Şimdi Ara

Fakir luck dik saplı süpürge 125 TL migros

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fakir luck dik saplı süpürge 125 TL migros

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu modeli bilmiyorum ama Fakir Darky olanını kullanıyorum.
    Tamirat öğrenmek istiyorsanız başlangıç için güzel süpürge. Aldığımın 2. ayı toz haznesi mandalı kırıldı. Servise götürdüm garanti dahilinde olmasına rağmen ücretle değişti. 3-4 ay sonra tekrar kırıldı. Yine serviste değişti. Sonra 3-4 ay sonra yine kırıldı. Mecbur yedek parça alıp kendim tamire başladım. Ben usandım o usanmadı kırılmaya devam ediyor.
    Bu arada 2-3 kerede kablosundan dolayı çalışmaz oldu. Onuda kese kese, kısalta kısalta ilerliyoruz bakalım. İnternette yedek parçası çok sıkıntı yaşamazsınız.
  • Dik durabilen fakir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerede bu. nasıl makinadır. kullananlar yorum yapabilirmi

• Bende vardı berbat bi makina cekmiyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arzum ar4069 u da a101 99 tlye satıyordu. Bulabilirseniz ona da bakabilirsiniz

• Darky olanını kullandım sesi var sadece başka bişeye yaramaz filtre falan yoktu sanki eve toz dağıtıyordu birde bu modeller ortada düğmeden açılıyor genelde ordan kırılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu dik süpürgeler özellikle 100-200 bandında olanlar için konuşuyorum parayı çöpe atmaktan farkı yok alın iyisinden bi tane philips marathon bi taksitine verirsiniz ama gerçekten süpürgeniz olur el gırgırınız olmaz

• ahmet056 A kullanıcısına yanıt
    Bunun iki versiyonu var.Birinde hatalar giderilmiş daha sessiz calisiyor ve motor çevresine toz dolmuyor.Dıştan baktiginizda ikiside aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 22 Aralık 2018; 17:50:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarlibahce06

Bu dik süpürgeler özellikle 100-200 bandında olanlar için konuşuyorum parayı çöpe atmaktan farkı yok alın iyisinden bi tane philips marathon bi taksitine verirsiniz ama gerçekten süpürgeniz olur el gırgırınız olmaz
    Tamam da her Zaman marathon çıkarıp süpürülmüyor bu hemen yemekten sonra süpürmek için birebir oluyor

• bsrkycn B kullanıcısına yanıt
    Siz bilirsiniz almak isteyen tabiki alabilir... ben evde zaten varolan, aynı işlevi gören ikinci bir ürün almayı; çocuk da olduğu için, kalabalık ve lüzumsuz eşya olarak görüyorum ... tercih meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruzgarlibahce06 -- 22 Aralık 2018; 19:40:43 >
  • Dyson da olsa dik süpürgeye sıcak bakamıyorum nedense. Gırgır niyetine kullanılacaksa olabilir.

• arkadaşlar 5-6 tane bu fiyat aralığında süpürge kullandım. Conti CSC-207 inanılmaz bir süpürge. müthiş çekim gücü var. tabi malzeme de bir o kadar kötü. baktım bu süpürge çok iyi çekiyor. her tarafını sabitlettirdim. iyi yapıştırıcı ile sapasağlam yapıştırdı. tabi daha kullanmadan önce yaptım bunları. 2 yıldır kullanıyorum.. olumsuz yönleri sesi çok. çekimi çok iyi ama halıya yapışıyor güç gerektiriyor..
    ama bu grubun eniyisi. ha illa conti 207 demiyorum 303 vesaire bir sürü çeşidi var ama be bundan çok memnunum. malzeme kalitesi süper bir homend vardı evde. bunu aldıktan sonra onu kaynvalideye verdim...
  • Bu modeli bilmiyorum ama Fakir Darky olanını kullanıyorum.
    Tamirat öğrenmek istiyorsanız başlangıç için güzel süpürge. Aldığımın 2. ayı toz haznesi mandalı kırıldı. Servise götürdüm garanti dahilinde olmasına rağmen ücretle değişti. 3-4 ay sonra tekrar kırıldı. Yine serviste değişti. Sonra 3-4 ay sonra yine kırıldı. Mecbur yedek parça alıp kendim tamire başladım. Ben usandım o usanmadı kırılmaya devam ediyor.
    Bu arada 2-3 kerede kablosundan dolayı çalışmaz oldu. Onuda kese kese, kısalta kısalta ilerliyoruz bakalım. İnternette yedek parçası çok sıkıntı yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamo843

nerede bu. nasıl makinadır. kullananlar yorum yapabilirmi
    2senedir kullanıyorum bana gore kotu desibel ve cekis f siralarinda dış kalite malzemesine lafim yok iyi saglam hissi veriyor ama desibeli cok ve çekişi iyi degil

• Yaklaşık iki ay önce burada yani açılan bir bim mağazasından açılışa özel yüzde elli indirimle 53 liraya aldım. Aldığım fiyata göre yorum yapacak olursam, çok iyi bir ürün. Fiyata bakmadan yorum yapacak olursam, çekişi beklediğimden daha iyi. Arada elimiz degince halıyı komple süpürdüğümüz bile oluyor. Sert zeminler ve ince, düz halılar için yeterli olduğunu düşünüyorum. Hatta ucundaki üçgen başlık olmayınca çekişi biraz daha iyileşiyor. Ama normal süpürge kadar kullanışlı/performanslı olmuyor. Ufak tefek basit işler için gayet kullanışlı. Ama haznesi çok ve sesi fazla. Malzeme kalitesi ise şimdilik yeterli. Naçizane fikrim, 100 lira civarında alınabilir.

• Sakın almayın. Çok gürültülü, emiş gücü şarjlı el süpürgesinden hallice..

• Üçgen başlıklı dik süpürgem var ve başlığından memnun değilim. Altında tüy toplayan kırmızı şeritler olmadığından sadece yüzeysel olan pisliği alıyor. Ayağı normal süpürge gibi olanlardan bakıyorum. Fakir Starky Öko güzel cihaz ama fiyatı epey var.
  • bataryası nedir bu çok önemli ,daha bu gün bir makineye baktım ,cihazı çalıştırıyorsun ve kısa süre içinde kendini kapatıyor
    bir sürü uğraştıktan sonra anladım ki batarya ölmüş ve işin kötüsü batarya ni-mh. miş
    süpürgenin şimdiki fiyatı 450 tl. civarı ama bataryasını sadece bir yerde buldum ve 220 tl.ye satıyor

üstelik bu tür bataryalar sürekli şarjda bırakılamıyor ,lazım olduğunda batarya boş ise zaten neye yarar
  • Abooo bundan bizde de var sesi felaket. Alt-üst komşunuz sizi gıcık ediyorsa bire bir çözüm. Uçak kalkıyor sanki evde. Ciddi söylüyorum çalışırken kulağımı acıtıyor sesi dibinde durulmuyor bile zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu makineleri alırken çıkardığı ses şiddetine iyi bakın arkadaşlar. Yanlış bilmiyorsam bazıları 90db ses çıkarıyor ki bu değer kulaklarınıza ciddi zarar verir. 85 db ve altını tercih edin mümkünse.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.