Şimdi Ara

Falcaonun beşiktaş hayranı olması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

20 gol atar mı atamaz mı?

Alıntıları Göster
    Türkiye liginde alay konusu olan Slimani çöpü Monaco'da şuan 2 maçta 3 gol attı sorulması gereken şey sistem forvetini nasıl ve ne şekilde besleyeceksin yani orta karar bir forvet şu durumda Monaco'da 15-20 gol rahat atar Falcao'nun attığı gol bir başarı kıstası değil.Sakatlanmassa olası form durumu ele alınırsa minimum 9-10 gol maksimum 23 gol atabilir duruma göre tabi lig bazında dedim UCL durumu ayrı bir konu uclde tamamen forvetini beslemeye bağlı iş Gs'nin bulunduğu gruba bakarsak pek iç açıcı bir sonuç alamaz oradan ama lig adına sakatlanmazsa oynadığı maça göre minimum 9-10 yerine göre maksimum sakatlanmazsa 23-24 gol bulabilir.Birde alışma süreci olacak adaptasyon süreci ligi tanıma vs bunlar değişken.

• falcaonun arkadaşlarına beşiktaş üçlüsü izlettirdiği link eklendi
  • Hahah bence beşiktaşlılar falcao hayranı daha çok. Beşiktaşlı kuzenimin odasında falcao posteri vardı Ne şanslı ki Galatasarayım aldı şimdi Türkiyede izleyecek hayranı olduğu falcao yu sizin gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

merak etme, size 2-3 tane atınca inersiniz yine tribünden tanışırsınız falcao'yla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raziel Nisroc

Profesyolenden sonrasını okumadım
    Porselen demek istemiş arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo da Galatasaray'lı o zaman
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.