Şimdi Ara

Fantastik dörtlüden hangisini almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yoğun araştırmalarım üzerine şu 4 bisiklet arasında kaldım tabi sizde önerebilirsiniz lakin fiyat maks. 650 tl olmalı

1. Salcano Hector 26 S V arkadaşlar bu bisikletin iki türü var diğeri Salcano Hector 26 V ama o malzemelerinden dolayı hoşuma gitmedi sunrun falan var bence shimano daha iyi diye Salcano Hector 26 S V yi düşünüyorum yalnız vites kolları hoşuma gitmedi kolları değiştirme imkanımız var mı acaba ?

link :http://www.bisikletspor.com/bisiklet-sihirbazi/salcano-hector-26s-dag-bisikleti.html

2.Bianchi SNAP 26 VB bu bisikletin her şeyi iyi hoşda kadrosu çelik olması biraz ağır olur gibi geldi bana bisikleti balkona koyacağım için sıkıntı olabilir

link :http://www.bisikletspor.com/bisiklet-sihirbazi/bianchi-snap-vb-26-dag-bisikleti.html

3. Salcano LION FS 26 bu bisiklet de hoşuma gitti ve istediğim vites kolu bunda var

link :http://www.bisikletspor.com/bisiklet-sihirbazi/salcano-lion-fs-26-dag-bisikleti.html

4.Salcano NG800 26 V bu da hoşuma gitti

link :http://www.bisikletspor.com/bisiklet-sihirbazi/salcano-ng800-26v-dag-bisikleti.html

Shimano TOURNEY SL-RS36 model vites kollu bir salcano nova var arkadaşımda eli falan acıyormuş ve benim kullandığım bisikletde de bu model değil ama çevirmeli vites kolu vardı elimi falan yaralıyordu acayip sert bişeydi

Shimano ST-EF41
    ise rahat kullanılacak bir vites kolu gibi duruyor ama hiç kullanmadım.

Arkadaşlar bu 4 bisikletten hangisini tercih etmeliyim sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19frkn07 -- 8 Mayıs 2017; 17:27:18 >

• Sehir ici kullanim icinse hepsi yanlis secim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Sehir ici kullanim icinse hepsi yanlis secim...

Hayır şehir içi değil
  • 19frkn07 1 kullanıcısına yanıt
    aralarında ng800 daha iyi bir tercih!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizzo

aralarında ng800 daha iyi bir tercih!

Hectorun rengini beğenmiştim ama vites kolundan oldukça şikayetçiyim çok kötü bir şey Bianchi yi fazla beğenmemiştim lion la her şeyi benzer nerdeyse , ng800 ün orta amortisörü yok herhalde hectorunkide fazla bir işe yaramıyodur bir sıkıntı yaşamam değil mi amortisör bakımından ?
  • 19frkn07 1 kullanıcısına yanıt
    orta amasörün olmaması daha iyi zaten. orta amasör gereksiz yapıdır. hiç bi işe yaramaz. tek yaradığı adamı yormaktır. ng800 bu yüzden iyi bir tercih olacaktır. vites modellerini beğenmessen aldıktan sonra kendin değiştirebilirsin ama viteslerin sana bi problem oluşturcağını düşünmuyorum..!
  • quote:

orta amasörün olmaması daha iyi zaten. orta amasör gereksiz yapıdır. hiç bi işe yaramaz. tek yaradığı adamı yormaktır. ng800 bu yüzden iyi bir tercih olacaktır. vites modellerini beğenmessen aldıktan sonra kendin değiştirebilirsin ama viteslerin sana bi problem oluşturcağını düşünmuyorum..!

NG 800 ün vites modelleride hoşuma gitti buralarda pek bulamadım hangi siteden alsam acaba ilk defa internetten bisiklet alacağımda
  • quote:

bir sitede Shimano SL-RS36 yazıyor benim attığımda Shimano ST-EF41 yazıyor ne iş bu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19frkn07

quote:

bir sitede Shimano SL-RS36 yazıyor benim attığımda Shimano ST-EF41 yazıyor ne iş bu acaba ?

Konu kilit ng 750 aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.