Şimdi Ara

Fallout 76 - Yerelleştirme %18 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
6
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yıl da Collectronlarımız yaramaz çocuklara yargı dağıtıyor.

Fallout 76  - Yerelleştirme %18

"shake belly like bowl full of jelly" Anladığım kadarıyla bu Friends'e bir gönderme.

Sukoin Madenciliğimiz başlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 18 Mayıs 2021; 2:17:57 >

• kolay gelsin, merakla bekliyorum

• Fallout 76  - Yerelleştirme %18

Çeviri devam ediyor.

• Yanlış anlama senin de bir tane çeviriyi sonuna kadar tamamladığını görmedim heves edip başlıyorsun sonra yarım yamalak bırakıyorsun.

• cozepud C kullanıcısına yanıt

frostpunk ve celesteyi tamamlamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

frostpunk ve celesteyi tamamlamıştım

Hee onları gözden kaçırmışım pardon o zaman Fallout 76  - Yerelleştirme %18 

• UP UP UP

• Çeviriye devam. Yalnız çok uzun sürecek.

• ilerleme varmı?

• En çok Türkçe oynamak istediğim oyun Fallout 76 idi geçen bir arkadaş çeviriyordu başlangıcından beri takip ediyordum sonradan forumu filan bıraktı ,gözünü seveyim bırakma bitir şu oyunu her forum da illa birilerine bok atacak insanlar var o insanları takmayın ,şimdiden kolay gelsin.

• Glapnak G kullanıcısına yanıt

aynen öyle. artık birinin bu yamayı bitirmesi lazım.

• Arkadaşlar yamaya devam fakat öyle 1-2 aya çıkartabileceğim kadar hızla ilerlemiyor maalesef tek kişi olunca. Önce Ana Görevleri bitirip yayınlayacağım en son artık geri kalan konuşmalara ağır ağır da olsa devam edeceğim.

• Şimdiden elinize sağlık.

• 17 gündür herhangi bir gelişme yok. son durum nedir.

• İyi çalışmalar , oyuna gelen hikaye güncellemeleri derken vs bu oyunu çevirmek bayağı sürecektir herhalde,devam ediyorsanız valla kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmaz bu.

• Uzun zamandır yamada güncelleme yok. Devam eden bir yamanın önünü kesti , birde yamaya yarıda bırakıldı. Herkes kafasına göre konu açarsa böyle sonuçlarla daha çok karşılaşırız.

• Doganx33 D kullanıcısına yanıt

o kadar haklısın ki hocam. gerçekten yazık oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doganx33

Uzun zamandır yamada güncelleme yok. Devam eden bir yamanın önünü kesti , birde yamaya yarıda bırakıldı. Herkes kafasına göre konu açarsa böyle sonuçlarla daha çok karşılaşırız.

Arkadaş sürekli trip atıp konusunu siliyordu zaten :D 5 6 kere silmiştir rahat. Umarım yayınlar birileri de oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romedon -- 16 Ağustos 2021; 17:53:8 >
  • sende balon çıktın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.