Şimdi Ara

Fare ağır mı olmalı hafif mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizce oyunlar için fare ağır mı olmalıdır hafif mi?

• Hafif olması fareyi hareket etmeyi kolaylastırır ve daha ani ve hızlı donusler yapabilirsiniz.
  • teşekkürler yorumun için.XL740 aldım da şu altındaki ağırlıkları çıkardım tekrar taktım şimdi çıkaramıyorum deli olcam
  • ağır olmalı oyun oynarken tam kontrol sağlamalı bi dokunuca uçmamalı ağırlık takınca ilk başta garipsersin elin zamanla alışır
  • Kişiden kişiye göre değişir. Ben hep en ağırda kullanıyorum
  • çok hafif olması, çok ağır olmasından daha rahatsız edici benim için. mouse dediğinin biraz ağırlığı olmalı ama çok değil, aslında tam ortası olmalı, bu da kişiden kişiye değişebilir, bana göre orta değerde bir ağırlık başkasına göre öyle olmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Kişiden kişiye göre değişir. Ben hep en ağırda kullanıyorum

arkadaşa kesinlikle katılıyorum bende aynı şeyi yazıcaktım. Diğer arkadaşların dediği de doğru hafif olması rahatlık verir ama ağır olması da kontrollü yapar mouse u. Ama kesinlikle mouse u ne için alacağını düşün. Oyun oynayan biri isen denyip al. Fps oyun oynuyorsan biraz daha hafif mouse lara bak derim. Ama stratejidir ya da wow gibi oyun oynuosan biraz daha kontrollü mouse bakmanı tavsiye ederim. Kısacası kendin deneyip al derim sana göre en rahatı en kullanışlısı hangisiyse en ii mouse odur diyorum ben.
  • teşekkürler yorumlarınız için.Xl740k ın sonunda ağırlıklarının bulunduğu kısmı açabildimDün o kadar uğraştım bu gün elimi değdirdim açıldı
  • Farenin hafif veya ağır olarak kullanılması (ağırlık takılma-takılmaması) Kullandığınız fare altlığının ivmeleme düzeyi ile doğrudan bağıntılıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi explorerAA -- 11 Eylül 2009; 19:30:25 >
  • XL-740K için ağır öneriyorum ben. Tabi değişir bu. Ama boşken oyuncak gibi geliyor bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.