Şimdi Ara

Farming Simulator 19 [PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
4.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle. Özel işi iyi değil :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    tşk cvplar icin..dedigin gibi sivi gubre ve herbisit atan iyi makine alip kullanalim bakalim..kirec icinde kati gubre mak. lazim olcak zaten..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarla nin kenarinda hafif tepelik bir alan varsa orayi nasil duzleştirebiliriz ps4 farming de bilen var mi ?peyzaj işe yarar mi ?

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    devrilen araçlar için herkül modu var kullanabilirsin
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    tşk..o pek mesele degil de şu peyzaj ile arazinin kosesindeki tepelik alani duzeltemedim gitti..sacma sapan daha beter hale getiriyor..bunlarin peyzajina bilmem napim sinirlendirdi..

peyzaj işi sıkıntı o işe pek girmemek lazım yapıcam derken daha kötü olabiliyor
  • kafayi bozdum.farming ile,bir haftadir ek biç depola sat..

• her bir ürün ile ilgili,arazi hazirlik,ekme,hasat,tasima yukleme vs ekipmanlari kullanmak.keyifli..sermayeyi,arazileri arttirdim simdi boyünkkkbaş hayvanciliga girişelim..surekli ek biç daraltiyor..

ps plus bedava verdigi gayet guzel bir oyun..diğer farming oyunlari nasildir bilemem ama bu farming19 yeterli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 8 Haziran 2020; 2:48:33 >
  • inegglere TKT hazirlamak icin buyuk.karistirici 46000 lt yapmak hangi matematiksizin aklina gelmis acaba..48000 lt olsa 6 kuru ot 3 saman 3 tane de silaj balyasi tam hesap oturacak karisim için..kucuk 16 binlik makine de 2 kuru ot 1 saman ve 1 silaj balya tam hesap cunku..madem yapmislar 3 kati buyuk TKT makinesi hesabini da tam yapsana 48000 lt olarak..

ps4 te modlarin icinde ben bulamadim herkul modu ?

• ineghhlere TKT hazirlayan 17000lt lik karistirici makine onundeki aparatla bunker daki silaşı yerden alabiliyor,uzerine samanliktan saman ve kuru ot dokmek mi hatta yerden bile alir saman ve kuru otu.. (balya ile ugrasmak daraltici birsey ) yoksa;

46000 lt lik TKT makinesine 3 rulo balya silaj atip kalan saman ve kuru otu samanliktan dokmek mi daha kolay deneyip gorelim

bu ahirdaki inekler yavruluyormu acaba ? ureme diye birsey varsa 50 inek var yer yok diye uremiyor mu yoksa

hocam pc de oynuyorum ps4 de modlar kısıtlı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdmaniac -- 17 Haziran 2020; 8:27:56 >
    ürüyor hocam ama ahır komple doluysa üremiyor
    daha buyuk ahir kurarsam heyvanciklari oraya tasiyabilirim heralde tasima araciyla..çiftlik bank tosuncuk gibi 400 inek varmiş gibi gorunsun

taşırsın bir problem olucagını zannetmiyorum en fazla 250 tane inek koyabiliyorsun onlara da yetişmek zor oluyor zaten
    olmadi 50 lik acarim belkide en fazla..250 cok gelir

koyun bakmasi daha kolay para kazandiriyomu acaba onu denerim belki 80 lik ahir

250 lik var bende de yetişemiyorsun sattım 100 taneye düşürdüm daha iyi oldu koyun bakması kolay farming 17 de çok iyi para vardı ama farming 19 da denemedim ama iplikler her türlü para eder en yakın zamanda koyun işine de giricem
  • Farming Simulator 19 - Kverneland & Vicon DLC Çıkış Fragmanı | PS4

• paletle birseyler yuklemek ne sinir bisey..yokmu bu koyun yapaği paletlerini balya toplama makinesi gibi kolay yukleyen bir mod icadı...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.