Şimdi Ara

FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
3.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan0101

Bu adam ülkenin diktatörü , bunu tahtından indirmeye çalışacaz
    harika zaten tipinde meymenet yok indirilerim baba .ben hazırım ya sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

pm

Alıntıları Göster
    OROS ların diyarı zaten köyün adı
    Oynarken de çok gülmüştüm. Unutmuşum kadının dediği kelimeyi, yine güldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

OROS ların diyarı zaten köyün adı
    Oynarken de çok gülmüştüm. Unutmuşum kadının dediği kelimeyi, yine güldüm

Alıntıları Göster
    hocam birlen aklıma geldi ulan bu ince mesajı bizden başka halk anlıyamaz zaten

• ilginç olması sarmıştı beni. hayvanlar olsunf alan. %100e kadar bitirmiştim. eğlenceliydi.
  • Tek ilgimi çeken şey Gus Fring
  • Xbox one series x de oynanır

• World Premier

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

World Premier

dedim sana bu işte mexico kokuları var

• FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU]

FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU]

Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara'ya hoş geldin. Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu kanlı rejime karşı devrimci bir mücadele de ateşleniyor.

ÖZGÜRLÜK İÇİN SAVAŞ
    Yara yerlisi Dani Rojas olarak, rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak bir gerilla mücadelesine atılacaksın.

YARA PARAMPARÇA
    Bugüne kadarki en geniş Far Cry dünyasında, Yara'nın ormanlarında, sahillerinde ve başkenti Esperanza'da Anton'un askerlerine karşı savaş.

GERİLLA ATEŞ GÜCÜ
    Zalim rejimi yerle bir etmek için derme çatma, el yapımı silah ve araçlarla savaş, Amigos denilen vahşi hayvanları da bu mücadeleye kat.

• R-10 kullanıcısına yanıt
    eline sağlık hocam ekleyecektim fırsat bulamadım
  • Küba havası var mekanlarda arabada öyle güzel oyun olacak gibi.
  • Fragmanı birde böyle izleyin Türkçe Dublajlı Fragman

• PS'de 4 olmayacak olması hem güldürüyor hem şaşırtıyor

• FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU]

FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU]

• Oyunun videosu sızmış erkenden:

Streamable Video

• FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU]Far Cry 6twitter
    “Tune in tomorrow, August 31st at 9am PT to get a first look at Far Cry 6 gameplay on the Xbox Series X with the UbiNews crew!”
    https://twitter.com/FarCrygame/status/1432372556485566465?s=19

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Oyunun videosu sızmış erkenden:

Streamable Video

Bu görüntülerin aynısını aylar önce izlemiştik zaten yeni değil ki FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu görüntülerin aynısını aylar önce izlemiştik zaten yeni değil ki  

Alıntıları Göster

Zaten bende o mesajı aylar önce atmıştım FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Zaten bende o mesajı aylar önce atmıştım  

Alıntıları Göster

Hay gözüme tüküreyim FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] 

• FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU]Ubisoft North Americayoutube
    Far Cry 6 Narrative Director Navid Khavari joins Ubisoft News to check out some explosive guerrilla action on Xbox Series X. See Chorizo the wiener dog, Guapo the crocodile, and Chicharrón the rooster use their unique talents to help the revolution in adorable and violent ways. This gameplay showcase takes place in the El Este Region and features combat with the improvised Resolver weapons and powerful Supremo backpacks, with a look at weapon customization and plenty of brutal machete takedowns. Far Cry 6 is launching on October 7 for Xbox One, Xbox Series X & S, PS4, PS5, Stadia, and PC. The Ubisoft News team keeps you up to date on the latest news and announcements from Ubisoft at http://news.ubisoft.com. Join Chris Watters, Chastity Vicencio, and Youssef Maguid live every Wednesday and Friday at 10:00AM PT as they play the latest Ubisoft games, dive into the Ubisoft+ catalog, and showcase special in-game events. ABOUT UBISOFT: Ubisoft is a leading creator, publisher and distributor of interactive entertainment and services, with a rich portfolio of world-renowned brands, including Assassin’s Creed, Far Cry, For Honor, Just Dance, Watch Dogs, Tom Clancy’s video game series including Ghost Recon, Rainbow Six and The Division. The teams throughout Ubisoft’s worldwide network of studios and business offices are committed to delivering original and memorable gaming experiences across all popular platforms, including consoles, mobile phones, tablets and PCs. For the 2019-20 fiscal year, Ubisoft generated net bookings of €1,534 million. To learn more, please visit: www.ubisoftgroup.com. © 2021 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Ubisoft and the Ubisoft logo are registered trademarks in the US and/or other countries.
    https://www.youtube.com/watch?v=dVZNkHbS8IA&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.