DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Farming Simulator 2013
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.229
Cevap
21
Favori
285.226
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> Farming Simulator 2013
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 sonraki >>>
Giriş
      1256 Mesaj
      28 Ekim 2013 10:40:35
      quote:

Orijinalden alıntı: give_a_solace

misch station modunu kullanan var mı?

hocam trailere yüklemesi biraz zahmetli, boruyu kısa yapmışlar, silage taşıyabilen alçak kasa bi dorse lazım, ama sanki üretim biraz yavaş gibi, 1 saatte yaklaşık 10 ton yem yapıyor. Şimdi kontrol ettim bizim inekler saatte 13 ton mixed yem sömürüyor, inek başına saatte 8,6 kg yapar, bu aletlerden 1 tanesi hiç durmadan çalışırsa maximum 1150 inegi besleyebilir ona göre hesap yaparsın. Bişi denedim ama olmadı boşaltma borusu yem döküm yerine gelecek şekilde yerleştirdim ama algılamadı %100 doldugunda otomatik boşaltsaydı trailere falan gerek kalmicaktı bikaç hatası var sonraki versionlarda belki düzeltirler, kolay gelsin.

• Teğmen
      139 Mesaj
      28 Ekim 2013 18:40:08

hocam multi oynuyormusunuz.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi new_montana -- 28 Ekim 2013; 18:40:43 >
      Bahsedilenler: Terranfan

Özgürlük için Gökyüzünü satın almanıza gerek yok. Ruhunuzu satmayın yeter...
      Origin ID : new_montana
      Steam ID : muratozcelik74
    • Teğmen
      148 Mesaj
      28 Ekim 2013 22:46:09
      Arkadaşlar Farming Simulator 2014 çıkacak mı ??

Prison Break • How I Met Your Mother • Spartacus • Game of Thrones • The Walking Dead • The Big Bang Theory • Sherlock • Shameless US • Dexter • Breaking Bad • Suits • Blue Mountain State • Homeland • True Detective • Californication • Fargo • Modern Family • House of Cards • Black Mirror • Band of Brothers • Entourage
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      29 Ekim 2013 03:46:09

2015 Çıkacak Buda 2015'den bir resim amerkan haritalı olacakmış aldığım bilgiye göre

Atlantickullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1256 Mesaj
      29 Ekim 2013 07:10:06
      quote:

Orijinalden alıntı: new_montana

hocam multi oynuyormusunuz.?

hocam uzun zamandır oynamadım ama parti olursa oynarız hep beraber güzel olur.

• Teğmen
      142 Mesaj
      29 Ekim 2013 11:49:42
      s.a. online multi oynamak isteyen varmı ?

"Muhteşem beyinler daima sıradan beyinlerin şiddetli muhalefetiyle karşılanmışlardır..." Einstein
      "Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım..." Oscar Wilde
      "Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil armutları olgunlaştırır..." Peyami Safa
      "Yanlışı savunup kalabalıkları arkama katmaktansa, doğrumu savunup yalnız kalmayı tercih ederim..." Gandhi
    • Teğmen
      139 Mesaj
      29 Ekim 2013 20:22:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

Alıntıları Göster

hocam uzun zamandır oynamadım ama parti olursa oynarız hep beraber güzel olur.

herkesi bi arada toplamaya çalışıyorum katılmak isteyenleri bekliyorum yakındada server alıcam ozaman daha iyi olur

• Onbaşı
      25 Mesaj
      01 Kasım 2013 04:00:00
      Arkadaşlar bu yonca tarlasını nasıl kaldıracaz ya ? üstünden pulukla geçtim bi şey olmadı kaldırıp yerine başka bi şey ekmek istiyorum

• Binbaşı
      1256 Mesaj
      01 Kasım 2013 07:38:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Emre Erden

Arkadaşlar bu yonca tarlasını nasıl kaldıracaz ya ? üstünden pulukla geçtim bi şey olmadı kaldırıp yerine başka bi şey ekmek istiyorum

hocam pulluk takıp tarla oluşturma modunda tarlayı dikkatlice tekrar sürmen gerek, köşelerle uğraşmak biraz zahmetli uğraşmak gerekiyor, aslında normal modda pullukla sürünce olması gerekirdi ama olmuyor, hata bence. Son versionda düzeltmiş de olabilirler ama pek sanmıyorum.

• Onbaşı
      25 Mesaj
      02 Kasım 2013 13:20:04

Tamam hocam sorun cözüldü ben dırmıkla geçmişim üstünden Pulukla geçtim üstünden düzeldi. fakat bunu biran önce düzeltilmesi lazım en son sürüm yüklü bende

Terranfankullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2869 Mesaj
      02 Kasım 2013 14:28:25
      Selam arkadaşlar. Dün oyunu ahmetturan dan iso dosyası şeklinde indirdim. Kurulumu yaptım. Key istedi key zaten yoktu. Resimli kurulumdaki keyi girdim next yazısı aktif olmadı. Zaten kurulumdan sonra güvenlik duvarından oyunla ilgili birşeyler göstermiş. Yardımcı olur musunuz.

• Teğmen
      139 Mesaj
      02 Kasım 2013 23:54:34

agrar simulatorden bir resim olmasın bu ;)

Emre Erdenkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      25 Mesaj
      03 Kasım 2013 02:46:52
      new_montanakullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2869 Mesaj
      03 Kasım 2013 03:30:00
      quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

Selam arkadaşlar. Dün oyunu ahmetturan dan iso dosyası şeklinde indirdim. Kurulumu yaptım. Key istedi key zaten yoktu. Resimli kurulumdaki keyi girdim next yazısı aktif olmadı. Zaten kurulumdan sonra güvenlik duvarından oyunla ilgili birşeyler göstermiş. Yardımcı olur musunuz.

Ekran kartının yeni bir sürücüsünü buldum ve oyun açıldı.
      Arkadaşlar cruise kontrol tuşları 1, 2, 3 ve 4 değil mi. Bunlar bende çalışmıyor. Sadece tuşa bastığım zaman araç yavaşlayıp tekrar hızlanıyor.
      Ayrıca 137 mb lık güncel sürüm uyarısı aldım ve indirdim. Sizce kurayım mı?

Bir de arkadaşlar şu oyundaki kapasite değerlerini niye arttırırsınız anlamam. Zaten orijinal halde bile araçlar olduğundan çok daha hızla ve kolay ivmeleniyor. Hani marka model ve görüntüler güzel oluyor da 100 km ile giden traktör kullanmaktan ne anlarsınız. Simülasyon oyunu nfs haline getirince nasıl zevk alıyorsunuz

• Teğmen
      139 Mesaj
      03 Kasım 2013 13:56:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Emre Erden

yok değil http://www.farmingsimul...lator-2015mi-oda-ne.html

tamam haber farming simulator için ama kullanılan resim agrar simulatorden ;)

• Binbaşı
      1923 Mesaj
      03 Kasım 2013 18:23:51
      yeni oyunda fizik kurallarına önem verirler inşallah, kestirme olsun diye dağdan tepeden gittiğim oluyor.

• Teğmen
      139 Mesaj
      03 Kasım 2013 23:03:53
      quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

yeni oyunda fizik kurallarına önem verirler inşallah, kestirme olsun diye dağdan tepeden gittiğim oluyor.

Aynen

• Teğmen
      137 Mesaj
      04 Kasım 2013 00:13:10
      titanıum edıtıon ıcın harıta

Tek Başına KOCAMAN Savaştır Fenerbahçe
    • Çavuş
      53 Mesaj
      04 Kasım 2013 11:47:21
      beyler multi oynayan varsa haber etsinler geliriz ama titanium edition yok param yetmedi

"we are all we have got"
    • Yüzbaşı
      486 Mesaj
      04 Kasım 2013 13:09:29
      Selamlar, bu oyunu yeni keşfettim ve alıştırma aşamasındayım. Sormak istediğim birkaç detay var.

1-Yeni bir traktör vb. ekipman aldığımızda bunu dükkanın otoparkına yerleştiriyor. Çiftliğe teslim et gibi bir seçenek var mı?
      2-Her işi kendim yapmak zorunda mıyım. Yani yumurtayı da ben topluyorum, biçerdöveri de tarlaya ben götürüyorum. Her işi ben yapıyorum. Bazı işleri işçiye devret diye otomatik yapıyor ama o da iş bitene kadar. Yani tarlayı sürme bitti mi işçi traktörü orada bırakıyor.
      Bu tür işler için işçi alabiliyor muyum. Bir tarlaya dört tane makine gidecekse çiftlikten tarlaya dört kere git gel yapıyorum. Bunun kolayı var mı?
      3- Farklı çiftlik seçenekleri var mı?
      4-inek tesisini istediğim yere kurabilir miyim?
      5-100 tane inek alıyorum (milyar dolarım var ) ama tesise gittiğimde birkaçtane inek dolaşıyor. Bu inekleri beslemek için tarladan ot kesiyorum ama başka yem geliştirme işi yapamıyorum.
      6- inekleri sulamak gerekiyor mu?
      7- Koyunlar nerede? Koyun alıyorum ama ortada yoklar.
      8- En önemlisi Türkçe Mod var mı? Bazı karaktersizler hemen Türkçe Mod diye virüsleri salmış ortalığa.

K20D ve Mahdumları
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.