Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&country=us&mod_id=65082&title=fs2017

arkadaşlar şu modeu mod klasörüne atıyorum oyunda görmüyor bu mod değildir felan diyor açıklamasında nereye atıcaz bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

https://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&country=us&mod_id=65082&title=fs2017

arkadaşlar şu modeu mod klasörüne atıyorum oyunda görmüyor bu mod değildir felan diyor açıklamasında nereye atıcaz bunu

Editör ile yüklenen modlardan olabilir. Oyuna girmeden önce mod seçme bölümünde gözüküyor mu?

Benim kullandığım sağlam mod var sorunsuz ona bakabilirsiniz.

http://www.modhub.us/farming-simulator-2017-mods/verladerampe-v-2-0/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mod klasörüne atıyorum orda gözüküyor fakat oyunda kurulu olan kısma giriyorum kimse yok bakayım teşekkür ederim

traktörün ön tekkerlekteri düşürüp geri çıkınca traktör fırlıyor gidiyor bu modda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan-39 -- 28 Ocak 2017; 16:7:33 >
  • quote:

mod klasörüne atıyorum orda gözüküyor fakat oyunda kurulu olan kısma giriyorum kimse yok bakayım teşekkür ederim

traktörün ön tekkerlekteri düşürüp geri çıkınca traktör fırlıyor gidiyor bu modda :D

Ben eski versiyonunu kullanıyordum. Emin olmak için tekrar yenisini indirip yükledim bende şuan öyle bir sorun yok:) traktöre ön yükleyici takıp 5 ton yük yükledim ön ve arka tekerlekleri düşürdüm herhangi bir sorun olmadı:) Büyük kepçe ile denedim yine birşey olmadı:) ama onun önünde yük yoktu.

Senin mod başka kategoride olabilir ozaman bilemiyorum.
  • Teşekkür ederim ben ön yükleyici takmadan steyrin önün düşürüp geri çıkmaya çalıştığımda traktör uçup gidiyor çoğunda böyle sorunlar var ilk denediğim o oluyor çünkü :) yardım ettiğiniz için teşekkürler tekrar
  • Farming Simulator [PC ANA KONU]
    Yükü görünce lastikler indi. Yolda gümlemezse bu iş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 29 Ocak 2017; 21:51:34 >

• Maşallah kolay gelsin :D
  • quote:

Maşallah kolay gelsin :D

Sağol Mertcan. Lastikler dayanıcakmı bakalım 5. katı yüklüyorum şu an.

Farming Simulator [PC ANA KONU]

Düzeltme: 6. katta yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 29 Ocak 2017; 13:9:41 >

• Forumda bir problem var galiba. Resimler yüklenmiyor görünürken birden çifter çifter çıkyor sonra hiç yüklenmemiş gibi kayboluyor.
  • napiyorsunuz gencler.ben zengin oldum.sefami sürüyorum artık.para akıyor akıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

napiyorsunuz gencler.ben zengin oldum.sefami sürüyorum artık.para akıyor akıyor.

oh hayat size güzel valla hocam. Biz ise koyunla köpekle uğraşalım para kazanacaz diye

Napcan okadar parayı hocam miras mı bırakıcan

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    bu iş bana çok zor geliyor kolay gelsin vallaha sizden gördüm bende girdim oyuna biraz pulluk çekeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

quote:

napiyorsunuz gencler.ben zengin oldum.sefami sürüyorum artık.para akıyor akıyor.

oh hayat size güzel valla hocam. Biz ise koyunla köpekle uğraşalım para kazanacaz diye

işin ilmini soyluyorum.kucuk bir tarla satin alin.agac ekme mainasi satin alin ve agac dikin. 4 5 gune buyuyorlar.sonra traktorun onune agac kesme makinasi alin agaclari kut kut indirin.sonra bi mod var.yine traktorun onune takiliyor agaclari talaşa ceviriyor.onunla talaşa cevirin.8 10 agacta 200 ton talaş biriyor.80 100 k ya satin.arı işine girin ve koyabiliyorsaniz 4 5 tane ruzgar pervanesi koyun.cugarayi yakin seyredin sonra:D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

quote:

işin ilmini soyluyorum.kucuk bir tarla satin alin.agac ekme mainasi satin alin ve agac dikin. 4 5 gune buyuyorlar.sonra traktorun onune agac kesme makinasi alin agaclari kut kut indirin.sonra bi mod var.yine traktorun onune takiliyor agaclari talaşa ceviriyor.onunla talaşa cevirin.8 10 agacta 200 ton talaş biriyor.80 100 k ya satin.arı işine girin ve koyabiliyorsaniz 4 5 tane ruzgar pervanesi koyun.cugarayi yakin seyredin sonra:D

Size verdiğim modun bir değişiğini buldum. İnce köklü ağaçları kesip anında talaşa çeviriyor. Ama bu modu para kazanmak için kullanmıyorum etraftaki ağaçları temizlemek için kullanıyorum:)

Şaka bir yana para sıkıntım yok şuan güzel paralar kazanıyorum oyunun zevkini yeni yeni almaya başlıyorum:)

Bana aynı otomatik saman yükleme remorku gibi kütük yükleme remorku arıyorum zevkine gezmek istiyorum, istediğim yere boşaltmak istiyorum birara görmüştüm ama şimdi bulamıyorum.

• Farming Simulator [PC ANA KONU]

Yerli malı yurdun malı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farmer Jax

Yerli malı yurdun malı.

ön yükleyici takılı olan JD de ön hidroliğin alt kolları sabit duruyor. 3-4 JD modu hepsinde de durum aynı o yüzden öne birşey takasım gelmiyor tipsiz duruyor:)

• Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Hiç fark etmemiştim.

Sağdaki modu (8R) deneyin derim. Sabahları farların görüntüsü hariç çok güzel bir mod. Bir eksisi de sesi de çok çıkıyor dosyalarını biraz karıştırdım lakin sesle ilgili bir şeyler yapamadım.
  • quote:

Hiç fark etmemiştim.

Sağdaki modu (8R) deneyin derim. Sabahları farların görüntüsü hariç çok güzel bir mod. Bir eksisi de sesi de çok çıkıyor dosyalarını biraz karıştırdım lakin sesle ilgili bir şeyler yapamadım.

Biliyorum hocam bende var zaten o mod:) 5M serisi modu var modhub ta çok güzel ayarlardan kabini falan kaldırabiliyorsunuz:) tavsiye derim:)
  • quote:

Hiç fark etmemiştim.

Senin istediğin class sersinin modunu yapmışlar:) daha denemedim ama bi bakabilirsin:)

http://www.modhub.us/farming-simulator-2017-mods/class-400045005000-1-0/

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.