Şimdi Ara

Fallout 4 yardım isteği, oyuna ara verdim mecburen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

P dance i s hill e yolladım 5-6 gün uyudum hala gelmedi gelmiyor.

Tamamen spoiler içerir.

Şimdi ben 33 levelde chip i railroadda çözdürdüm vs enstitüye gittim. Burada benim oğlan shaun öküz kadar olmuş, nasıl?

Senaryo o kısımda neydi bana neler anlattı hiç dikkat etmedim.

Bro of ste seçmiştim, fakat dialoglar sonunda tüm enstitiü liderleriyle görüştüm, bizim içeride ki elemanı fazla zorlamadım fakat yanlışlıkla bos tan geldiğimi söyledim ama hiç sıkıştırmadım kadını.

Şimdi bos yada enstitüye seçme hakkım duruyor mu, duruma göre ya bos a devam edicem yada karımı öldürdüler oğlumu da ben öldürmiyim diye devam edip enstitüyü seçicem.

Bunun için yardımınız lazım senaryo tam olarak ne oğlum ve enstitiü hakkında bilgi lazım. Gerekirse varda eski saveme de dönerim. Seçim hakkım yoksa eğer, seçim hakkım var mj?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarı.

• [SPOILER]

Vaultta 60 yıl dondurulacağını sanarken 200 yıl donduğun için Shaunu öyle buluyorsun.

Shaun'un yıllara göre bulunduğu yerler
    Sanctuary Hills (2077)
    Vault 111 (2077-2227)
    The Institute (2287)

İnstute de fatherla yani Shaunla konuşunca senden İnstute'nun laboratuvarlarını gezmeni istiyor gezdikden sonra tekrar konuşursan sana kararırını soruyor yani instute yi seçebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensa Zangetsu -- 8 Mayıs 2017; 11:57:39 >
  • Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    Hocam peki şuan bir tane synthle bir tane raider üssüne saldırıyorum. Synth mi seçtim şimdi?

Acayip kararsızım 4-5 günde zor karar verdim bos dedim. Şimdi enstitünün şideri oğlum, karım gibi onu da kaybrdemem.

• Synth retention en yeni görev. Şimdi bu eşittir synth i seçmişsin den bro demek mi. Daha eski savem yok malesef.

• Oğlumu öldürünce de 3 yeni görev açılıyor.

Biri banished from enstitü.<< enstitüden kaç>>

Form ranks << prestonla enstitiyü konuş.

From with in<< elder maxom a rapor ver.

Şimdi anladığım kadarıyla daha eski savem yok. Mecburi buradan devam edicem. Galiba ensttiyü seçmişim ben, ya enstiti ile finale gidicem. Yada kafasına sıkınca bu 3 görevi yspıcsm. Preston la konuş diyor, yani minutemani mi seçmiş oluyorum öldürünce.

Ya enstitü ya minuteman olursa asla minuteman denilen çapulcuşaro seçmem. Ben bos la gtmek istiyodum. Dönüşü yok mu.

• Sende şuan tüm grupların görevleri var.
    Synth Retention İnstute nin ana görevi yani bununla devam edersen instute tarafında bitireceksin oyunu.
    Outside the wire,From within bos görevleri
    Tradecraft ise Railroad görevi

hangisinin tarafında bitirmek istiyorsan o görevden devam et.
    Hocam fatherı öldürünce 3 yeni görev daha açılıyor. Onlarla ilgili yorumunuz nedir, ek olarak fatherı öldürdüm makarasına bir hepsiyle çatışayım kendimi denerim nasılsa öldürürler yada zaten sonsuz spawn vardır dedim. Öyle olmadı hepsini öldürdüm şuan. Çocuklar hariç tek canlı kalmadı enstitü binasında.

Father ı öldürünce de böyle oluyor görevler.

Fallout wikisinden bakıyorum. Yine de çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Hocam fatherı öldürünce 3 yeni görev daha açılıyor. Onlarla ilgili yorumunuz nedir, ek olarak fatherı öldürdüm makarasına bir hepsiyle çatışayım kendimi denerim nasılsa öldürürler yada zaten sonsuz spawn vardır dedim. Öyle olmadı hepsini öldürdüm şuan. Çocuklar hariç tek canlı kalmadı enstitü binasında.

Father ı öldürünce de böyle oluyor görevler.

Fallout wikisinden bakıyorum. Yine de çözemedim.

instute den çıkınca yeni görevler geldi mi ?
    Bos tarafında oyunu bitireceksen Elder Maxonla konuş

Hocam şuan moralim çok bozuk. Cambridge polis istasyondan beridir yoldaşım paladin dance. 100 saati aşkındır birlikteyiz. Ona ne güzel şapka, gözlük taktırmıştım. Sorun şu ki bos ta ilerlerken onun synth olduğunu öğrendik. Benimle hiç çatışmaya dahi girmedi. Kurbanlık koyun gibiydi ne zırhı, ne silahı var. Görev görevdir, bunu kardeşlerin(bos) için yap. Synthler her zaman düşmandır. Çek vur beni diyor.

Fakat shaun a kıydığım zaman enstitü çıkışında bilim adamının dedikleri hala aklımda. O senin oğlundu, nasıl yaptın diyordu.

2. Bir yükü kaldıramam, paladin dance da kıyamam ki elder e güvenim de sarsıldı. Paladin bile kendisi, elder pis işlerini kendisi yapmaz dedi.

Oyun bittikten sonra elder maxon, bos bana oğlumu ve en yakın dostumu öldürttü demek istemiyorum. Bos un da commenwealth ında canı cehenneme.

Keşke o gün shaun u da öldürmeseydim, çok pişman oldum. Shaun hadi neyse de, hiç vakit geçirmedik, bağ yoktu aramızda, düşmandır dedim. İleri de bunların synthleri dünyayı ele geçirir dedim de. Paladin öyle değil.

İsteklerim.

Paladin yaşamalı.

Paladin yine yancım olmalı.

Oyunu bos la bitirmeliyim.

Şimdi paladin i öldürmeme seçeneği var. Paladin i öldürme dersem ne olur?

Öldür dersem haliyle öldürüyorumdur(zira karşı koymuyor) ve görev bitiyordur başka bir main bos görevine geçiyorumdur.

En kötü paladin i öldürmeyip, yine yancı yapıp, oyunu mecburen r road veya minutescılarla bitirme durumum var mı.

Paladin i öldürmezsem ne olur?

Yine yancım mı,

Sürgüne mi gider, yada onu uzaklaştırır mıyım

Yada elder başka bir kght ı mı yollar infaz için.

Paladin her türlü ama her türlü ölecekse, bunu ben yapıcam.

Ama yaşatma ihtimalim hiç mi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Hocam şuan moralim çok bozuk. Cambridge polis istasyondan beridir yoldaşım paladin dance. 100 saati aşkındır birlikteyiz. Ona ne güzel şapka, gözlük taktırmıştım. Sorun şu ki bos ta ilerlerken onun synth olduğunu öğrendik. Benimle hiç çatışmaya dahi girmedi. Kurbanlık koyun gibiydi ne zırhı, ne silahı var. Görev görevdir, bunu kardeşlerin(bos) için yap. Synthler her zaman düşmandır. Çek vur beni diyor.

Fakat shaun a kıydığım zaman enstitü çıkışında bilim adamının dedikleri hala aklımda. O senin oğlundu, nasıl yaptın diyordu.

2. Bir yükü kaldıramam, paladin dance da kıyamam ki elder e güvenim de sarsıldı. Paladin bile kendisi, elder pis işlerini kendisi yapmaz dedi.

Oyun bittikten sonra elder maxon, bos bana oğlumu ve en yakın dostumu öldürttü demek istemiyorum. Bos un da commenwealth ında canı cehenneme.

Keşke o gün shaun u da öldürmeseydim, çok pişman oldum. Shaun hadi neyse de, hiç vakit geçirmedik, bağ yoktu aramızda, düşmandır dedim. İleri de bunların synthleri dünyayı ele geçirir dedim de. Paladin öyle değil.

İsteklerim.

Paladin yaşamalı.

Paladin yine yancım olmalı.

Oyunu bos la bitirmeliyim.

Şimdi paladin i öldürmeme seçeneği var. Paladin i öldürme dersem ne olur?

Öldür dersem haliyle öldürüyorumdur(zira karşı koymuyor) ve görev bitiyordur başka bir main bos görevine geçiyorumdur.

En kötü paladin i öldürmeyip, yine yancı yapıp, oyunu mecburen r road veya minutescılarla bitirme durumum var mı.

Paladin i öldürmezsem ne olur?

Yine yancım mı,

Sürgüne mi gider, yada onu uzaklaştırır mıyım

Yada elder başka bir kght ı mı yollar infaz için.

Paladin her türlü ama her türlü ölecekse, bunu ben yapıcam.

Ama yaşatma ihtimalim hiç mi yok.

hocam paladin dance ölmüyor siz istemediğiniz sürece diye biliyorum.

oyunu bitireli baya oldu, irish caith'i özlediğimi fark ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

[SPOILER]

Vaultta 60 yıl dondurulacağını sanarken 200 yıl donduğun için Shaunu öyle buluyorsun.

Shaun'un yıllara göre bulunduğu yerler
    Sanctuary Hills (2077)
    Vault 111 (2077-2227)
    The Institute (2287)

İnstute de fatherla yani Shaunla konuşunca senden İnstute'nun laboratuvarlarını gezmeni istiyor gezdikden sonra tekrar konuşursan sana kararırını soruyor yani instute yi seçebilirsin.
    SHAUN nasıl 60 yıl önce kapsülden çıkıyor anlamadım ki ..
    hep beraber çıkmadılar mı kapsülden sonra kellog karısını öldürdü shaun u aldı.
    o zaman kellog unda 60 yıl yaşlanması gerekmiyor mu biri anlatsın lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.