Şimdi Ara

Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
12
Favori
35.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Skyrim için varmış ama silmiş Bethesda maalesef
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Skyrim dil dosyalarını ayarladım.Sadece yüklenmesi var Bethesda serverlarına.Fakat şuanlık düşünmüyorum.Nedenine gelince.Bunu orjinal kullanıcılar kullansın diye yaptık.Yaklaşık 2,5 ayımı aldı.Oyunu satın alan vatandaşımız oraya bağış bile yapmaktan acizse kusura bakmayın.Herkes link nerde diye soruyor.Şimdiye kadar Fallout 4 PS4 yamasını 90 kişi indirmiş.Xboxone 1 gün sonra yayınlandı.Ona bakmadım.Bir tek kişi bağış yaptı.Düşünün?Skyrim için daha önce mod olarak eklendi ama bethesda tarafından kaldırıldı.Eklenebilinir mi Skyrim yaması EVET.Ama yapmak isteyen varsa buyursun yapsın.Kırık PS4 konsollarında çıkarmak bu kadar beni yormayacak.Sözüm size değil.Yanlış anlamayın.

iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Skyrim dil dosyalarını ayarladım.Sadece yüklenmesi var Bethesda serverlarına.Fakat şuanlık düşünmüyorum.Nedenine gelince.Bunu orjinal kullanıcılar kullansın diye yaptık.Yaklaşık 2,5 ayımı aldı.Oyunu satın alan vatandaşımız oraya bağış bile yapmaktan acizse kusura bakmayın.Herkes link nerde diye soruyor.Şimdiye kadar Fallout 4 PS4 yamasını 90 kişi indirmiş.Xboxone 1 gün sonra yayınlandı.Ona bakmadım.Bir tek kişi bağış yaptı.Düşünün?Skyrim için daha önce mod olarak eklendi ama bethesda tarafından kaldırıldı.Eklenebilinir mi Skyrim yaması EVET.Ama yapmak isteyen varsa buyursun yapsın.Kırık PS4 konsollarında çıkarmak bu kadar beni yormayacak.Sözüm size değil.Yanlış anlamayın.

iyi günler.

Sadece bağış yapanların yamayı kullanabileceği bir sistem mümkün mü?
    Misal, 'şifrelenmiş mod indirim hakkı' gibi.

• Algenthor kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle birşeye Bethesda izin vermiyor.
  • Tekrardan skyrim yaması yayınlayıp sesinizi duyurursanız bağışların artacağını düşünüyorum. Şahsen Forumun ana konusunda bile oyunun Türkçe yamasının çıktığı haberini görememiştim bu sabah.
    Yamadan haberdar olmayan binlerce insan mevcut şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Maalesef öyle birşeye Bethesda izin vermiyor.

Bethesda değil belki ama Sony verebilir.

Konu biraz daha kapsamlı, hızlı ve kısaca olabilecek çözümü yazdım

https://forum.donanimhaber.com/ps4-ve-xbox-turkce-dil-destegi-kesin-cozum-onerisi--131469372#131469372
  • Bağış atmamız için önce Skyrim'i de çıkarmanız daha doğru olur çünkü mesela ben şimdi bağış yapsam bile bağışı az bulup çıkarmayacaksınız millet belki de o yüzden yapmıyor olabilir. Tabi reklamda önemli ben mesela bu konuyu tesadüfen gördüm böyle bir projeden haberim bile yoktu. Yani insanlar bilmiyor o yüzden bağış gelmiyor bence. Siz skyrim için de çıkarırsanız bsc de filan da belki duyururlar herkes görür o zaman bağış atarlar. Başka kimsenin yapmadığı birşey yapıyorsunuz bence illaki bağış alırsınız. Ayrıca Skyrim'i switch te de yapabilme imkanınız varsa oraya da çıkarın sırf el konsolunda skyrim i Türkçe oynayabilmek için switch alabilecek bir sürü kişi vardır.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Yayınlanalı 2 gün oldu.2 günde 100 kişiye yakın indiren oldu.1 kişi bağış attı.Düşünün, bu orjinal kullanıcılar için.Oyun şuanda indirimde PSN'de.Maalesef oyuna para verebilen sevgili oyuncu arkadaşlarımız 5-10 TL bağış atamıyorlar.Skyrim'i yapmanın anlamı yok.Teşekkürler.
  • Fallout 4 goty de modun çalışıp çalışmadığını teyit eden var mı ? Ona göre alıcam da oyunu
  • uguralagoz39 U kullanıcısına yanıt
    evet hocam çalışıyor şimdi denedim. sorunsuz gözüküyor türkçe karakter sorunu yok oyunun versiyonu 1.16 mod arama kısmında sadece Turkish şeklinde arama yaptım oyunun ana yaması ve dlc ler otomatik çıktı. noka cola ve for harbor henüz yüklenmediği için onları yüklemedim kalanları tek tek yükledim. oyunu kapatım tekrar açtım continue dedim ve bir uyarı çıktı yes diyip girdiğimde sorunsuz olarak çalıştı mod. oyunda karakterinizi yaratır yaratmaz kaydedin ve ana menüye çıkın oradayken mod bölümüne girin öteki türlü oyundayken modlar gözükmüyor.
    Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selman159 -- 20 Şubat 2018; 7:13:2 >

• hasta! H kullanıcısına yanıt
    Olaya bu yönden bakıyorsun.Birde diğer yönden bakalım.Oyun çevirinin son yıllarda ücretsiz olarak sunduğu yama sayısı bir ne kadar ona bak bakalım.Oyun Çeviri eski oyun Çeviri değil.Gruptaki çoğu çevirmen ayrıldı ve kendi başına.

Skyrim'i çıkrtmak isteyen çıkartabilir.Ben düşünmüyorum.
  • PS4 4.05 kırık versiyonda çıkardığım yama portları

Alien Isolation Nostromo Edition PS4 Türkçe Yaması

http://www.mcps4.com/showthread.php?t=10457

Dark Souls 3 PS4 Türkçe Yaması

http://www.mcps4.com/showthread.php?t=10458

The Evil Within PS4 Türkçe Yaması

http://www.mcps4.com/showthread.php?t=10456

Daha gelecek yama çalışmalarım var.

Yamayı facebook taki çoğu Playstation gruplarında konuları açıldı.6 bin üyelikli Playstation world grubunda bile yayınlandı.Benim beklediğim şu kadar bu kadar olmadı.Skyrim dediğim gibi çıkartmam şuan bile olur.Ama gerek duymuyorum.Yıllardır oyun çevirmenliği yapıyorum.Daha öncesinde Dvixplanet'te dizive film çevirmenliği yaptım.23 studios'a girip çevirmen olmak gibi bir düşüncem olmadı.Bethesda sitesinde modlama için zaten programlar mevcut.Onlarla yapılıyor
    Valla dostum kendi aranızda toplamasını yapın.Bana deyin ki şu kadar bağış topladık.Bana gösterin.Uygunsa bana, ben yamayı yükleyeceğim Bethesda serverlarına.Geçen sordu biri 60 TL yeterli mi diye?60 TL için niçin kendimi yorayım.Be aslında ilk skyrim dosyalarını halletmiştim.Fallout 4 Sarkis istedği üzerine öne aldım.Yani Skyrim önceden tamamlamıştım portunu.Sadece yüklemesi kalmıştı.Karar sizin?
    Hey konuşmalarına dikkat et.Yaşın kaçta benle küfürlü konuşuyorusun?Banane len senin Skyrim Türkçe oynaman.Oynama çok umrumda.Yapan çıkacaksa gidip yapsın.Ne diye tatava yapıyorsun.Sordun cevabımı verdim adam gibi.Ya herro ya merro.Defol git uğraşamam sen gibi veletlerle...
    Skyrim yamasını gitsin başkası yapsın.Umrumda bile değil.Bye bye
  • Playstation konusuna açsan daha mantıklı değil mi
  • playstation konusuna açtım.Sağolsun ordaki moderatör kimse 10 dk sonra konusunu sildi
  • sırf yama geldi diye gittim fallout 4 ps4 aldım

oyuna başladım yakında dlc'leride alıcam, en yakın sürede tüm dlc'lerde biter inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Şubat 2018; 14:47:2 >
  • Yama sorunsuz çalışıyor eline sağlık. Anladığım kadarıyla Bethesda'nın modlama sistemiyle alakalı Türkçe olmayan bir takım yerler var onlar için de yapılacak bir şey yok gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.