Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modlara genel olarak ayar cekilebildigi ve gercektede ve oyundada ekerken surme olayida oldugundan hali hazirda surme eklentisi olmayan ekim makinelerinin surme eklentisi olan versiyon modlarinin fiyatini normalinin uzerinde tutun mesela 100 bin fazla yazin rar icinde xml uzantili dosyalar oluyor onlardan degistirebiliyosunuz. Ozaman hani cok para verdim aldim diyosun kafan rahat. Bu arada bir kac ekim modunda ayrica patates pancar ekimi yapanda var o iste biraz uyumsuz olsada gercege gore ben kullaniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Modlara genel olarak ayar cekilebildigi ve gercektede ve oyundada ekerken surme olayida oldugundan hali hazirda surme eklentisi olmayan ekim makinelerinin surme eklentisi olan versiyon modlarinin fiyatini normalinin uzerinde tutun mesela 100 bin fazla yazin rar icinde xml uzantili dosyalar oluyor onlardan degistirebiliyosunuz. Ozaman hani cok para verdim aldim diyosun kafan rahat. Bu arada bir kac ekim modunda ayrica patates pancar ekimi yapanda var o iste biraz uyumsuz olsada gercege gore ben kullaniyorum.

doğrudur hocam ama ben öyle oyundan kesinlikle zevk alamıyorum. Yani öyle modların ardı arkası kesilmez hep daha fazlasını isterim oyunda oyunluktan çıkar ben kendimi tutamam

Evet dosyaları not defteri ile açın money diye artın hemen karşınıza çıkar zaten. Kapasiteyide arttırabiliyordu burda birisi ama ismini imdi hatırlayamadım yine aynı data klasöründen yapılıyordu galiba

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Fs17 sitesinde hala 960mbli güncelleme var degisiklik olmamış

Bu steam versiyonu için olmalı

Bizim gibi giantsdan alanlar için değil galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bir cok ayar cekebiliyosun. Ben mesela bu suru romork modu indirdim. Hepsine ayar cektim, orjinal romork fiyatlarina gore tonlara ve fiyatlarina ayar cektim yani gidip 100 tonluk bir romorku sak diye alamiyorum.
  • Evet Steam üzerinden güncelledi.
  • Bu sessizlik hayra alamet değil

Sabah aöf sınavına girdim saat 14 e bi daha girecem zaman geçmek bilmiyor girsemde kurtulsam artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 MİLYONDAN fazla satmiş bu oyunu ama burasi ölü ya.kimse oynamiyormu bu oyunu. call of duty den cok satan oyun ya.
  • Tr de fs oynayan insan sayısı haftalık 10bini geçmez

%50si sistemi yetmez yada interneti yetmez diye fs17 indirmez

%25i hayattan fırsat bulupda oynayamaz

%10u sosyal forumları takip etmez

Kalanida buralarda işte : D

• quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Tr de fs oynayan insan sayısı haftalık 10bini geçmez

%50si sistemi yetmez yada interneti yetmez diye fs17 indirmez

%25i hayattan fırsat bulupda oynayamaz

%10u sosyal forumları takip etmez

Kalanida buralarda işte : D

sen nerelerdesin ya.bi steam e ekledik.ertesi gün hdd gümledi.nazarmi ettik ne yaptik.bide crackli oyundan gümlüyordunda ucuz kurtuldun

• Valla hiç sorma hocam ya Sabah vatandan ssd aldım sabah sabah 196.45 kuruş bayıldım şimdi format sonrası driver packlari kuruyorum

Fs17 sorunlarınıda hallettim Sukur artık sorunsuz çalışır sağolsun giants yeterince ilgilendi

Hergun video çeken birisiyim son vidyomdan beri uzak kaldım fs17ye

Bide hocam siz ne yaptınız Dediğim arkadaşlarla konustunuzmu onların kendi serveri vardi

Yalnız sanki ben orada yabancı gibihissettim kendimi o yüzden çiftliği sahiplenemeyince pek isinamadim : D

• Ciddi bir şekilde çiftlik kurmaya karar verirseniz benide yazın.
  • quote:

Valla hiç sorma hocam ya Sabah vatandan ssd aldım sabah sabah 196.45 kuruş bayıldım şimdi format sonrası driver packlari kuruyorum

Fs17 sorunlarınıda hallettim Sukur artık sorunsuz çalışır sağolsun giants yeterince ilgilendi

Hergun video çeken birisiyim son vidyomdan beri uzak kaldım fs17ye

Bide hocam siz ne yaptınız Dediğim arkadaşlarla konustunuzmu onların kendi serveri vardi

Yalnız sanki ben orada yabancı gibihissettim kendimi o yüzden çiftliği sahiplenemeyince pek isinamadim : D

ya hocam bi grubunuz bi arkadaş ortamınız yoksa tanımadıgınız bi servera gidince bi nevi onlara calısıyorsun zaten.seni isterseler atarlar.yani sana ait olan hic bişey yok.ortam a ısıncanki oyle kendini verebilesin.
  • Şu soya fasulyesinden iyice kıllanmaya başladım abi fiyatlar uçuyor 2 bini gördü acaba verim tonajı mı düşük olduğu için mi pahalı satılıyor diye aynı tarla ve aynı gübreleme ile bu sefer yonca ektim.
    Soya fasulyesi 19.500 küsür ton vermişti ve 1.950 den sattım. Bakalım yonca kaç ton verecek o da 1.450-1.500 arası gidiyor. Eğer yonca 25-26 ton falan verirse soya fasulyesi ile aynı değerde olmuş oluyor:)

• Bunu yapabilen Varmı dostlar

Farming Simulator [PC ANA KONU]

• Bir arkadaşim vardı niki Unuttum course play anlatımı istiyordu turkce olarak

Sistemini hallettim hala isterse cekebilirim detaylı olarak 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 27 Kasım 2016; 14:48:43 >
  • quote:

Bunu yapabilen Varmı dostlar

Öndeki külfivatör herhalde arkadaki ne tohum ekme makinası mı?

İkisi de kültivatör diye biliyorum

Öndeki ayırma yapıyor arkadakide havalandiriyoe diye biliyorum

• bu sorunu nasıl cozebilirim bu seferde bu çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 27 Kasım 2016; 17:27:1 >
  • quote:

bu sorunu nasıl cozebilirim bu seferde bu çıktı

Driverler ile alakalı hocam onlar ya ekran kartının driverinden yada directx.exe dosyaları falan eksik yeni format atıysan yükle.

hay Allah razı olsun hocam valla ya hiç bişe yüklemeden direk oyunu yüklemiştim
    şimdi direct x uyumlu sürümü yükledim kart 6950 directx 11 hemen indirdim bakalım birdaha yapacakmı
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.