Şimdi Ara

Far İhlali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • resmen ülkeyi bu saçma ihlal yüzünden ben geçindiriyorum o kadar 150 eurom gitti ki yeni çekici alırdım bunu kaldırmanın yolu var mı arkadaşlar?

• farları L ile açıyorsun mübarek sorun ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorita

farları L ile açıyorsun mübarek sorun ne

hocam onu biliyorum da yağmur yağıyor l ye basmıyorum karanlık olmadığı için ama yinede 150 euro gidiyor ben bunu anlamıyorum bunu kaldıran mod falan yok mu ekleyelim oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zornocu3169

quote:

hocam onu biliyorum da yağmur yağıyor l ye basmıyorum karanlık olmadığı için ama yinede 150 euro gidiyor ben bunu anlamıyorum bunu kaldıran mod falan yok mu ekleyelim oyuna

Cok abartma 150 euro kestiği an L bas işte bisi olmaz yağmur olmasın diosan ayarlardan yagmur sikligini 0 yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Cok abartma 150 euro kestiği an L bas işte bisi olmaz yağmur olmasın diosan ayarlardan yagmur sikligini 0 yap

hocam valla oyunda yağmurluyken hem içimde böyle anlatamayacağım his olduğu için yağmuru en yükseğe çekiyorum ama artık dikkat edeceğim de yinede şunu kaldıran bir mod yok mu

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam valla oyunda yağmurluyken hem içimde böyle anlatamayacağım his olduğu için yağmuru en yükseğe çekiyorum ama artık dikkat edeceğim de yinede şunu kaldıran bir mod yok mu

bilmiyorum hocam

• Polisi kapatmanız lazım o zaman da tüm cezalar gider. Bir def dosyasında vardır ayarı da sadece onu kapatmaya mod yapmamıştır hiç kimse.
  • cezaların ücretlerini ayarlayabiliyoduk

hazır mod dosyası bulup, editlersin

ben de yok gerçi

haftalık 2 milyon gelir olunca sorun etmiyorum
  • Sadece gündüz farı konumuna al. 3 kademeli ya; gündüz farı-kısa-uzun. FPS düşüşü çok olmuyor öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler beyler yardımcı oldunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.