Şimdi Ara

Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (7 Mobil) - 9 Masaüstü7 Mobil
5 sn
337
Cevap
12
Favori
34.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetim uyuyor diyecem ama bu saate kadar uyanması lazımdı. Tatilde herhalde.
  • Adam dhde yöneticileri mi engelledi naptı niye kimse görmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yönetim kendisine gelen en ufak eleştiride mesaj siliyor fakat böyle durumlarda günler sonra müdahale ediyor. Ferex arada sen kaynayacaksın ona üzülüyorum.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Farketmez.Bu kadar kayıtsız kalan bir yönetim mekanizması var bu Türkçe yamalar kısmında.Playstation bölümünde bu konuyu açtım.10 dakika sonra içerik kaldırıldı.Adamlar içeriği bile okumadan kaldırıyorlar.Yama orjinal kullanıcılar için yapılmış.Ne diyeyim yapacak birşey yok.

• Herkese merhabalar,

Konuyu temizledim. Lütfen trolleri beslemeyin ve mümkün mertebe küfürlü mesajları alıntılamayın. Şikayet sistemini kullanmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.

İyi forumlar dilerim.
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Böyle terbiyesizce mesajlar atan birine 1 gün ceza yeterlimi ? süresiz uzaklaştırılmalı bunun gibiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Böyle terbiyesizce mesajlar atan birine 1 gün ceza yeterlimi ? süresiz uzaklaştırılmalı bunun gibiler.

Üyenin fake hesap olduğu belirlendi ve süresiz olarak forumdan uzaklaştırıldı.

Bölüm geneline,

Lütfen bu tarz kışkırtıcı mesajlara aynı üslupta cevap vermek yerine sakinliğinizi koruyunuz. Forum kurallarına uygun olarak gerekli gördüğünüz yerlerde şikayet sistemini kullanınız.

İlginize teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Farketmez.Bu kadar kayıtsız kalan bir yönetim mekanizması var bu Türkçe yamalar kısmında.Playstation bölümünde bu konuyu açtım.10 dakika sonra içerik kaldırıldı.Adamlar içeriği bile okumadan kaldırıyorlar.Yama orjinal kullanıcılar için yapılmış.Ne diyeyim yapacak birşey yok.

Modu kaldırmayın lütfen ne gerekiyorsa yapalım skyrim modu neden kalktı onuda anlamadım bu da kalkarsa fena üzer bir iki kişi için bu kadar fevri davranmayın bir sürü insan bu dil desteğini bekliyor yazık olur

• Mod kaldırmıyorum.Mod PC yaması güncellendiğinde güncellenecek.Skyrim Türkçe modu PS4 ve XB1 için çıkış yapacak.Merak etmeyin silinmeyecek bu sefer.

Hepsi bağış isteme durumuma çene çalan bir trol hesap kullanan üyenin biri tarafından rahatsızlık boyutubdaki yazılarına benden başka kimsenin cevap vermemesi, kayıtsız kalmalarına sinirlendiğim için yapacaktım,vazgeçtim.

• ferex28 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dediğim gibi çok bekleyen insan var hem bu tür işlerin ilerlemesi açısından hemde benim gibi ingilizce de zorlanan arkadaşlar için çok hayırlı bir iş oluyor tekrar teşekkür ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Mod kaldırmıyorum.Mod PC yaması güncellendiğinde güncellenecek.Skyrim Türkçe modu PS4 ve XB1 için çıkış yapacak.Merak etmeyin silinmeyecek bu sefer.

Hepsi bağış isteme durumuma çene çalan bir trol hesap kullanan üyenin biri tarafından rahatsızlık boyutubdaki yazılarına benden başka kimsenin cevap vermemesi, kayıtsız kalmalarına sinirlendiğim için yapacaktım,vazgeçtim.

Eyv hocam yüreğime su serptiniz
  • En sonunda adamı banlamışlar.Ben demiştim kendisine, DH sitesine konu açma diye.Beni dinlemedi.Bu saatten sonra buraya başka bir hesapla üye olacağını zannetmem.Olan Fallout 4 konsol modlarına olacak.Hadi bre pehlivan,yürü kim tutar seni...

• Yahu bu adamı niye banladınız?

• Al işte, Türkçe yama yapan arkadaşı sınırsız banlamışlar. Diyoruz size; şu eksi verme özelliğini geri getirin diye. En azından eksi vererek trollere tepki gösteriyorduk. Böyle giderse sitede paylaşımcı üye kalmayacak. Her yer trollerle doldu taştı. Bütün konularda troll üyeler var.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Adamı konuyu açtığına pişman ettiler

• Konuyu açan niçin banlandı bende merak içindeyim. Adam Türkçe oyun için kendini yırtarken ne küfürler ne laflar yiyor, ama banlanan o oluyor. Bence çok yanlış
  • quote:

Orijinalden alıntı: truvaboy

Konuyu açan niçin banlandı bende merak içindeyim. Adam Türkçe oyun için kendini yırtarken ne küfürler ne laflar yiyor, ama banlanan o oluyor. Bence çok yanlış

Konuyu açan üye, şikayet sistemini kullanarak forum yönetimine ettiği ağır hakaretlerden ve küfürden dolayı süresiz uzaklaştırıldı diye biliyorum.

İyi forumlar.
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Doğru biliyorsunuz.Kendisiyle konuştum.Bu konuya trol olan üyeyi 10'u geçik şikayet oluşturmuş.Diğer üyelerde şikayet etmiş.3 gün boyunca kılını bile kıpırdatmayan yönetime kızmış.O da küfürlü değilde imalı olarak konuşmuş.Hay ben sizin yapacağınız işi diye...

Yani bence burda yönetimin suçu ferex'ten daha fazla.Yada bilmiyorum bu bölüme bakan artık kimse o vatandaş iş yapmıyor, belli.Bu kadar şikayet var ve kayıtsız kalınıyor.Ayrıyetten bu Fallout 4 yama konusunu ilk Playstation bölümüne açmıştı.10 dakika içinde kaldırmışlardı içeriğini okumadan.Bence DH sitesinin genelinde bir yönetim sıkıntısı var.Bunu çözmedikten sonra onu banlamışlar,bunu banlamışlar sorun değil.Adam sahte üyelik açıp gene gelir.Ama ferex artık burda konu paylaşımı yada farklı bir üyelik açıp birşeyler yazmayı düşünmüyor.Zaten burda açılması taraftarı değilim.Onada söyledim.Git sitende aç.Buranın bir albenisi yok.Nerde boş, trol, iş yapmayan eleman varsa buraya toplanmış.Onlarda burda böyle iş yapan adamların konularını baltalamaktan öteye gidemiyorlar.Zamanında Castellanos isimli üye aynı şeyi yapıyordu.Adamın tüm konularına salça oluyordu.Şimdilerde yok arada tek tük ben gibi girip birşeyler yazıyor ben gibi.Gerek yok yani bu siteye girip birşeyler paylaşmaya benden söylemesi.iyi günler.Sizede iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: PSX63

Doğru biliyorsunuz.Kendisiyle konuştum.Bu konuya trol olan üyeyi 10'u geçik şikayet oluşturmuş.Diğer üyelerde şikayet etmiş.3 gün boyunca kılını bile kıpırdatmayan yönetime kızmış.O da küfürlü değilde imalı olarak konuşmuş.Hay ben sizin yapacağınız işi diye...

Yani bence burda yönetimin suçu ferex'ten daha fazla.Yada bilmiyorum bu bölüme bakan artık kimse o vatandaş iş yapmıyor, belli.Bu kadar şikayet var ve kayıtsız kalınıyor.Ayrıyetten bu Fallout 4 yama konusunu ilk Playstation bölümüne açmıştı.10 dakika içinde kaldırmışlardı içeriğini okumadan.Bence DH sitesinin genelinde bir yönetim sıkıntısı var.Bunu çözmedikten sonra onu banlamışlar,bunu banlamışlar sorun değil.Adam sahte üyelik açıp gene gelir.Ama ferex artık burda konu paylaşımı yada farklı bir üyelik açıp birşeyler yazmayı düşünmüyor.Zaten burda açılması taraftarı değilim.Onada söyledim.Git sitende aç.Buranın bir albenisi yok.Nerde boş, trol, iş yapmayan eleman varsa buraya toplanmış.Onlarda burda böyle iş yapan adamların konularını baltalamaktan öteye gidemiyorlar.Zamanında Castellanos isimli üye aynı şeyi yapıyordu.Adamın tüm konularına salça oluyordu.Şimdilerde yok arada tek tük ben gibi girip birşeyler yazıyor ben gibi.Gerek yok yani bu siteye girip birşeyler paylaşmaya benden söylemesi.iyi günler.Sizede iyi forumlar...

Konuştuğunuza eminim.

• purple kullanıcısına yanıt

Buyrun konuşalım
    bu face adresim
    https://www.facebook.com/profile.php?id=645438887

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSX63 -- 26 Şubat 2018; 16:41:12 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.