Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır beyin olması ve bunu kullanabilmesi yeterli..
  • Yamanın yayınlanma şekli ve konunun kilitlenmesi yanlıştı. Daha doğrusu ifade şekli yanlıştı. Neyse geçmişte kalan konular. Umarım Beta ve Tam sürüm çıkışları da sorunsuz olur. Kolay gelsin arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Yamanın yayınlanma şekli ve konunun kilitlenmesi yanlıştı. Daha doğrusu ifade şekli yanlıştı. Neyse geçmişte kalan konular. Umarım Beta ve Tam sürüm çıkışları da sorunsuz olur. Kolay gelsin arkadaşlar.
    Yayinlanışı değilde, ifade kısmı biraz eksik kaldı o yüzden olumsuz yorumlar geldi. En çok da tatil dönemine herkes bekliyordu o da olmayınca olaylar patladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Yayinlanışı değilde, ifade kısmı biraz eksik kaldı o yüzden olumsuz yorumlar geldi. En çok da tatil dönemine herkes bekliyordu o da olmayınca olaylar patladı.

Alıntıları Göster
    Beta' nın içeriği nedir. Tam sürüm ile arasındaki fark ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

Beta' nın içeriği nedir. Tam sürüm ile arasındaki fark ne olacak.

Alıntıları Göster
    Beta da cevrilmeyen kısımlar var. Ama oyunu test eden birisi olarak, ana hikayeyi anlayacağınız dan eminim.

• Bugün betanın yayınlanacağı öğrendigim gibi Uplayden oyunu aldım indirmeye verdim.Çevirmenlerin uğraşan herkesin eline emeğine sağlık
    Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]
  • Merhaba arkadaşlar. 4 Eylül Çarşamba günü BETA yamayı yayınlayacağız. Steam, Uplay ve "Diğer" sürümlerde de çalışacak yama. Yani "Diğer" sürümlere de uyarlanacak. Çeviriden ayrılan arkadaşlar oldu. Şuanda 3 çevirmen ile devam ediliyor. %90'lık kısmın testi yapıldı. Yazım hatası, noktalama hatası vs düzeltildi. Bunlar çeviriye eklenip Çarşamba günü % kaça ulaşılırsa o haliyle yayınlanacak. "Beta sürümü herkese açılacak. Yama ilerledikçe belli aralıklarla güncellemeler yayınlanacak.

Rastladığınız yazım hatalarını ekran görüntüsü olarak bana iletebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Man - SuraSide -- 1 Eylül 2019; 23:14:49 >
  • Böylesi daha iyi oldu hiç olmazsa illegal yoldan oynayacak arkadaşlar için sürüm sıkıntısı ortadan kalkacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyHunterTR

Böylesi daha iyi oldu hiç olmazsa illegal yoldan oynayacak arkadaşlar için sürüm sıkıntısı ortadan kalkacak :)
    Birazda o yüzden gecikme olacak. Ama 4 Eylül günü kesin çıkıyor yama BETA olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Man - SuraSide -- 1 Eylül 2019; 23:48:31 >
  • Tam da gaza gelip oyunu indirmiştim neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: alptunga22

Tam da gaza gelip oyunu indirmiştim neyse
    Hocam oyununuz hazır dursun 2 güne yayınlanıyor.
  • Teşekkürler

• Merhaba yama steam gold sürümle uyumlu mudur birde yama kuruluyken online girsek ban yer miyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozsoyahmet43

Merhaba yama steam gold sürümle uyumlu mudur birde yama kuruluyken online girsek ban yer miyiz
    Evet uyumlu. Online da ban yeme ihtimaliniz var. Dosyalar modlanacağı için.
  • Klasik olmaya başladı önce bağış muhabbeti sonra neyse...
  • Uzun zamandır PC de oyun oynamıyordum. Yama çıksın Far Cry'ı bir deneyeyim.
  • İndirdik oyunu yarını bekliyoruz umarım 3 kadar tat verir sağlam farcry oynamayali uzun süre oldu

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.