anlaşılan artık hep böyle olacak yapacak bir şey yokFarming Simulator [PC ANA KONU] 

• Mod dünyası bu kadar geniş üstelikte modlarla multiplayer oynanabilen bir oyunda season pass dlc vs. para tuzağından başka bir şey değil. Özelliklede bu fiyatlara. Tabi ki (şahsi görüşüm)

Farming simulator 2008 den beri bu seriyi oynayan biri olarak şunu söylemeliyim ki son 4 oyundur yaptıkları tek şey piyasaya çıkan güzel modları toparlayıp her yeni oyuna kopyalamak. En basitinden fs22 de yeni gelen bütün özelliklerden daha fazlası modlu fs19 da vardı.Farming Simulator [PC ANA KONU]  En büyük primi de fs19 season modu üstünden yaptılar zatenFarming Simulator [PC ANA KONU] 

• .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt

Aynen ama bence sadece fs19 da mevsimler modunu beceremediler. fs22 de 269 tl ana oyun fiyatına çıkan dlc ler tam bir rezilliktirFarming Simulator [PC ANA KONU] 

• Bu tarz oyunların pek rakibi olmadığı için böyle fiyatlandırmaları normal. Meydan nasılsa boş hesabı. Bir çok eksiği olmasına rağmen hala türünün en iyisi. Tekel her sektörde kendi böyle belli ediyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Maalesef öyleFarming Simulator [PC ANA KONU] 

• Cattle and Crops'tan çok umutluydum ancak geliştirmeyi bıraktılar oyunu. O oyunda dinamik arazi var, tarla sürmek aşırı keyifliydi. Dönüp FS'de tarla sürmek istemezsiniz o oyundan sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venom59 V kullanıcısına yanıt

Oyunu Steam 'de ilk çıktığında aldım oyuna girdim oyun Türkçe değil ama hayvanlara Türk ismi koymuşlar hemen iade ettim olumsuz olarakta işaretledim. Daha sonra düzelttilermi bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.