Şimdi Ara

Fanlı Isıtıcılar... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
6
Favori
270.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hidolgoo

hepsiburadadan hit marka 2600watlık almayı düşünüyorum ben de,alanlar durum nasıl memnun musunuz bu birkaç günlük soğuk havada kullandınız mı hiç.tavsiye eder misiniz????

bu hit eski zet in aynısı galiba. ben 2 sene once fiyatına kanarak hepsiburada dan almıstım. bir kere isciligi cok kotu. 2. si alet geldikten bir ay kadar sonra bozuldu telefon actım cok ilgili gorunduler gonderin yenisini gonderelim dediler. sevindim gonderdim yeni (!) ürün geldi. 1 ay sonra onun da rezistansı bozuldu tekrar gonderdim. bu kez eskisinden daha kucuk boyutlu geldi telefon actım. eskisi kac wattı diye sordular 2600 wattı. gelenin arkasındaki etikete bakın dediler o da 2600 o zaman sorun yok boyu onemli degil dediler. yeni gelenin bi tarafının kapagı da tam oturmamıstı anlasılan bozulanı alıyolar onu tamir edene kadar baskasından daha onceden gelip tamir edilmiş urunu yeni diye size gonderiyolar.
    hepsiburadadan surekli takip ettim gittikce fiyatı asırı dustu. yorumlarsa muthis devam ediyordu sonra baktım zet kayboldu aynı urunun seklinde hit cıktı. yorumlara baktım ne goreyim zet teki yorumların neredeyse aynısı. anlasılan yorumları da kendileri yazıyor. bilindik markalardan baskasına guvenmeyin. buna benzer yorumu hepsiburada da urun sayfasına yazdım ama tabi ki yayınlanmadı benim görüşüm.
    saygılar
    ozzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzzz -- 2 Ekim 2008; 20:13:17 >

• walla hit 3000 W olanı hepsi burada dan bayram öncesi aldım. Bayram arifesinde kargo takibindden zonguldakta oldugunu öğrendim. tatilde şehir dışında oldugumdan kargo şubesine telefon edip bayramdan sonra alacağımı söyledim. NEYSE dün Aldım eve getirdim kutudan çıkardım kurmak için İncelerken ısıtıcı lambasının kenarında 25 kuruş kadar parabolik bir kırık oldugunu fark ettim. Hemen HepsiBuradayı aradık geri gönderin dediler. Hiç kullanmadan içine bir notla geri gönderdim. BAKALIM GERİ NASIL BİŞEY GÖNDERECEKLER....

İLK İZLENİMLERİM....
    Malzemesi ufo kadar olmasada tatminkar. (Zaten alış amaçım iki kış idare etsin yeter).
    Tüm aparatları ile gönderiyolar.(Duvar ve ayak aparatları dübeline kadar)
    Teleskobik ayaklar en şık olanı. Ayak açıklığını istediğin gibi ayarlıya biliyosun. ufu gibi sabit değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehali78 -- 4 Ekim 2008; 13:59:58 >
  • slm arkadaşlar;
    30 m2 oturma odam var, pencere ve duvarlarda yalıtım yok,bana tavsiye edebileceğiniz bir model var mı,yazılanlardan anladığım kadarıyla febbre 1800 watt seramik ısıtıcı bana yeterli olur mu yoksa ufo veya benzeri bir infrared ısıtıcı mı tavsiye dersiniz...
    değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim,saygılarımla...
  • ya bu febbrelerin yer tipi seramik ısıtıcılarını bulamadım alışveriş sitelerinde.
    Annem ufak odasında oturup özellikle ayaklarını ısıtmak için özellikle de fanlı ısıtıcı istiyor. Malum havalar soğumaya başladı. Teyzemde görmüş blue line marka seramik ısıtıcı dönebiliyor. soğuk da üfleyebiliyor. migrostan 40ytleye yakn fiyattan almışlar. iyimidir iyiyse biz de alacağız yoksa bu tipte ne almalıyız?
  • seramik ısıtıcı olarak kumtel ve DELONGHİ

KUMTEL KUM-2008 UZAKTAN KUMANDALI SERAMİK ISITICI
     Fanlı Isıtıcılar...

LCD Ekran
    Uzaktan kumanda
    Salınım fonksiyonu
    24 saatlik timer
    Ionizer
    Boyutlar 220x210x586 mm

KDV Dahil 79,90 YTL

DELONGHİ TCH-6590 SERAMİK FANLI ISITICI

Fanlı Isıtıcılar...

Yeni tasarımı ve oda ısısını kontrol edebileceğiniz dijital göstergesi ile konforlu ve çok şıktır.
    Sıcak üretmek için,yeni nesil seramik ve alüminyum metaryallerin kombinasyonu ile hızlı ve güvenli bir şekilde ısı üretir.
    Dilediğiniz sıcaklığı sağlayabilmek için tasarlanmış elektronik ayarlar ve oda termostatı ile donatılmıştır.
    Hareket eden motorize taban sıcak havayı odaya hızlı ve güçlü bir şekilde yayar.
    1500 ve 750 watt olmak üzere 2 farklı performans seçeneği sunar.
    Uzaktan kumandası ile kullanım kolaylığı sağlar.
    Dijital zaman ayarı.
    Ayarlanabilir elektronik oda termostatı.
    Buzlanmaya karşı ayar.
    Pilot ışığı.
    Kablo saklama bölmesi
    KDV Dahil 199,00 YTL

bunlar olmazsa

DELONGHİ TRD-1025 DRAGON 10 DİLİM YAĞLI RADYATÖR düşünüyorum

Fanlı Isıtıcılar...

Dragon serisi radyatörleri sıcak hava yayılım hızı sayesinde daha geniş bir ısıtma yüzeyine sahip olur.Bu radyatördeki dikey boşluklar bir ''''baca etkisi'''' yaratır.Odadaki hava bu aralıklara girerek ısıtılır ve yukarı doğru hareket eder.Böylece sürekli ısı değişimi sayesinde,sıcak hava odaya hızlı yayılır.''''Baca etkisi'''' sayesinde radyatörün üst kısmı çok ısınmaz.
    3 farklı ısıtma ayarı ve donma önleyici fonksiyon sunar.
    Gösterge ışığı,güvenlik termostatı kullanım kolaylığı sağlar.Kolay taşımak içinn tutma yeri ve tekerlekleri bulunur.
    Ayarlanabilen oda termostatı.
    Güvenlik termostatı
    Gösterge ışığı
    Kolay taşımak için tutma yeri
    Önceden monte edilmiş tekerlekler
    1500-2000 watt gücündedir.
    45-75 m2 odalar için idealdir.
    Dragon Serisi Diğer Radyatörlere Oranla
    %110 daha çok ısıtma yüzeyine sahiptir.
    %180 daha hızlı hava akımını iletir.
    %35 daha ısı verir.

KDV Dahil 189,00 YTL

BUNLARIN DIŞINDA ÖNERİSİ OLAN VAR MI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayk -- 12 Ekim 2008; 16:26:54 >

• peki fanlı ısıtıcılar çalışırken sesi çıkarıyor mu?
    ufo ve fanlı ısıtıcılar ,benzeri ısıtıcılar havada kuruluk yapıyor mu?
    kullanan ve bilen arkadaşlardan rica ediyorum,
    saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sieda -- 22 Ekim 2008; 13:15:13 >
  • arkadaşlar öncelikle doğal gaz ile ısınan evlerin yaklaşık 300YTL'ye yakın ısınma gideri olduğunu belirteyim. Ama evde şortla dolaşıyorsunuz.
    Buna hiç gerek yok tabi yazık günah,
    her neyse doğalgazsız olan evler için kesinlikle yapılması gereken ısınma tavsiyelerini önem sırasına göre yazıyorum.

1.PENCERELERİNZİ VE BALKON KAPILARINI PİMAPEN YAPTIRIN, aradan rüzgar girmesin. ya da Gevşek camların
    çerçeveye birleştiği yerleri bant veya macunla tıkayınız veya bantlayınız.
    2.OTURDUĞUNUZ ODALARI UCUZ HALIFLEKSLERDEN TAMAMEN KAPATIN, KALIN OLANDAN SEÇİN , YERİN SOĞUĞU ODAYI SOĞUTMASIN....
    3.INFRA RED (Ufo ) Tip ısıtıcılar hiçbir işinize yaramaz. Çok sorun çıkartıyor bozuluyor , kapatınca oda buz gibi oluyor, verimsiz, elektrik çok yakıyor , KUMTEL KESİNLİKLE ALMAYIN.
    4.GECE UYURKEN ISITICI ÇALIŞTIRMAYIN , ELEKTRİKLİ BATTANİYE MUTLAKA ALIN ONUNLA UYUYUN EN GÜZEL YÖNTEMLERDEN BİRİSİ
    5.ÇİNDE ÜRETİLEN HİÇBİR ŞEYİ ALMAYIN VERİMİ DÜŞÜK OLDUĞUNDAN KALİTELİ OLSA BİLE ÇOK ENERJİ TÜKETİR , FATURANIZ ŞİŞER , MÜMKÜNSE AVRUPA MENŞEİLİ BİR ÜRÜN ALIN

6.pencerelerinizin perdelerini kapalı tutunuz. Gündüzleri güneş ışığı direkt olan pencerelerinizin perdelerini açık tutunuz.

ISITICILARI 2 YE AYIRIRSAK,
    RADYANT ISITICI ; Direk cisimleri ısıtıyor . ufo gbi
    KONVEKSİYONEL ISITICILAR ; Odadaki soğuk havayı alıyor , ısıtıyor , sıcak hava olarak geri veriyor.

küçük bir yeri ısıtmak için konveksiyonel ısıtıcıları alabilirsiniz. Isıtıcı ne kadar yerden yüksekte olursa o kadar iyi ısıtması lazım . Duvara montaj yapılan ürünleri neden tavsiye etmiyorsunuz ???

Koçtaşta satılan şu tavsiye ettiğiniz Febbre'yi merak ettim en kısa zamanda inceleyeceğim , alabilirim , meşeini bilen var mı ??

• arkadaşım tam olarak aynı ürünlerle ilgileniyoruz, büyük ihtimalle kumteli birazdan sipariş edeceğim, delongi ürünleri de media markt da satılmakta ama deneme imkanı yok bildiğim kadarıyla.
    delongi yağlı radyatörün yurt dışındaki sitelerdeki yorumlarını okudum herkes çok olumlu yorum yazmış, fiyatı da 80 euro civarı yurt dışında.
    kullanma imkanın olursa her bir ürün için yorumlarını yazarsan sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: style_cool

küçük bir yeri ısıtmak için konveksiyonel ısıtıcıları alabilirsiniz. Isıtıcı ne kadar yerden yüksekte olursa o kadar iyi ısıtması lazım . Duvara montaj yapılan ürünleri neden tavsiye etmiyorsunuz ???

Koçtaşta satılan şu tavsiye ettiğiniz Febbre'yi merak ettim en kısa zamanda inceleyeceğim , alabilirim , meşeini bilen var mı ??

bende febbre 1800 w yerden ısıtıcıyı bu çarşamba koçtaşta deneyerek almayı düşünüyorum artık,istediğim gibi çıkmazsa gider geri veririm.ama çarşambaya kadar gene burayı takip edeceğim.
    daha sonra yorumlarımı burada belirtirim gene.
  • Birçok kişinin yorumlarını okudum % 90 ı kulaktan duyma yazılardan ibaret alıp kullanmadan yorum yapılmış.

Konyada oturuyorum. geçen haftalarda buraya koçtaş açıldı hatta açılış günü gittik febbre yağlı radyatör aldık 12 dilimli dijitaldi 80 ytl ye aldık açılış günü indirimiyle.
    Eğer konyada yaşayan yada soğuk iklimi bilen arkadaşlar buraların ne kadar soğuk olduğunu bilir.
    ikinci gün iade ettim beş para etmez. Bu arada Febbre kumtelin koçtaş için ürettiği bir markadır. sadece kendini ısıttı evimin yalıtımı çok iyi olmasına rağmen sabah kalktığımda radyatöre el değmezken oda ılıktı daha şimdiden kar kış yokken ılıksa kışın buz olur .bu radyatörü de antre için almıştım.
    Evimde bir ısıtma sistemi yok yani şöyle yok apartmanımız yeni bina doğalgaz sistemli ve bu sene doğalgaz gelmeyecek dediler apartmanda tüple ısınalım diye karar aldı. Benimle beraber 6 kişi kabul etmesekte çoğunluk kabul etti.
    Benim tüpe verecek ayda 500-600 ytl param yok. hatta kara kış soğuklarında daha fazla olur bu.
    Yatak odamda ve oturma odasında duvara monte 2 adet ufo star 2300 watt ısıtıcı var. Antrede luxell marka termostatlı buharlı lx2815 marka quartz soba mutfakta da fazla kullanmadığımız için 1200 watt ufo line var.
    Ve odalarım sıcacık eğer inanmayan varsa buyursun gelsin. Ufo ısıtmazmış gördüğü yeri ısıtırmış diğer yerler soğuk olurmuş.
    Şimdi şöyle bir mantıkla gidin benim ufo duvara monteli odayı direk karşısına alacak şekilde ve bunun yandığını ve gördüğü yeri ısıttığını varsayalım eğer öyle bir düz mantık olsa ufolarım sürekli çalışıyor hiç kapanmıyor o zaman gördüğü koltuğu ve halının gördüğü kısmını yakması lazım. Ayrıca ısı dediğimiz şey sizce sabit midir ki sürekli görünen yer ısınsın. Sıcaklık gördüğü yerden tüm odaya dağılmaktadır.
    Emin ve rahat olun ben ne ufonun bayisiyim nede satıcısı. Konya gibi soğuk memlekette oturup evini bu sene elektrik yada lpg ile ısıtmak zorunda kalan birisiyim. Yaptığım ve tanıdığım mühendislere yaptırdığım hesaplara göre ufo ile ısınacağım evde 6 aylık çocuğum var şu an 1 aydır yakıyorum şu son hafta bayağı soğuk hava geceleri 2-3 dereceye düşüyor inanın odalarımın sıcaklığı 24-26 derece arası çok memnunum ve oturduğum oda yatak odası 2. kademede antre ve mutfak 1. kademede. Şunu da unutmayın dairem içeriden dışarıdan her cephesinden tavanından ve tabanından yalıtımla kaplıdır. Son olarak şunu da belirteyim bu ufoları daha duvara monte ettirmeden önce birisini ayaklı olarak kullandım yatağın yanındaydı yanımızda bebeğimizde var kesinlikle ne bir boğaz yanması ne bir kuruluk hiçbirşey yok. Ufo ne ortamı kurutur nede baş ağrısı yapar ama quartz soba yapar kullandım ve biliyorum.
    Hesaba gelince bana oda m2 sini verin aylık ne kadar yakacağını size söyleyeyim. Buradaki mühendis arkadaşlar kaba hesap yaparken iyice öğrendim artık sizlere de yardımcı olurum. Bana verdikleri hesapta 20 aşağı yukarı oynayabilir ama daha fazla oynamaz dediler oda havanın gidiş hattına bağlı dediler.

• ben de yakın zamanda bir ısıtıcı alacağım.Ufo gördüm birkaç işyerinde.kişisel tercih kişilere aittir ancak ben odanın ısınmasını istiyorum ve infrared ısıtıcı bunun için pek uygun gelmedi.Fanlı ısıtıcı almaya karar verdim.Bunlar arasında febbre kullananlar yanıtlasın
    kule tipi febbre dense kısa olanın daha verimli olduğunu yazmışsnız.Bu yüzden şu iki model arasında tercih yapmak istiyorum
    http://www.koctas.com.tr/U/Febbre-Doner-Fonks-Seramik-Isitici/1800-W/6797?R=124 bu 1800 watt seramik ısıtıcı
    http://www.koctas.com.tr/U/Febbre-Doner-Fonks-Seramik-Isitici/SERAMIK-ISITICI-1500W-DONER-FONKS/6937?R=124 buda 1500w seramik ısıtıcı
    1)bu 1500 ile 1800 watt arasında fazla perf farkı varmı?
    2)bu çok önemli bu modellerin ve kule nin fan gürültüsü nasıl?
    3)febbre yi kumtel üretiyor diye yazılmış forumda fanlı ısıtıcılar içinde geçerlimi?geçerli ise kumtel ie febbre arasında verim farkı olabilirmi?

• quote:

Orjinalden alıntı: fxmaster

ben de yakın zamanda bir ısıtıcı alacağım.Ufo gördüm birkaç işyerinde.kişisel tercih kişilere aittir ancak ben odanın ısınmasını istiyorum ve infrared ısıtıcı bunun için pek uygun gelmedi.Fanlı ısıtıcı almaya karar verdim.Bunlar arasında febbre kullananlar yanıtlasın
    kule tipi febbre dense kısa olanın daha verimli olduğunu yazmışsnız.Bu yüzden şu iki model arasında tercih yapmak istiyorum
    http://www.koctas.com.tr/U/Febbre-Doner-Fonks-Seramik-Isitici/1800-W/6797?R=124 bu 1800 watt seramik ısıtıcı
    http://www.koctas.com.tr/U/Febbre-Doner-Fonks-Seramik-Isitici/SERAMIK-ISITICI-1500W-DONER-FONKS/6937?R=124 buda 1500w seramik ısıtıcı
    1)bu 1500 ile 1800 watt arasında fazla perf farkı varmı?
    2)bu çok önemli bu modellerin ve kule nin fan gürültüsü nasıl?
    3)febbre yi kumtel üretiyor diye yazılmış forumda fanlı ısıtıcılar içinde geçerlimi?geçerli ise kumtel ie febbre arasında verim farkı olabilirmi?

Maalesef febbre fanlı ısıtıcılar benim için fiyasko çıktı,bu iki linkte de verilen iki ısıtıcıda 7-8 m2 yerler içinmiş,bana uymadığı için bende artık mecburen ufo almaya karar verdim...

• Eğer benim gibi hiçbir ısınma sistemin olmayıp ısıtıcılara mahkumsan kesinlikle bu tip ısıtıcıyı alma. Çünkü bunu bana kumtelin kendi bayiisi arçeliğin bayiisi dedi. bir odayı ancak ya ufo tarzı ısıtıcılar yada quartz tarzı ısıtıcılar ısıtır dediler bana bu lafı yazın demişlerdi şimdi dedikleri çok doğru çıktı gerçektende gerek yağlı radyatör gerek quartz ısıtıcı gerek klima gerek ufo hepsini denedim. Konya gibi soğuk bir yerde fanlı ısıtıcılar olmaz. Ancak şöyle birşey olur evde bir kalorifer sistemin vardır veya antalya izmir gibi konyaya nazaran kışı sert geçmeyen bir şehirde yaşıyorsanız ve evin içi ılıktır böyle durumda evi ısıtır ama hiçbir ısınması olmayan evi çok geç ve zor ısıtır buda elektriği çok yakması demek ve kapandığında kalıcı olmaz bunlar sadece havayı ısıtır kış günü önemli olan eşyaların sıcak olmasıdır ancak sıcaklığı böyle muhafaza edersiniz.
    Yinede sizin tercihinizdir. Bahsettiğiniz 1800 watt ısıtıcı ile kule tipi ısıtıcıyı denedik şaka gibi gelebilir ama 1800 watt olan çok daha iyi üflüyor küçük olmasına rağmen kule tipinden çok çok iyi ısınım yapıyor. termostatlı - oda sıcaklığını ve ayarladığınız sıcaklığı gösteriyor. Kule tipinin tek avantajı kumandalı oluşu ama ısıtma açısından küçük olan 1800 wattlık çok daha iyi fana sahip.
    son olarak eğer benim gibi sadece elektikle ısınmak zorunda kalan biriysen infrared yada quartz ısıtıcı al buharlı olanlarından. Benimki kişisel bir tercih değil tanıdığım mühendis arkadaşlarımla yaptığım görüşmeler onları evi gelip incelemesiyle verilmiş bir karardır. Ufoların duvara montesi bile hesaplanarak yapıldı. Yani o kadar ayrıntıya girildi. Çünkü evimde 6 aylık bebeğimiz var bizim ılık dediğimiz ortamda o üşüyor bu yüzden evimi mümkün olduğunca sıcak tutman gerekiyor yoksa hastalandığı zaman benim için tasarrufun hiçbir anlamı kalmaz.

• Son olarak yazmayı unuttum febbre ile kumtelin fanlı ısıtıcıları arasında bir fark var. koçtaştan sonra kumtelin bayisine gittim. aynı tip kule ısıtıcı orada da vardı kumtel adıyla. Kumtelin ısıtıcısı daha iyi ısınım yapıyordu febbreninki iyi değildi ama yinede denediğimiz 1800 watt olan kadar ısıtmıyordu.
  • kumtelin ufo tip ısıtıcısını alıp da bozulmayan var mı allah aşkına,
    eve aldık 1 ay sonra bozuldu,
    yanlışlıkla işyerine de bi arkadaş aldı o da bozuldu.

servistekiler bıkmış artık tamir etmeye üşeniyorlar.

her neyse yaptırdık işyerindekini
    bir hafta sonra tekrar bozuldu ..

günün birinde fişe takıp bir çalıştıracaksınız ısı yok , kalırsınız o zaman buz gibi evde anlarsınız o zaman.
    hele hele evde çocuk varsa aman dikkat.

burada amaç deneyimleri paylaşmak. Kullanım amacınıza ve ortama bağlı ısıtıcıyı seçerken iyi düşünün.
    eğer öyle olmasaydı bütün ısıtıcılar tek tip olurdu , diğerleri üretilmezdi. Hepsinin kendine göre avantajları var , sadece doğru yerde kullanın.
    Ufo çaybahçesi nargile kafe...vb gibi yerler için ideal. 5m ötedeki insanları bile ısıtıyor o yönden çok kullanışlı. Öyle geniş alanlarda başka türlü ısıtamazsın ortamı
    Ancak Söndüğü zaman 5dk içinde oda buz gibi oluyor.

• febbre yi sipariş ettim gelince deneyimleri paylaşırım.Ufo yu gördüm inceledim.Hoşuma gitmeyen yönü şuydu: cihaz nereye dönük ise orayı ısıtıyordu.evet bu açık alanlar veya yalıtımı çok kötü,sık sık giriş çıkış olan yerler için iyi olabilir çünkü böyle yerlerde komple çevreyi ısıtmak ya çok zordur yada imkansızdır.benim istediğim odadaki havanın,eşyalrı da ısınması.Bir de ebay de nir ısıtıcı gördüm.Tam güçte 1483 watt çekiyormuş.1000 feet kare ye kadar alanları ısıtır diyor ki bu 92 metrekare yapar.Gümrükten geçermi emin değilim.Ama febbre iş görmezse bunu düşünüyorum.http://cgi.ebay.com/BRAND-NEW-09-GEN-3-EdenPURE-XL-1000-INFRARED-HEATER_W0QQitemZ120326520352QQcmdZViewItem?hash=item120326520352&_trkparms=72%3A1205%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1309&_trksid=p3286.c0.m14

• biriniz kumtel marka kullanmışsınız genelleme yapmışsınız. kumtel kötüyse hepsinin üreteceği kötüdür düz mantığı var diğerinizde markette görmüş evet önünü ısıtıyor arkasını ısıtmıyor demişsiniz. eğer öyle büyük yerlerde önünü bile ısıttıysa şükretmek lazım.
    Öncelikle kumtel yerine ufo alsaydın bozuk çıkmazdı zaten aralarındaki fiyat farkını görseydiniz ucuz etin suyu kara olur atasözü yüzünden kumtel almazdınız birinin 2300 watt olanı 180 diğerininki 100 ytl ise oturup düşünmek lazım.
    Diğer arkadaşa gelince market gibi yerlerde sen buna karar verdiysen helal olsuın sana tavanı yüksek yerlerde o cihazlar işe yaramaz verdiği ısı havaya gider çünkü mantıkta budur ısınan hava yükselir tavanı yüksek yerde de ısınan hava kaybolur.
    Ben başta da belirttim infrared tarzı ısıtıcı alacaksanız markası ufo olsun diye. bahsettiğiniz ısıtıcıların tamamını denedim hepsi konusunda bilgim var tecrübem var.
    yağı radyatör infrared ısıtıcılar quartz ısıtıcı klima konvektörel ısıtıcı. Bunların içinde en verimlı sıcaklığı markası Ufo olan infrared ısıtıcılar verdi. Ben çocuğum sağlığını kendi sağlığımdan daha çok düşünüyorum. Benim amacım yardım etmektir. Ortada bir tecrübe dersenizde şu an hala kullanıyorum ve kullanmaya da devam edeceğim. Ben buz gibi evi ısıtıyorum hiçbir diğer ek ısıtma kaynakları olmadan.

• Ayrıca şunu da belirtmek isterim. Ben bu ufonun birini nisanda ikisini eylülde aldım nisanda aldığımda aynı bayii hemd ekumtelin bayisiydi adamlar yazın kumteli bırakmışlar sırf senin gibi alıpta çok fazla şikayetçi oldukları için hatta bende senin gibi kumteli sordum aman abi kumtel alma ben bayiiliğini bıraktım çok fazla bozuk çıktığı için dedi. Unutmayın ki bu tip ısıtıcıları ilk çıkartan ufodur ve şu an piyasada olan ısıtıcıların büyük kısmı infrared değildir quartz tipi ısıtıcıdır. bu tip ısıtıcı alırken dikkat edin bir infrared ısıtıcılar var birde quartz tipi infrared ısıtıcılar var birde flamenti kalitesiz ısıtıcılar var. Nasıl 350-400 ytl lik bir klima ile 1500 ytl lik klima aynı değilse aynı kaliteyi vermezse ufo ile de diğerleri aynı değil
  • febbre geldi.Çok küçük bir cihaz.Güç olarak beklediğimden çok daha düşük.Oturma odamı sizlere bilgi olsun diye ölçtüm.21.5 metrekare.1 saat kadar çalıştırdım.Sıcaklık biraz arttı.Ancak fazla bir performansı yok.Fan gürültüsü çok fazla değil.Ama uzun vadeli kullanım için bilgisayar fanı bile beni rahasız ediyorken bu katlanılır değil.Sonuç olarak bence bu ürün eğer fan sesi rahatsız etmezse 7 8 metrekare alanlar için kullanılabilir.Ama 20 metrekare alan için kesinlikle yeterli değil.Ufo ya pek sıcak bakmıyorum.çünkü 2400 watt lık bir model almam gerek.zaten büyük elektrik sobam quartz 2400 watt 4 lü yakınca odayı ısıtıyor.Işıkla fln değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fxmaster

febbre yi sipariş ettim gelince deneyimleri paylaşırım.Ufo yu gördüm inceledim.Hoşuma gitmeyen yönü şuydu: cihaz nereye dönük ise orayı ısıtıyordu.evet bu açık alanlar veya yalıtımı çok kötü,sık sık giriş çıkış olan yerler için iyi olabilir çünkü böyle yerlerde komple çevreyi ısıtmak ya çok zordur yada imkansızdır.benim istediğim odadaki havanın,eşyalrı da ısınması.Bir de ebay de nir ısıtıcı gördüm.Tam güçte 1483 watt çekiyormuş.1000 feet kare ye kadar alanları ısıtır diyor ki bu 92 metrekare yapar.Gümrükten geçermi emin değilim.Ama febbre iş görmezse bunu düşünüyorum.http://cgi.ebay.com/BRAND-NEW-09-GEN-3-EdenPURE-XL-1000-INFRARED-HEATER_W0QQitemZ120326520352QQcmdZViewItem?hash=item120326520352&_trkparms=72%3A1205%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1309&_trksid=p3286.c0.m14

hocam bu eden pure denen alet nasıl birşeymiş yaaa!
    http://i329.photobucket.com/albums/l382/EdenPureStore/?action=view&current=Thermal_Imaging_09.flv
    şu linkdeki videoyu bir seyredin hakikaten çok feci aletmiş, eğer videodaki gibi bir performans varsa mükemmel denilebilir.
    gerçi 400$ fiyat da kol gibiymiş hani,
    her halükarda ülkemizde yok satışı.
    kargo için riske girmeye değer mi sizce?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.