Şimdi Ara

Far Cry Primal (2016) [ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
7
Favori
20.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mammoth DLC'Si çok gereksiz almanıza gerek yok. Yeni başlayanlara tavsiyem survival mod'da oynamaları. Survival'da bile bir yerden sonra oyun kolaylaşıyor zaten.
  • Optimizasyon çok iyi oyun yağ gibi akıyor atmosfer harika. Oyun bitmiş ben hala görev arıyorum. Gidilecek toplayacak çok şey var baya oyalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 20 Ocak 2017; 23:23:58 >
  • arkadaşlar bugun oyunum silinde 9 saat civarı oynama sürem vardı yüzde 30a yakın save gitti cpy versiyonda. Rica etsem save atabilecek varmı aramızda ? orta seviyelerde savi olan varsa atarsa cok makbule geçer
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    Korsan kullanmasaydın gitmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScarHand

Korsan kullanmasaydın gitmezdi

:) baska bir forumdan buldum orjinal ile cpy save uyuşuyor sıkıntısı olupda save arayanlar için ekleyeyim yüzde 22 civarı save 10 saat süreli
    http://dosya.co/zcuctodfbnxk/2029.rar.html

• FPS dropları bir bende mi oluyor anlamadım ki.
  • orjinal oyunda gayet stabil, işlemci dostu fakat ekran kartından 3,9 gb çekiyor muazzam. Bende bottleneck olmadığından fps drop yok gtx 960 4 gb
    Maşallah fullhd ultra 39 fps
    Witcher 3 ve tomb raider very highlar zorluyor işlemci darboğaz riskli....

Gayet başarılı bir oyun puanlama derseniz son 3 oynadığım oyun

FC 8
    Tomb Raider 8,5
    Witcher 3 9,5

Bence alınır değer MÖ 10,000 hikaye avcılık gayet ilgi çekici....ayrıca 70 e düştü herhalde apex dlc dahil...
  • djtunc kullanıcısına yanıt
    Hocam spoiler butonu koyulmuş. Oynamayanlar var kurban olam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

orjinal oyunda gayet stabil, işlemci dostu fakat ekran kartından 3,9 gb çekiyor muazzam. Bende bottleneck olmadığından fps drop yok gtx 960 4 gb
    Maşallah fullhd ultra 39 fps
    Witcher 3 ve tomb raider very highlar zorluyor işlemci darboğaz riskli....

Gayet başarılı bir oyun puanlama derseniz son 3 oynadığım oyun

FC 8
    Tomb Raider 8,5
    Witcher 3 9,5

Bence alınır değer MÖ 10,000 hikaye avcılık gayet ilgi çekici....ayrıca 70 e düştü herhalde apex dlc dahil...

bendede 3gb gtx 780 var, full hd de 3048mb civarı gpu mem kullanıyor, demekki 4gb memory olsa kartta onunda tamamını kullanacak, ama şuan bende gpu memory yetmediği için darboğaz yaptığını düşünmüyorum, 6gb ekran kartı kullananlarda falan durum nasıl acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yeni başladım. Anladıgım kadarıyla FC 4'ün haritası üzerine farklı bir konsept oluşturmuşlar. Pek sevdigimi söyleyemem, bir süre oynamaya devam edecegim, gittigi yere kadar..... Neticede bir zararımız yok, CPY sagolsun....

Bir de geçen gün bitirdigim Infinite Warfare'deki teknolojiden sonra taş devrine dönme biraz garip geliyor.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal dogan -- 25 Ocak 2017; 20:2:52 >
  • Tek bana mı saçma geliyor ubisoft ilk4 oyununu modern bi zamanda geçirirken bu oyunu tam bir çakış yaparaktan geçmişte bir dönemde geçirdi bence ilk başta farklı bir oyun olaraktan çıkacakken şirket fazla satmayacağını düşünerekten adı far cry primal koydu

• Oyunda zorluk seviyesi sorunu var.Expert gelmesine rağmen oyun hiç zorlamıyor.Fazla craft yapmamama rağmen üstelik.Bu tame olayı oyunu dahada basitleştirmiş.Birde bu tigerleri falan alınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

Oyunda zorluk seviyesi sorunu var.Expert gelmesine rağmen oyun hiç zorlamıyor.Fazla craft yapmamama rağmen üstelik.Bu tame olayı oyunu dahada basitleştirmiş.Birde bu tigerleri falan alınca

Mahmutlar sağolsun scared bear dahil bütün tamelerimi hallettiler 😈

• Oyun ya ilk siyah ekranda kırmızı bir bar var o dolunc akalıyor,ya da ubisfot connections ekranında kalıyor.Çözümü nedir ?
  • Bende Wd2 de oyuna giremiyordum neti kapatınca girdi. Sanırım savaş var

• quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

Oyun ya ilk siyah ekranda kırmızı bir bar var o dolunc akalıyor,ya da ubisfot connections ekranında kalıyor.Çözümü nedir ?

virüs programını ve internet bağlantısını kapatıp giriyorum ben

• Uri(flesh Eaters) diyarına gireceğim; Sayla nın görevi yapıp rare yellow leaf ı buldum, zehirli bölgeyi geçip biraz gidip oyundan çıktım.Tekrar oyuna girince yellow leaf yok ve zehirli bölgeyi geçemeiyorum;tekrar nerden yellow leaf ı bukacağım?
  • hayatımda oynadığım en güzel ilk 3 oyuna kesinlikle girer. İnanılmaz bir oyun, resmen kendimi ilk çağda buldum. Haritayı keşfetmek vs beni resmen mest etti. Ancak tüm görevler bitti, oyun bitti ve daha yüzde 50'lerdeyim. Yan görevlerde bitti. Haritada hiçbirşey yok. Öyle boş boş gezicekmiyim? O zaman neden yüzde 55-60 progress de hepsi bitti. Geri kalan %40 ne idi?
  • Oyunda renkler canlı değil, soluk gibi. Görüntüler kaliteli, gerçekçi duruyor ama.

Oyun içinde ve Monitörün ayarlarını kurcalamam lazım sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.