Şimdi Ara

Fanlı Isıtıcılar... (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
6
Favori
270.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Koçtaştan Blyss marka seramik fanlı ısıtıcı alma niyetim var. Haftada 4 gün evdeyim 3 gün şehir dışındayım. Doğalgazı aç kapa yapmanın hiçbir mantığı yok. Sürekli açık bıraksam zaten cebe zarar ki ısıtmıyor da doğru dürüst. Bu sebeple sadece kullandığım oda için fanlı ısıtıcı almayı düşünüyorum.

Belirttiğim ürün 1500w gücünde. Adam saatte 75 krs yakar dedi. Sadece akşamları kullancam zaten. 10 saat yaksam 7.5 tl günlük. Ayda ortalama 20 gün evdeyim. 150 tl kadar elektrik yakacağımı sanıyorum. Doğalgaza 300 den aşağı vermiyorduk en soğuk zamanlarda. Ki ben 10 saat falanda yakmam. 5 saat çalıştırsam benim için yeter.

Bu şekilde kullanıp da memnun olan var mı? Hala kararsızım çünkü.
  • Benim size tavsiyem evotech 5kW elektrikli fanlı ısıtıcı memnun kalırsınız  Fanlı Isıtıcılar...
  • Isinmakkkkkkm isinmakkkkkkk isinmak iste butun mesele bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migrosta firex af 301 modeli var alınırmı acaba yatak odaaını 15dakikada ılıtsın yeter istiyorum yada salonda tv izlerken üzerime sıcak hava üflesin ayaklara falan?

Merak ettiğim kaç derece oluyor bu ısıtıcılar?

• Konuyu hortlatıyorum ama, :) Arkadaşlar bende Sinbonun bu modelini aldım. Fakat aşırı ısınma kontrolünden dolayı arada ızgaraları sönüyor ve ılık üflüyor. Acaba tüm modeller böyle mi yoksa bu Sinbo olmasından dolayı mı böyle ?

Fanlı Isıtıcılar...

• Bu fanlı ısıtıcal banyoya takılır mı? Tehlikeli olur mu? Deneyen var mı? Banyoyu ısıtmak için nemden etkilenmeyen ne kullanmak lazım?

• King marka fanlı ısıtıcım sıcak konumdayen havayı bir sıcak bir soğuk veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_61_61

Konuyu hortlatıyorum ama, :) Arkadaşlar bende Sinbonun bu modelini aldım. Fakat aşırı ısınma kontrolünden dolayı arada ızgaraları sönüyor ve ılık üflüyor. Acaba tüm modeller böyle mi yoksa bu Sinbo olmasından dolayı mı böyle ?

Fanlı Isıtıcılar...

Aynısı bende var tabii king marka soğuk üflüyor sende oluyor mu?

• Termostatı bozulduktan sonra benimkide hep soğuk üflüyordu. En sonunda zar zor iade ettim aldığım yere

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz_61_61

Termostatı bozulduktan sonra benimkide hep soğuk üflüyordu. En sonunda zar zor iade ettim aldığım yere

Hocam daha doğru dürüst kullanmadım bile ya Annem al İş ben araştırmadan en olaydım aldırmazdım.

• Biraz paraya kıyıp şundan almak istiyorum. Çok kaliteli duruyor. Ayrıca seramik ısıtıcılı.https://www.trotec24.com.tr/makineler/isitma/seramik-isitici-tds-10-c.html
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.