Şimdi Ara

Farmakoloji alanında kaynak ve tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Alt dönemde TUS çalışılmaz
    Farmakoloji için tus dışı kaynak önerim: Oğuz Kayaalp. Başka maceralara gerek yok
  • Dr. Surgery kullanıcısına yanıt
    tus için öğrenmiyorum inşallah sınıfı geçersem mantığını kazanmak için arada okuyacam

yoksa okul içinde bakayım diom zaman bulamıom çoğu bilgi havada kalmış gibi hissediyorum

tavsiye için teşekkürler

+ diğer öğrenciler için de faydalı olur bura 1.sınıfın başında toplu kitap alımları falan vardı çoğunu almıştım ama aldığım 5-6 kitaptan 2-3tanesi çok yüzeyseldi beğenmemiştim sonra onların da daha iyisini almıştım en azından boşa kitap almasınlar diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 27 Mayıs 2020; 16:15:27 >
  • Oğuz kayaalp inanjılmaz kapsamlı bir kitap ya.Ben hep şey duyardım şu 3 kitabı bitirmeden mezun olma diye.guyton robbins ve Oğuz kayaalp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lipincot farma nasıl hocam senenin başında almıştım bu sene farma var diye ama 3e almışlar

oğuz kayaalpi bu gidişle alacam
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Ya ben lipponcott serisini genel olarak pek sevmiyorum :( farmakolojisi pek inceleyemedim ama.
    Goodman ve katzung genel olarak beğeniliyor.oğuz kayaalpi almanoza gerek yok bence kütüphanelerde çok bol oluyor.

• lipincotun biyokimyasını almıştım benim de pek hoşuma gitmemişti

farma iyi duruyor da daha ayrıntılı inceleme fırsatım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 27 Mayıs 2020; 16:48:50 >
  • farmakolojide oğuz kayaalp dışında hiçbir şeye gerek yok
    Biyokimyasını pdöde birisi kullanmış dolu hatalı bilgi vardı :(( bende de fizyolojisi var rezalet :(

• Bugün Kayaalp hocamızın eserini sipariş ettim. Geldiği zaman fikirlerimi belirtirim. Bu vesileyle kendisine rahmet diliyorum.
  • Hayati Kale Farmakoloji Slaytları. İngilizce okunuyorsa, farmada türkçe kaynak kullanımı çok yormuyor zaten çoğu terimler latince. Osmosis videolarının bazıları ile destek verilebilir. İhsan Bağcıvan'ın kitabından bahsetmeye gerek yok :)
  • oğuzkayaalp

goldman

katzung

ceyhun hocanın kitabı
  • Sizce hangisi daha iyi hocam okuma kolaylık açısından

goldman çok iyi 13. baskısı çıktı ingilizcen varsa okuyabilirsin
  • Teşekkürler

rica ederim
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.