Şimdi Ara

Far cry 5 işlemci kullanımı maximum seviyede (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • i7 6700 ile ortalama %60 işlemci kullanımı var oyunda. Akşam ss atarım.
  • ilaçlı kullandığımdandır belki bilemiyorum. Oyunda kasma donma drop falan yok ama hepsi yüksek yüzdelerde çalışıyor.
  • nkvelioglu N kullanıcısına yanıt
    %50-70 sadece şehir içinde görüyor. Şehirden çıkınca %20-40 arası. Sağolsunlar denuvo'yu karakterlerin hareketleriyle tetiklenecek şekilde yaptıkları için lüzumsuz bir tüketim var ama atla deve de değil yani. Çoğu oyunda %40'ın altında cpu kullanımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyxel1616

ilaçlı kullandığımdandır belki bilemiyorum. Oyunda kasma donma drop falan yok ama hepsi yüksek yüzdelerde çalışıyor.
    Benim de ilaçlı
  • Denuvo neden surekli zorlasin ki? Devamli kod mu isliyor oyun icinde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mass effect , ve mafia 3 de cpy ilaçlıydı onlardada durum aynı idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry 5 oynadığım bir oyun. Oyunda işlemciyi olması gerekenden fazla kullanan bir şey yok. 4/4 işlemcilerin devri artık yavaş yavaş bitiyor. 2-3 sene içerisinde yeni oyunlarda 4/4 işlemciler en ucuz ekran kartlarına bile darboğaz yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

İşlemcin i5 gayet normal bu durum.Acık dünya yüzlerce npc yapay zeka vs vs 5 sene öncede kaldı i5 lerin herseye yeter olduğu dönemler.Şu an oyun için i7 almak lazım artık.Sıf bu yüzden i4570 den i7 4790k ya geçtim.Fark muazzam.
    Katılıyorum. Bende 4590dan 4770kya geçtim ciddi bi fark söz konusu. Oysaki çoğu kişi farka değmez geçeceksen 8400e geç diyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g4600'la benimde kullanım 95 lerde fakat bu işlemciyle "neden" diye sormam abes kaçar fakat düşük ayarlarda arka planı vs. kapatıp 70-80 fps akıcı oynuyorum,sıkıntı yok yani (Gtx1050)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.