Şimdi Ara

Family Guy Fan Club (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
3
Favori
17.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan 1-9 sezonu ınıyor az kaldı cnbc-e de ara ara ızlıyordum hosuma gıdıyordu benıde ekle dostum
  • Beni de eklerseniz iyi olur :D
  • Ekle beni de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyin.Bende izliyorum.Şuan devam eden sezonu beğeniyor musunuz?

• ekleyin

• Arkadaşlar bir sorum vardı , family guy 1 bölüm var , direkt at arabasının üzerinde başlıyor tüm aile eski tuhaf giysiler giymiş ve tarım yapan bir yahudi köyüne gidiyorlar , hatırlayan varsa lütfen alıntı yaparak cevaplayabilir mi , aradım ama bulamadım bi türlü .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

Arkadaşlar bir sorum vardı , family guy 1 bölüm var , direkt at arabasının üzerinde başlıyor tüm aile eski tuhaf giysiler giymiş ve tarım yapan bir yahudi köyüne gidiyorlar , hatırlayan varsa lütfen alıntı yaparak cevaplayabilir mi , aradım ama bulamadım bi türlü .

10. Sezon 7. Bölüm - Amish Guy var, fakat onda yahudi köyüne gitmiyorlardı, amiş köyüne gidiyorlardı.Bir bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpteking

quote:

Arkadaşlar bir sorum vardı , family guy 1 bölüm var , direkt at arabasının üzerinde başlıyor tüm aile eski tuhaf giysiler giymiş ve tarım yapan bir yahudi köyüne gidiyorlar , hatırlayan varsa lütfen alıntı yaparak cevaplayabilir mi , aradım ama bulamadım bi türlü .

10. Sezon 7. Bölüm - Amish Guy var, fakat onda yahudi köyüne gitmiyorlardı, amiş köyüne gidiyorlardı.Bir bak derim.

bide hz.isanın yada hz.musanın hayatını anlatan bi bölüm vardı yahudi köyündeler tiyatroya gidiyolar peter yahudi stewie mucizevi bebek falan izlemişsindir illa

• quote:

Orijinalden alıntı: alpteking

quote:

hemen bakayim arkadaşlar o bölüm mü.şuan yoldayim gerçi ama umarım doğru bölüm çıkar , teşekkürler yardımınız için.

• Dizide artık Brian yok neden böyle bir yola başvurdular anlamış değilim?

• quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Dizide artık Brian yok neden böyle bir yola başvurdular anlamış değilim?

Aynen öyle çok koydu bana o olay..Seslendirmekten mi sıkıldılar ne yaptılar anlamadım ancak bir süre sonra geri gelir diye umuyorum.
  • R.I.P Brian :/
  • Üşüyoruz Brian Reyiz

Stewie ile Brian'ın Road To .... bölümleri

• Abi Brian nasıl ölür ya benim aklım mantığım almıyor ne alaka yani çok saçma bi iş yaptılar.
  • Seslendirmeyi seth macfarlane yapıyor yaratıcısıda ancak bir kazayla ölmesi ilginç

• LawlietRyuzaki kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzen Tevfik -- 17 Aralık 2013; 20:20:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

Brian geri geldi

Ciddi Misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: HvMcGn

quote:

Brian geri geldi

Ciddi Misin?

• Ekle Simpsonlar'a oranla daha çok severim
  • quote:

Brian geri geldi

spoiler'a al bence
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.