Şimdi Ara

Farming Simulator 2009 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
0
Favori
131.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stone2627

kardeş bide satış yerini sormuştum sölemedin ama.

fend diye çifliğin arka tarafında kalıyor yardım ederim büyük ölçüde herkese
  • valla kardeş satış yerini nasıl tarif edeyim harita büyük artık geze geze bulacaksın zaten haritada görünüyor şirket isimleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

valla kardeş satış yerini nasıl tarif edeyim harita büyük artık geze geze bulacaksın zaten haritada görünüyor şirket isimleri

çiftliğin yanında boş ambar kısmının arkasından git yola çıkacan üste biraz dön sonra aynı yön düz git aeğer 50 ile gidersen harita büyüyor daha rahat bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grup vitamin -- 15 Ekim 2009; 23:48:04 >
  • saolun hepinize teşekkür ederim.
  • quote:

ekipmanlar ve araçlar büyük oldugunda zamandan çalıyoruz geride keyfi kalıyor

kendi arac ve ekipmalarım bazıları (kapasitelerini kendim degiştirdim)

CAT 600 RS 21 metre kesme agzı 250 ton kapasiteli

Farming Simulator 2009

20 metrelik solitair ( ekim için)

Farming Simulator 2009

29 metre cultivatör

Farming Simulator 2009

500 ton kapasiteli tır( tarlalarınız büyükse gerçekten lazım oluyor)

Farming Simulator 2009

kardeş bunların linki verebilirmisin-ya burdan yada özelden.

• http://www.trakkulup.net/index.php/board,458.0.html buradan istedigin her türlü arac ve ekipmanı bulabilirsin
  • saol kardeş çok makbule geçti... teşekkür ederim
  • quote:

saol kardeş çok makbule geçti... teşekkür ederim

ayrıca şu yamayıda paylaşayım gerçekten çok işe yarar birşey birden fazla arac aldığınızda çiftliğe getirmek için gidip gelmenize gerek yok hepsini bi kerede yükleyip getirebiliyoruz

Farming Simulator 2009

http://new.ls-uk.info/index.php?action=downloads;sa=downfile&id=1054

• Forum üyelik istiyor. Mod senin elinde varsa rapide falan upload edebilir misin? :)

Ayrıca buna benzer bir taşıyıcı araç indirdim, araçları yerleştirince içinden kayıp gidiyorlar yolda düşüyor araçlar.
  • çok saol walla oda güzel birde şey dicem ben bu siteden indirdim dosya halinde indi nereye yapıştırcam.exe veya setup dosyası değil.klasör halinde kurulmuş.nasıl yapcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas165

Forum üyelik istiyor. Mod senin elinde varsa rapide falan upload edebilir misin? :)

Ayrıca buna benzer bir taşıyıcı araç indirdim, araçları yerleştirince içinden kayıp gidiyorlar yolda düşüyor araçlar.

bilader ben 2 dkkda üye olup indirdim.
  • arkadaşlar indirdiginiz yamaların .rar olanlarını
    X:\Documents and Settings\Administrator\Belgelerim\My Games\FarmingSimulator2009\mod klasörüne atacaksınız

quote:

Forum üyelik istiyor. Mod senin elinde varsa rapide falan upload edebilir misin? :)

oyun şu anda kullandıgım bilgisayarda olmadıgı için elimde modda yok o yüzden upload edemiyorum
    bide araçları yukledıkten sonra arka kapagı kapatın 1.viteste gidin yavaş gidince düşmüyorlar

not: bazen yama dosyaları başka klasörlerin icinde de inebiliyor indirdiginiz sıkıştırılmış dosyaları açın yama olan rar uzantılı dosyalar belli olur zaten söyledıgim gibi sadece rar veya zip olanları mod klasörüne atın kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Romeo_Redline:. -- 17 Ekim 2009; 16:27:32 >

• saol kardeş my games klasörü hiç dikkatimi çekmedi varmış sandımki dğer tır simulatorları gibi.
    teşekkür ettim.
  • Yeni indirdiğim şeyleri moda attım çıkmadı sorun ne olabilir.
  • quote:

Yeni indirdiğim şeyleri moda attım çıkmadı sorun ne olabilir.

ne yamaları indirdigini bilmiyorum ama Trailer_Transport_XXL.zip dosyasını mod klasörüne attıysan oyundayken P ye bas market listesinde çıkacaktır
  • tmm kardeş sorunu buldum ben rar olarak atmıştım çıkmadı.sora klasöre çıkart dedim çıktı.oyunda.
    saol.ilgilendiğin için.
  • quote:

oyun şu anda kullandıgım bilgisayarda olmadıgı için elimde modda yok o yüzden upload edemiyorum
    bide araçları yukledıkten sonra arka kapagı kapatın 1.viteste gidin yavaş gidince düşmüyorlar

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı:stone2627
    tmm kardeş sorunu buldum ben rar olarak atmıştım çıkmadı.sora klasöre çıkart dedim çıktı.oyunda.
    saol.ilgilendiğin için.

quote:

Orijinalden alıntı:legolas165
    teşekkürler

yeni modlar buldukca yine paylaşırım
  • quote:

quote:

saol kardeş çok makbule geçti... teşekkür ederim

ayrıca şu yamayıda paylaşayım gerçekten çok işe yarar birşey birden fazla arac aldığınızda çiftliğe getirmek için gidip gelmenize gerek yok hepsini bi kerede yükleyip getirebiliyoruz

Farming Simulator 2009

http://new.ls-uk.info/index.php?action=downloads;sa=downfile&id=1054

güzelmiş

• Oyunda satın aldığınız zımbırtıları zahmetsiz bi şekilde getirmek istiyorsanız, oyunu kaydediyorsunuz. oyundan çıkıyorsunuz. Load game menusunde alt tarafta "reset vehicles" yazan yere tıklayınca bütün araç ve parçalarınız yanyana siloların yanına sıralanıyor.

ayrıca keşfedememiş olanlara bi kaç ipucu:

-aracınızın durmadan gazına basmak zorunda değilsiniz. üç kademeli hız sabitleyiciniz mevcut. 1 2 veya 3 tuşlarıyla aracınızın hızını ayarlayabilirsiniz.

-bir yandan araziyi sürmek, bir yandan tohum atmak, diğer yandan da başka bir tarlanızda hasatınızı toplamak istiyorsanız bu o kadarda zor değil. bulunduğunuz araçta iken "H" tuşuna basarak yaptığınız işi para ödediğiniz bir işçiye devredebiliyorsunuz. "Tab" tuşuna basarak araç değiştirip başka işleride başkalarına yükleyebilirsiniz....

-tarlanızı ektiniz, hasatı toplarken aracınızı durdurmadan hasatı traktörünüze boşaltabiliyorsunuz. yapmanız gereken sadece arkasında kasası olan bir traktörle arac giderken yanına yaklaşmak.

-çok ucuz diye mısır ekmemezlik etmeyin. mısır birim alan başına en fazla hasat çıkartan ürün olduğu için ciddi şekilde iyi para getiriyor.

iyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.