Şimdi Ara

Fallout 76 [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
18
Favori
22.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç gün önce E3 2019'da F76 için hala daha "çok güzel şeyler olacak bekleyin" benzeri bir çok geliştirme yenilik açıkladılar, oyuna npc karakterler (F4 gibi) gelecekmiş senaryo görev anlayışına eklemeler olacakmış vs vs daha bir sürü şey işte adeta "F76 ile batırdık sıvadık elimize yüzümüze bulaştırdık ee idare ediverin, çevir kaz'ı yanmasın" halindeydi Todd Howard amcamız.

İsminde "Fallout" geçen bir oyuna sanki bir Fallout 4 DLC'siymiş gibi benzerlikte Fallout atmasferi grafikler mekanlar RPG-konuşma seçimleri derken ne yaptılar gittiler tamamen online multiplayer oyun yaptılar zaten böyle Singleplayer'lığı boşverip %100 online bir Fallout yapmak baştan hataydı saçmalıktı. TES: Oblivion & Skyrim sonrası tamamen online pvp pve oyun amaçlı yaptıkları "TES Online (ESO)" mesela eh yine kabul edilebilir sonuçta MMORPG ve sonuçta Singleplayer oynanabiliyor ESO gayet de güzel zevkli oluyor.

Bir yandan Fallout 4 sonrası yeni bir "Fallout" oyunudur diye çok heveslenmiştim almaya niyetliydim; yeni ortamlar mekanlar yeni bir Fallout atmosferi, singleplayer gibi görev alıp yaparak yolumuza çıkan teyp kasetleri dinleyerek mektup/notları okuyarak ilerleyiş zevkli olur geze geze keşfederek oynanır (F4 gibisi) diye düşünmüştüm oynayış videolarında böyle single ilerlenir izlenimi veriyordu derken tabii tamamen farklı şeyler amaçlanarak yapılan batmış sıvanmış bir oyun olduğu ortaya çıktı geldik bugünlere. Bir yanda da şu an F76 alırsak başımıza gelebilecek tüm gerçekleri açıklayan @Jzagor ellerine sağlık iyi ki yazdın böyle ayrıca teşekkürler.

Bu arada Cdkeys'de Bethesda Launcher key'i 20 $ olmuş. Baştan belliydi bence bu oyun kesinlikle 50-60 $ fiyatı hak eden bir oyun değildi. Steam'e gelecek söylentileri var da zaten başka çareleri yok kesinlikle paşa paşa Steam'e getirecekler bu oyunu satabilirse burada satar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 12 Haziran 2019; 13:18:43 >

• Bu hafta beleş olunca bir deneyeyim dedim,rezalet ya...Rezalet

Fallout 4'ün diyaloglarını,görevlerini ve npc lerini çıkarıp haritayı değiştirmişler sadece,biraz craft içeriği eklemişler o kadar,yav insan silahları değiştirirdi be...Grafikler berbat,silahlar berbat,f4'de kalabalık binaların olduğu alanlara gelince kasma sorunu bunda da aynı şekil devam diyor.

Aslında potansiyeli olacak bir oyunken harcanmış.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    fallout evrenine shelter oyunu ile girdim fallout 76 araştırdım. fallout 4 daha iyi dediler. fallout 4 baktım new vegas öve öve bitirememişler. shelter çok sevdim. oyunu da oynamak istiyorum ama hangisini alayım bilmiyorum. siz ne önerirsiniz ?
  • Hikaye açısından New vegas harika. Shelter çerezlik ama ben ps4 de kafayı takıp platinledim. Yapılacak iş değil tavsiye etmiyorum ben ugrastım siz kasmayın. F4 en uzun süre oynadığım oldu. Herhalde kendimi en yakın o Oyuna hissediyorumdur. F76 ise facia 3 gün zorlayarak dayandım ama gitmiyor. Bıraktım tekrar başlamak için sebep arıyorum. Daha bulamadım o sebebi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

fallout evrenine shelter oyunu ile girdim fallout 76 araştırdım. fallout 4 daha iyi dediler. fallout 4 baktım new vegas öve öve bitirememişler. shelter çok sevdim. oyunu da oynamak istiyorum ama hangisini alayım bilmiyorum. siz ne önerirsiniz ?
    Fallout 4 alın,

şöyle söyleyeyim:

Daha zengin içerik ve modlama için Fallout 4
    Daha güzel atmosfer ve daha fazla faction ve ilginç yan görevler için Fallout New Vegas.

Fallout 4'de craft işine girer base felan kurarsan oyunun başında yüzlerce saat geçirebilirsin,hele bide modlarsan abooov diyeyim sabahtan akşama kadar oynamak ister durursun,tabi sen caft etme bişeyler inşa etmekle uğraşmak istersen ve oyundaki craft ve inşa etme olayı piyasada şimdiye kadar çıkmış tüm craft ve hayatta kalma temalı oyunların hepsinden iyi.

o zaman fallout 4 alayım cdkeys indirimi bekliyorum 5.99 a düşmüştü bir ara. goty ile normali arasında çok fark var mı
  • quote:

o zaman fallout 4 alayım cdkeys indirimi bekliyorum 5.99 a düşmüştü bir ara. goty ile normali arasında çok fark var mı
    Kesinlikle GOTY sürümü al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Far Harbor DLC'si var Goty'de o DLC ap ayrı bir oyun gibi,atmosfer hikaye felan şahane ötesi,
    gerilim,bilimkurgu tarzı romanlardan fırlamış gibi.

Goty alın yani.

Edit:cdkeys.com güvenilir mi???BF5 143 TL'ye felan geliyor??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 12 Haziran 2019; 20:3:29 >
  • quote:

Far Harbor diye bir dlc var, oyunun kendisinden güzel. Kesinlikle Goty hocam
    Evet güvenilir, defalarca kez alışveriş yaptım. Bir keresinde Türkiye'de etkinleştirilemeyen bir key satın aldım yanlışlıkla, iade ettim. Paramı geri gönderdiler. Benim beğendiğim bir site.
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    20 dolar olduysa 6 ile çarp 120 lira yine kabul edilebilir bir fiyat. Malum ülkemizin para birimi aşırı değersiz olunca. %50 indirime girse 60 lira yani.
  • Bu oyuna 1 lira bile verip oynamayın. 1 liraya gofret alın yiyin. Ben böyle çirkin bir süreç görmedim. Pişkin pişkin yok npc koyduk yok battle royale koyduk diyorlar bir de. Bu oyunun ve bu oyun yüzünden Bethesda' nın imza attığı skandalların haddi hesabı yok. E3 sunumundaki her şeye çığlık atıp alkışlayan zevzeklere bakıp gaza gelmeyin. Fallout 76 diye bir şey yok. Taviz vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstteki yorumlardan birine %10000 katılıyorum.

Fallout 76 bakacak arkadaş yorumları okuyor, Fallout 4 güzel diyorlar.
    Arkadaş Fallout 4 bakmaya gidiyor sonra yorumlar Fallout New Vegas diyor.
    New Vegas bakmaya gidiyor, ondan iyi olmasa da Fallout 3 diyen oluyor. (O kişi benim)
    Fallout 3 bakıyor, Fallout 2 yorumlarını görüyor ve gerçekçilik konusunda en detaylı oyun olduğunu görüyor. (Örn: p•rno yıldızıyla birlikte olma, mafyanın karısıyla yatma vsvs şeyler)

Ağır Fallout hayranıyım, Fallout 4 diğerlerine göre (76 olanı saymıyorum) grafik, craft anlamında aşırı tatmin eder.
    New Vegas cidden zor bir oyun. (Obsidian ile Black Isle Stüdyolarını araştırın)
    Fallout 3 en kolay 3D Fallout oyunu.
    Fallout 2 en gerçekçi izometrik (savaşlarda sıra tabanlı) serbest rp oyunu.
    Fallout 1 ne yazık ki çok az oynadım yorum yapabilecek kadar bilgi sahibi değilim.
    Fallout 76 inş Steam’de oynayacağım.
    Fallout Shelter ise 194 saat oynama sürem var. Legendary Dweller toplama dışında her şeyi yaptım oyunda 2. Oyunu çıkacakmış bekliyorum.

Oyun içi dışında aklınızda soru işareti varsa PM atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• O zaman kafalar daha da karışsın bir ekleme daha yapalım. Hiçbirini almayın sonbaharda outer worlds geliyor onu alın 😀

• quote:

So If Borderlands and Fallout had a baby...

• Ölmüş konu,oyuna F3'deki diyalog sistemi mi ne geliyormuş.

Neyse oyunun adını görünce bile sinirlerim bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Ölmüş konu,oyuna F3'deki diyalog sistemi mi ne geliyormuş.

Neyse oyunun adını görünce bile sinirlerim bozuluyor.
    Npcler de geldi sanırım. Yavaş yavaş oyunu toparlıyorlar. Toparlanması birkaç güncelleme ve birkaç dlcye bakar. 1 2 sene içerisinde düzgün bir oyun olur. Tabi oyuncular geri döner mi bilmiyorum. Steam'e şuan çıkartmama sebepleri sanırım toparlanmayı beklemeleri.
  • hah gözünüz aydın oyun canlandı, aylık üyelikler :D
  • Son çiviyi çakmış bethesda. Tebrik ederim kendisini.

• Bethesda çok yanlış yapıyor, daha geçen sene ipin ucundan döndüler.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.