Şimdi Ara

Farming Simulator 2013 (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
17
Favori
309.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Terranfan

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat B.

Oyunu yeni kurdum çok acemiyim.

Görevleri nasıl yapıyoruz?

PDA görev yerini gösterir, palet görevi için frontloader bölümünden forklift ve ucunu al, ucuz kırmızı olanı alma zorlanırsın.
     Farming Simulator 2013

Çim göreviyse pda'dan görev yerine bak git çimi biç, başlangıç olarak küçük çim biçiciyi de kullanabilirsin. Paran varsa aşağıdaki gibi bişi yapıp çim biçme alanlarında 1'er tane bekletirsen çim görevlerini çabuk bitirebilirsin. İleri çözümler de mevcut tabi. Görev yerleri aşağıda.
     Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

forklift görevinde bi türlü yerden alamıyorum arkadaşlar nasıl yapçam?
    Hangi aracı kullanıyorsun, kırmızı weidemann'la zor olur, diğerleriyle daha kolay.

quote:

Orijinalden alıntı: lordof95
    ...
    Yardımcı oldugun için teşekkür ederim
    sorun değil hocam kolay gelsin.

kırmızıyı kullanıyordum evet dediğin gibi çok zor oluyor kırmızı ile. başka neler yaparak para kazanabilirim? yeşil baya pahalı onu nasıl alcam

• Görev yerine gidiyorum gidiyorum bitmiyor , uzaklaşıyor..
  • hasat ettikten sonra tarlada kalan şeyleri nasıl toplayıp balyalıcaz?

düzeltme: balya makinası aldım tarladan topluyorum ama balya çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 12 Şubat 2013; 12:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat B.

Görev yerine gidiyorum gidiyorum bitmiyor , uzaklaşıyor..
    Biter hocam dogru yere götürdügünden emin misin ekran görüntüsü koyarsan bakalım pda açık olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

hasat ettikten sonra tarlada kalan şeyleri nasıl toplayıp balyalıcaz?

düzeltme: balya makinası aldım tarladan topluyorum ama balya çıkmıyor
    3 balya içerde kalır 4.'yü verir merak etme, ama satmak için topluyorsan uğraştıgına degmez satınca çok para vermiyor, inekleri beslemek için toplamıyorsan boşver toplama direkt tekrar ekim yap. Görevlerden para kazanmak için süreyi 2 dakikaya indir, palet görevlerini Deny yap iptal et sadece çim görevlerini yaparsan 10 dakikada 5 çim görevi gelse 50 bin kazanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 12 Şubat 2013; 15:20:39 >

• selamlar herkese.benim oyunum orijinal değil.versiyon 1.0 da hayvanlara verdiğim yem değerleri oyundan çıkınca sıfırlanıyordu.vesiyon 1.3 ü indirip kurdum bu sefer bu sorunum çözüldü.ama bu seferde mısırları hasat ederken işçi kiraladığımda işçi çalışmıyor.ne yapmalıyım?korsanın problemi galiba ne dersiniz?ayrıca 1.3 versiyonda araçların hızları daha düşük mü?bende öyle çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koroglu16 -- 16 Şubat 2013; 15:29:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koroglu16

selamlar herkese.benim oyunum orijinal değil.versiyon 1.0 da hayvanlara verdiğim yem değerleri oyundan çıkınca sıfırlanıyordu.vesiyon 1.3 ü indirip kurdum bu sefer bu sorunum çözüldü.ama bu seferde mısırları hasat ederken işçi kiraladığımda işçi çalışmıyor.ne yapmalıyım?korsanın problemi galiba ne dersiniz?ayrıca 1.3 versiyonda araçların hızları daha düşük mü?bende öyle çünkü...

Mısırları Krone Big X 1000 Forage Harvester ile biçiyorsan o alet mısırları chaff yapar, deposu yok, traktöre tipper tak gel yanına hasadı aktarsın çalışır. Corn halinde toplamak istiyorsan normal harvestera corn bıçağı takman gerek. Araç hızlarını küçük bir mod yardımıyla ayarlabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 16 Şubat 2013; 19:41:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: koroglu16

selamlar herkese.benim oyunum orijinal değil.versiyon 1.0 da hayvanlara verdiğim yem değerleri oyundan çıkınca sıfırlanıyordu.vesiyon 1.3 ü indirip kurdum bu sefer bu sorunum çözüldü.ama bu seferde mısırları hasat ederken işçi kiraladığımda işçi çalışmıyor.ne yapmalıyım?korsanın problemi galiba ne dersiniz?ayrıca 1.3 versiyonda araçların hızları daha düşük mü?bende öyle çünkü...

Mısırları Krone Big X 1000 Forage Harvester ile biçiyorsan o alet mısırları chaff yapar, deposu yok, traktöre tipper tak gel yanına hasadı aktarsın çalışır. Corn halinde toplamak istiyorsan normal harvestera corn bıçağı takman gerek. Araç hızlarını küçük bir mod yardımıyla ayarlabilirsin.

peki hocam buraya kadar anladım.bende harvestera(buğday,arpa ve canola için olan(daha önce biçtim çünkü)) corn bıçağı takıp işçi kiraladığımda,işçi harvester'ı katlayıp mısırların arasına dalıyor ve biçmiyor doğal olarak.Mısırları Krone Big X 1000 Forage Harvester ile biçtim,dediğin doğru sağol.

• Hocam mısır biçerken dedigin gibi yapıyor haklısın bug var, H ye basar basmaz X tuşuna bas bıçagı katlamadan tekrar aç gerisi sorunsuz. Krone big x 1000 chaff yapıyor, ineklerine silage yapmak için kullanıyorsun.
  • quote:

Hocam mısır biçerken dedigin gibi yapıyor haklısın bug var, H ye basar basmaz X tuşuna bas bıçagı katlamadan tekrar aç gerisi sorunsuz. Krone big x 1000 chaff yapıyor, ineklerine silage yapmak için kullanıyorsun.

teşekkür ederim
  • Arkadaşlar merhaba. Ben Multiplayer oynayanlara bir soru sormak istiyorum. Şimdi biz arkadaşımla lan üzerinden bu oyunu beraber oynamak istiyoruz internet üzerinden değil ama lan üzerinden olacak. Bir oyun satın alsak sadece ikimiz kurup lan üzerinden oynayabiliyomuyuz bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bykoko

Arkadaşlar merhaba. Ben Multiplayer oynayanlara bir soru sormak istiyorum. Şimdi biz arkadaşımla lan üzerinden bu oyunu beraber oynamak istiyoruz internet üzerinden değil ama lan üzerinden olacak. Bir oyun satın alsak sadece ikimiz kurup lan üzerinden oynayabiliyomuyuz bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

LAN game yok hocam, cdkey kontrolu yapmak için oyunun kendi serverı üzerinden arkadaşına baglanıyorsun.
  • Bazı Römorklarin üstünün kapalı olduğu gözüküyor resimlerde. Römorklarin üstünü nasıl kapaticaz??
  • Arkadaşlar boyutu ne kadar bu oyunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless19

Bazı Römorklarin üstünün kapalı olduğu gözüküyor resimlerde. Römorklarin üstünü nasıl kapaticaz??
    Resimde kapalı göstermişler, oyunda üstü acık, netten indirdigin bazı trailerların üstü kapanabiliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Sarbas

Arkadaşlar boyutu ne kadar bu oyunun?
    516mb oyun 37mb v1.3 patch
  • Arkadaşlar, tarlaların kenarlarındaki ağaçları kaldırmak için bir yol var mı?

mod veya başka bir yol
    ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidayet80

Arkadaşlar, tarlaların kenarlarındaki ağaçları kaldırmak için bir yol var mı?

mod veya başka bir yol
    ...

Giant Editor ile kaldırabilirsin.Ağaçlar,çitler büyük sıkıntı takılıyorum hep Program ile rahatça kaldırırsın.
  • quote:

mod veya başka bir yol
    ...

Editorle oyunun orjinal map'i değiştirmek biraz ugraştırır, orjinalini yedeklemen gerekir multiplayer çalışmaz vs. Önceki sayfada ağaçlar kaldırılmış, patates, şeker pancar deposu düzenlenmiş bir map var, mod folderına atıyorsun.http://forum.donanimhaber.com/m_63922346/mpage_8/f_/key_//tm.htm#71054468

Platinum Extreme IV v4.0 DOWNLOAD

• quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

quote:

mod veya başka bir yol
    ...

Giant Editor ile kaldırabilirsin.Ağaçlar,çitler büyük sıkıntı takılıyorum hep Program ile rahatça kaldırırsın.

Teşekkürler
  • quote:

quote:

mod veya başka bir yol
    ...

Editorle oyunun orjinal map'i değiştirmek biraz ugraştırır, orjinalini yedeklemen gerekir multiplayer çalışmaz vs. Önceki sayfada ağaçlar kaldırılmış, patates, şeker pancar deposu düzenlenmiş bir map var, mod folderına atıyorsun.http://forum.donanimhaber.com/m_63922346/mpage_8/f_/key_//tm.htm#71054468

Platinum Extreme IV v4.0 DOWNLOAD

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

quote:

mod veya başka bir yol
    ...

Kardeş Giant editör ile ağaçları kaldırdım fakat hala ağacı kaldırdığım yerde boş alana çakılıp kalıyor traktör

Siliyorum sonuç aynı, taşıyorum yine aynı..

Nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak açıklarmısın...

kaldıracağımız neseneyi seçtikten sonra ne yapıyoruz???

Şimdiden teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.