Şimdi Ara

FAN KONTROLCÜ İLE KASA İÇİNDEKİ FAN SAYISI ÇOĞALABİLİRMİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle yanlış yere konu açtıysam kusura bakmayın tam olarak bulamadım nereye konu açıcağımı. Sorum başlıkta belirttiğim gibi. Anakartım GIG. H81M-S2V olup işlemci fanı dışında sadece 1 tane fan girişine sahip. Kasamda boşta olan fanımı kullanmak istiyorum. Bu sorunu fan kontrölcüsü ile çözebilirmiyim yoksa sadece anakart değiştirekmi ?

Sistem Özlklerim;
    İ5-4670K İşlemci
    GIG. H81M S2V Anakart
    ZOTAC GTX 770 2GB (MAX. YÜK ALTINDA 80 DERECELERİ GÖRÜYOR VE GENELDE SABİT KALIYOR ASIL İSTEME SEBEBİM)
    2x4 Corsair Vengeance 1600MHZ Ram
    Akasa 520W psu
    Xigmatek Talon W ( Kasanın içinde arkada 140mm lik önde 200mm lik fanı mevcut ve boşta olanda fanda 200mm lik fan)

• Merhaba,

Fan Y kablo alarak 200mm lik fanı anakarta bağlayabilirsiniz. Fan kontrolcü alarak ta fazladan fan bağlamanız mümkün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Geri dönüşünüz için teşekkürler. Önerebilceğiniz model, marka varmıdır ?
  • https://m.n11.com/fan-coklayici-y-pwm-splitter-kablosu-5025a-4-pin-switch-3-pin-2-p-P222626408

Üstte ki linkteki ürün hem 3 pin hem de 4 pin yani pwm uyumlu yani işinize yarayacak bir ürün. Daha uyguna belki bulabilirsiniz. Ben bulduğum ilk linki attım.

• Teşekkürler
  • Rica ederim. Fan Y kablonun kablo boyu ne kadar uzun olursa sizin için o kadar iyi. Açıklama kısmında kablosu en uzun olanı ve fiyatı en uygun olanı almaya çalışın. Kolay gelsin.

• Teşekkür ediyorum tekrardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.