Şimdi Ara

Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
11
Favori
31.368
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2010 Mesaj

Skyrim için varmış ama silmiş Bethesda maalesef
    |
    |
    Lithium kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN İD: CnBozkurt
    Sağa hizala!!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not

Skyrim dil dosyalarını ayarladım.Sadece yüklenmesi var Bethesda serverlarına.Fakat şuanlık düşünmüyorum.Nedenine gelince.Bunu orjinal kullanıcılar kullansın diye yaptık.Yaklaşık 2,5 ayımı aldı.Oyunu satın alan vatandaşımız oraya bağış bile yapmaktan acizse kusura bakmayın.Herkes link nerde diye soruyor.Şimdiye kadar Fallout 4 PS4 yamasını 90 kişi indirmiş.Xboxone 1 gün sonra yayınlandı.Ona bakmadım.Bir tek kişi bağış yaptı.Düşünün?Skyrim için daha önce mod olarak eklendi ama bethesda tarafından kaldırıldı.Eklenebilinir mi Skyrim yaması EVET.Ama yapmak isteyen varsa buyursun yapsın.Kırık PS4 konsollarında çıkarmak bu kadar beni yormayacak.Sözüm size değil.Yanlış anlamayın.

iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ferex28

Skyrim dil dosyalarını ayarladım.Sadece yüklenmesi var Bethesda serverlarına.Fakat şuanlık düşünmüyorum.Nedenine gelince.Bunu orjinal kullanıcılar kullansın diye yaptık.Yaklaşık 2,5 ayımı aldı.Oyunu satın alan vatandaşımız oraya bağış bile yapmaktan acizse kusura bakmayın.Herkes link nerde diye soruyor.Şimdiye kadar Fallout 4 PS4 yamasını 90 kişi indirmiş.Xboxone 1 gün sonra yayınlandı.Ona bakmadım.Bir tek kişi bağış yaptı.Düşünün?Skyrim için daha önce mod olarak eklendi ama bethesda tarafından kaldırıldı.Eklenebilinir mi Skyrim yaması EVET.Ama yapmak isteyen varsa buyursun yapsın.Kırık PS4 konsollarında çıkarmak bu kadar beni yormayacak.Sözüm size değil.Yanlış anlamayın.

iyi günler.

Sadece bağış yapanların yamayı kullanabileceği bir sistem mümkün mü?
    Misal, 'şifrelenmiş mod indirim hakkı' gibi.

4 Not

Maalesef öyle birşeye Bethesda izin vermiyor.

|
    |
    Algenthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yamadan haberdar olmayan binlerce insan mevcut şu anda.
    |
    |
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Binbaşı
    1492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Maalesef öyle birşeye Bethesda izin vermiyor.

Bethesda değil belki ama Sony verebilir.

Konu biraz daha kapsamlı, hızlı ve kısaca olabilecek çözümü yazdım

https://forum.donanimhaber.com/ps4-ve-xbox-turkce-dil-destegi-kesin-cozum-onerisi--131469372#131469372
    |
    |
    Bağış atmamız için önce Skyrim'i de çıkarmanız daha doğru olur çünkü mesela ben şimdi bağış yapsam bile bağışı az bulup çıkarmayacaksınız millet belki de o yüzden yapmıyor olabilir. Tabi reklamda önemli ben mesela bu konuyu tesadüfen gördüm böyle bir projeden haberim bile yoktu. Yani insanlar bilmiyor o yüzden bağış gelmiyor bence. Siz skyrim için de çıkarırsanız bsc de filan da belki duyururlar herkes görür o zaman bağış atarlar. Başka kimsenin yapmadığı birşey yapıyorsunuz bence illaki bağış alırsınız. Ayrıca Skyrim'i switch te de yapabilme imkanınız varsa oraya da çıkarın sırf el konsolunda skyrim i Türkçe oynayabilmek için switch alabilecek bir sürü kişi vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yayınlanalı 2 gün oldu.2 günde 100 kişiye yakın indiren oldu.1 kişi bağış attı.Düşünün, bu orjinal kullanıcılar için.Oyun şuanda indirimde PSN'de.Maalesef oyuna para verebilen sevgili oyuncu arkadaşlarımız 5-10 TL bağış atamıyorlar.Skyrim'i yapmanın anlamı yok.Teşekkürler.

|
    |

evet hocam çalışıyor şimdi denedim. sorunsuz gözüküyor türkçe karakter sorunu yok oyunun versiyonu 1.16 mod arama kısmında sadece Turkish şeklinde arama yaptım oyunun ana yaması ve dlc ler otomatik çıktı. noka cola ve for harbor henüz yüklenmediği için onları yüklemedim kalanları tek tek yükledim. oyunu kapatım tekrar açtım continue dedim ve bir uyarı çıktı yes diyip girdiğimde sorunsuz olarak çalıştı mod. oyunda karakterinizi yaratır yaratmaz kaydedin ve ana menüye çıkın oradayken mod bölümüne girin öteki türlü oyundayken modlar gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selman159 -- 20 Şubat 2018; 7:13:2 >
    |
    |
    uguralagoz39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4 Not

Olaya bu yönden bakıyorsun.Birde diğer yönden bakalım.Oyun çevirinin son yıllarda ücretsiz olarak sunduğu yama sayısı bir ne kadar ona bak bakalım.Oyun Çeviri eski oyun Çeviri değil.Gruptaki çoğu çevirmen ayrıldı ve kendi başına.

Skyrim'i çıkrtmak isteyen çıkartabilir.Ben düşünmüyorum.

|
    |
    hasta! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alien Isolation Nostromo Edition PS4 Türkçe Yaması

http://www.mcps4.com/showthread.php?t=10457

Dark Souls 3 PS4 Türkçe Yaması

http://www.mcps4.com/showthread.php?t=10458

The Evil Within PS4 Türkçe Yaması

http://www.mcps4.com/showthread.php?t=10456

Daha gelecek yama çalışmalarım var.

|
    |

4 Not

Yamayı facebook taki çoğu Playstation gruplarında konuları açıldı.6 bin üyelikli Playstation world grubunda bile yayınlandı.Benim beklediğim şu kadar bu kadar olmadı.Skyrim dediğim gibi çıkartmam şuan bile olur.Ama gerek duymuyorum.Yıllardır oyun çevirmenliği yapıyorum.Daha öncesinde Dvixplanet'te dizive film çevirmenliği yaptım.23 studios'a girip çevirmen olmak gibi bir düşüncem olmadı.Bethesda sitesinde modlama için zaten programlar mevcut.Onlarla yapılıyor

|
    |

Valla dostum kendi aranızda toplamasını yapın.Bana deyin ki şu kadar bağış topladık.Bana gösterin.Uygunsa bana, ben yamayı yükleyeceğim Bethesda serverlarına.Geçen sordu biri 60 TL yeterli mi diye?60 TL için niçin kendimi yorayım.Be aslında ilk skyrim dosyalarını halletmiştim.Fallout 4 Sarkis istedği üzerine öne aldım.Yani Skyrim önceden tamamlamıştım portunu.Sadece yüklemesi kalmıştı.Karar sizin?
    |
    |

Hey konuşmalarına dikkat et.Yaşın kaçta benle küfürlü konuşuyorusun?Banane len senin Skyrim Türkçe oynaman.Oynama çok umrumda.Yapan çıkacaksa gidip yapsın.Ne diye tatava yapıyorsun.Sordun cevabımı verdim adam gibi.Ya herro ya merro.Defol git uğraşamam sen gibi veletlerle...
    |
    |

Skyrim yamasını gitsin başkası yapsın.Umrumda bile değil.Bye bye
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

playstation konusuna açtım.Sağolsun ordaki moderatör kimse 10 dk sonra konusunu sildi
    |
    |
    Turin Turambar. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

oyuna başladım yakında dlc'leride alıcam, en yakın sürede tüm dlc'lerde biter inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Şubat 2018; 14:47:2 >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
Lastik Avcısı
Media Sözlük
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.