Şimdi Ara

Far Cry Primal (2016) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
7
Favori
20.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

Far cry 3 ün rakibi bile olamaz, 4 ün ise gerisinde. Açıkcası beklediğimi bulamadım ama optimizasyon güzel. Yinede şuanki aşamada her türlü oynamak lazım.

Bana kalırsa 4'den iyi ama 3'ün gerisinde :) 3'ü 2-3 defa bitirdim ancak 4'ü 1 kere bile bitiremedim.

Far cry 3 te geceleyin o deniz sesini dinlemek efsaneydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

unlimited resources veren bir trainer yokmu gcw den 2 tane buldum ama çalışmadı hiç uğraşasım yok ot toplamakla eskiden yapardım ama artık yok.

Fling trainer güzel çalışıyor.
  • Bu oyun acayip sardi beni puanları çok düşük bence ki ben çok seçici bir oyuncuyum ama niye hoşuma gitti bilmem ;) far cry 4 oynamadım ondan olabilir. Bu arada ayı ve dişli aslan evcilleşti daha zorlayıcı bir şey var mı porsuk kaldı bir kaç tane daha. Birde bir görevde ağaç üstün de fil kafası iskeleti var orada görevi yapmıyor uyarı veriyor neden acaba.Erken gittim sanırım neyi tamamlamam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

unlimited resources veren bir trainer yokmu gcw den 2 tane buldum ama çalışmadı hiç uğraşasım yok ot toplamakla eskiden yapardım ama artık yok.

Lingonun twitterdan son yaptığını indirdim bu kaynak ekliyor istediğin kaynağı seçip ekliyorsun.
  • beni çok sardı bu oyun ya ortam orman hayvanlar müthişbence.birşey sorucam ama uplayda başarı kazandıkça unlock ettiğim şeyler var silah falan ne biliyim işte oyunda nerede görücem bunları bakıyorum birşey değişmemiş o açığım ödülleri falan nerde nasıl bulabilirim oyunda tam anlayamadım o konuyu çünkü
  • Şu dinozor kemikleri ve yumurtalarının olduğu kupayı aldım müthiş bir yerde ;) başka böyle neler var oyunda
  • s.a arkadaşlar bende oyuna yeni başladım çok güzel çok beğendim size bir şey sormak istiyorum bu dlcler nasıl zevklimi yoksa kuru kuruya paketler mi ? sizce onlarıda almalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

Şu dinozor kemikleri ve yumurtalarının olduğu kupayı aldım müthiş bir yerde ;) başka böyle neler var oyunda

nerde o dediğin?
  • on numero oyun olmuş, beklediğim oyundu, yine yapmış ubisoft
  • quote:

Oyun orjinale göre 30 fps daha fazla veriyor

bende performans tan çok memnunum, e5450 3.7ghz + gtx 780 full hd herşey sonda 60fps diyor.
  • Ben de diyorum konu durduk yere neden canlandı diye, meğersem CPY gol atmış.
  • 100 liranın altına inmeyen oyun 50 liraya düşmüş
    Bunu daha önce yapacaktınki alınsın artık kim alır tektük satar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 18 Ocak 2017; 7:32:51 >
  • ya bu izila ile savaşırken karşılıklı bol bol ok atarken çalan şarkının adını bilen varmı?
  • Oyun kırıldığından beri buralar degerlenmis :) 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Lingonun twitterdan son yaptığını indirdim bu kaynak ekliyor istediğin kaynağı seçip ekliyorsun.

hocam trainer linki atarmısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr yama olmadan oynanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bilen yokmu Allah rızası için şu izila ile savaşta çalan şarkı harika birşey ya.birde bu ulpayda 6 euroya dlc satıyor bilen varmı nasıl birşey alınırmı değermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkandede

ya bilen yokmu Allah rızası için şu izila ile savaşta çalan şarkı harika birşey ya.birde bu ulpayda 6 euroya dlc satıyor bilen varmı nasıl birşey alınırmı değermi

https://www.youtube.com/watch?v=H9D-ulRAPJg
  • 70 TL indirimiyle aldım
    İşlemci dostu bir oyun tavsiye ederim...
  • gtx 660m ekran kartına sahip arkadaşlar kaç fps aldıklarını yazabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.