Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edit : Altta doğru çekince farkettim varmış teşekkür ederim oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 6 Şubat 2020; 20:57:21 >
  • Farming Simulator [PC ANA KONU]
  • Oyuna renk katan , çığır açan, harikalar yaratan modları yazında yükleyelim yahu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deluxx kullanıcısına yanıt
    Seasons-Real Dirt Color- Courseplay-Follow me- Place Anywhere aklıma gelenler bunlar şimdilik.
  • Çiftçilik oyunlarını sevenler için farming simulator vazgeçilmez bir oyun gerek grafikleri olsun gerek oynanış olsun gerçeklik hat safada güzel hele ki geçenlerde epic games de farming simulator 19 ücretsiz veril di ki bu herkes için çok iyi oldu.
  • xbox one da fs 17 oynuyorum...kiraladığım işçiler arasında ki geçişleri düzenleyebiliyor muyum? mesela 3 kamyonum var..ok tuşuyla aralarında geçiş yaparken peşpeşe 3 kamyona geçiş yapsın istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim?
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Peşpeşe 3unu tek tuşla kontrol etmek istiyorsunuz sanırım. Sadece "bir sonraki araca geç" tuşuyla diğer yardımcıları kontrol edebiliyorsunuz, onun dışında tek tuşla geçiş yok.
    Yanlış bilmiyorsam xbox sürümüne mod yüklenmiyor, yuklenseydi helper modu ile ana ekrandan kontrol edebilirdiniz.

• Şu mevsimler modunun basit bir versiyonun da olması gerekli,sadece kar yağsın,ağaçlar yeşerip kurusun felan,görsel olarak sadece...Şuan ki hali çok detaylı ve biraz uğraş istiyor,aynı zamanda fazla zaman,çünkü herşeyin bir zamanı oluyor.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ama zamanların kısa olmasını istiyorsanız yanlış bilmiyorsam mevsimler 3 güne kadar düşüyor, normalde default olarak 9 ve biraz fazla evet.

• İntroyu atlamak için metod.
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    mod yükleniyor hocam xbox one da...modun adı helper mod mu..öyle bir şey varsa çok çok işime yarar
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatirlamisim ismi hocam "vehicle inspector" modun adı. Ana ekranda yardimcilarin ne yaptığını, ne taşıdığını, hangi aşamada olduğunu vs gosteriyor
    Video

• The Bourgault DLC is coming March 10!
    https://steamcommunity.com/games/787860/announcements/detail/1703987257973528326

https://store.steampowered.com/app/1186560/Farming_Simulator_19__Bourgault_DLC/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 20 Şubat 2020; 20:27:33 >

• Tümosan'ın iki tane traktörünü yapmışlar ama daha yayınlamamışlar,test ediyorlar.

• Bu konu tüm Farming Simulator oyunlarının ana konusu olsun. Başlığı bu yönde güncelleştirdim. Örneğin Farming Simulator 20 çıktığında da burada konuşulmaya devam edilsin.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.