Şimdi Ara

Farming Simulator 2013 (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
17
Favori
309.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lepra61

Merhabalar
    3 ten fazla otomatik işçi çalıştıramıyor muyuz?Yoksa bir yerden işçi mi almak lazım?

Xbox360 tan oynadığım için bu sorunun çözümünü bulamayacağım anlaşılan.Peki:
    kamyona çift dorse bağlanıyor mu?Bağlanıyorsa hangi aparat ile?Bağlanmıyorsa traktöre bağlanan aparat ve römork hangisi?
    Yardımlarınız için tşkler.
  • Multide de her yeni oyuncuda bir hire worker veriyor. Gerçi bir mi yoksa iki mi veriyor her yeni oyuncuda onu tam bilmiyorum. Ama tek oynarken multide 2'den fazla hire worker aktif olmuyor. Sen 3 demişsin ama ben 2 diye biliyorum. Multide i yüzden ola olabildiğince fazla oyuncu ile oynamak avantaj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek başına oynamanın getirdiği sonuçlar

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

• o Huwai yazan şeyi niye kullanırsın ki, Ona döküp ondan ona dökeceğine, direk dorseyi yanaştır ona topla
  • silaj yaparken biçer döverde toplama haznesi olmadığından uğraştırıyor, bu arada römorku gönderirseniz iyi olur mod sitesinde bulamadım.
  • Hilesiz, modsuz, multiplayer...
    Tek kişi olunca tarla bitiminde bitanesinin yerini yeniden ayarlamak gerekiyor tek sorun o.
    Bu iki harvesteri kullanacak 2 kişi daha bulsam süper olacak. Ya da sadece birini kullanacak biri de yeter.

Farming Simulator 2013 Farming Simulator 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msicak -- 14 Eylül 2013; 12:55:49 >

• ve birkaç mod ile orjinal harita multiplayere hazır..

Farming Simulator 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi new_montana -- 15 Eylül 2013; 23:17:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergen383

quote:

Orijinalden alıntı: tankss

quote:

Orijinalden alıntı: sergen383

arkadaşlar oyunu kaydedip çıkıyorum oyuna geri dönünce ineklerin yemi sıfır oluyor aynı durum sizde de oluyor mu bu bir hata mı yoksa oyunun özelliği mi bilen varsa yazabilir mi? o kadar yem yaptım oyundan çıkınca hepsi sıfır olmuş

Hocam aynısı banda oluyor. Yuvarlak balyaları serpiyorum kaydediyorum . Serptiklerimden eser yok

bende sütler dahil herşey sıfır oluyor sadece gübreler gitmiyor

Merhabalar. Cracklı oyun kullanıyorum. Yemlerin kaybolmasının önüne geçebilme ile ilgili bir gelişme var mı?

• oyunun öyle olmasının nedeni korsan olmasından dolayı, Farming_Simulator_2013_v1.3_RUS olanı indirin bende öyle düzeldi.
  • Continental Europe serverinde turkiye istanbul adi ile multi oynuyoruz. 5 tane mod kullanıyoruz. Eğer bu modlar sizde yoksa bu linkten yükleyebilirsiniz. Bekliyorum herkesi arkadaşlar.http://sdrv.ms/19GCTNQ bu linkten gerekli modları yükleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msicak -- 28 Eylül 2013; 0:49:55 >
  • Yalnız 2013 den iyi gelir elde ettiler, Farming Simulator 2015 çok daha sağlam gelecek gibi.
  • patates biçer döverinde menüde işçi kiralama çıkmıyor. güncelleme mod falan mı gerekli ?
  • şuna bi türkçe yama çıksa iyidi
  • Patates ve şeker pancarını haritada nereye satıyoruz?
  • defenderx D kullanıcısına yanıt
    I harfine bas. Price bölümünde hangi ürün hangi yere kaça satılıyor görüyorsunuz. 9'a basarak diğer fiyatlara da bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birisi 20 tl ye satıyormuş farming sim 2013 o kimdir ona bi ulaşabilirmiyim ?
  • arkadaşlar aradım bulamadım biriniz bi yardımcı olur musunuz? daha önce xp de oynuyordum ama windows 8 de ne yaptıysam açamadım oyunu hem FS 2011 hem FS 2013 de aynı hatayı veriyor "could not init 3d system. shader model 3.0 is required. please install to latest video drivers." ekran kartım amd 2 gb i7 işlemcim var 8 gb ram ekran kartı driver ı en güncel i yüklü durumda... neden açamıyorum bi yardımcı olsanız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cars_Lover

arkadaşlar aradım bulamadım biriniz bi yardımcı olur musunuz? daha önce xp de oynuyordum ama windows 8 de ne yaptıysam açamadım oyunu hem FS 2011 hem FS 2013 de aynı hatayı veriyor "could not init 3d system. shader model 3.0 is required. please install to latest video drivers." ekran kartım amd 2 gb i7 işlemcim var 8 gb ram ekran kartı driver ı en güncel i yüklü durumda... neden açamıyorum bi yardımcı olsanız...

ben sorunumu çözdüm :) varsa aynı hatayı alan arkadaşlar ekran kartının kontrol panelinden 3D yi kapatsın çözülüyor :)
  • quote:

quote:

arkadaşlar aradım bulamadım biriniz bi yardımcı olur musunuz? daha önce xp de oynuyordum ama windows 8 de ne yaptıysam açamadım oyunu hem FS 2011 hem FS 2013 de aynı hatayı veriyor "could not init 3d system. shader model 3.0 is required. please install to latest video drivers." ekran kartım amd 2 gb i7 işlemcim var 8 gb ram ekran kartı driver ı en güncel i yüklü durumda... neden açamıyorum bi yardımcı olsanız...

ben sorunumu çözdüm :) varsa aynı hatayı alan arkadaşlar ekran kartının kontrol panelinden 3D yi kapatsın çözülüyor :)

Merhabalar Oyunum orjinal. Ayrıca Farming Similator 2013 Titanium Edition da yüklü. Notebook ta Windows 8 yüklü ve AMD nin 2 GB Mobile 7650 paylaşımsız ekran kartı mevcut. iki tane sorunla karşılaştım.

1- Oyunu açtığımda siyah ekran geliyor. Klavyeden Windows tuşuna basıp masaüstüne dönünp tekra oyunu tıkaldığımda düzeliyor. Bunu bazen birkaçkez yapmam gerekiyor.

2- Oyundan hiçbir şekilde ses alamıyorum. Oyun içerisinde Options bölümünde ses ayarlarıyla ilgili hiçbirşey çıkmıyor.

Daha önce oyunu deneme amaçlı indirip bir süre oynamıştım. Titanium edition da çıkınca orjinal alayım dedim. Duruma bakınki şu anda oyunu oynayamıyorum.

Önerisi, fikri veya bu tip sorunlarla karşılaşmış arkadaşlar görüş ve düşüncelerini bizimle paylaşırlarsa çok memnun olurum.

• Forumdaki
     Farming Simulator 2013 Farming Simulator 2013 Farming Simulator 2013 Farming Simulator 2013

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.