Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • '' -Dark Poison- @ 4 Nisan 2018 22:42:53

Artik ilk gunden(dijital olarak da) oyun almanin bir anlami kalmadi.Bu gidisle indirimlerde de anormal fiyatlar gorecegiz.Bunlarin sadece doviz kuruyla da ilgisi yok.1 dolar 57 rus rublesi iken ruslar kendi ulkelerine ozel oyun fiyatiyla oyunlari alabiliyor.Bizde 1 dolar 57 tl olsa demek ki 1000 tlye mi oyun alacaz kimbilir.Bizim ulkeye uygun fiyatlar gelmezse komple hepimiz faiş otesi fiyatlarin kucaginda bulacaz kendimizi indirim zamanlarinda dahi.Beterin bin beterine dogru gidiyoruz oyun fiyatlari konusunda. ''

Yukardaki mesajımı bu gidişatın geleceğini öngördüğüm için 300 tl ye açılan Spiderman önsiparişi ile ilgili haber başlığında atmıştım.Şimdi gelinen nokta ortada.

Konu hiçbir zaman döviz felan olmadı arkadaşlar.Bu aral ve perakendecilerin arasındaki rezil konuşmalar daha 2017 de açığa çıkmış ve rekabet kurumu bunlara iyi bir ceza vermişti.https://www.donanimhaber.com/Oyun-pazarinda-skandal-Teknoloji-magazalari-ile-Aral-arasindaki-ilginc-yazismalar--90490

Aynı durum işin dijital kısmında da var diye düşünüyorum.Adamların amacı olabildiğince kar edip yollarına bakmak başka birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dark Poison- -- 19 Ekim 2018; 13:47:58 >

• -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Bu firmalar için kesilen bu miktardaki cezalar hiçbir şey hocam, yine aynı şekilde devam ediyorlardır eminim.
  • Yukari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgür Yiğit Ö kullanıcısına yanıt
    Mustafa Yiğit bizim geçmişte kurduğumuz,2010 da gerçekleştirmeye başladığımız hayallerimizin katilidir.Bu kadar net.Rant ve para hırsı gözünü bürüdü.Yarın kitleyi kaybettiklerinde ne olacak acaba.Kurnaz adamlar gerçi b planları vardır.

• Twitch sığır dolu. Şu an ps tr kanalında yayın yapıyorlar. Fiyatları sordum. Chatte biri bile destek olmadı. Kimsenin umrunda değil valla.
  • Siz burda kendinizi yırtın adamlar twitchte eastergamersla cansunguru çağırmışlar black ops4 partisi yapıyor

(Playstation4turkiye şubesi)

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Chatteki birileri diyorki; "fiyatlardan onlar sorumlu değil, şu an yayınla ilgileniyorlar farkındaysan" diye bana çıkışıyorlar :)
    Valla bize herşey müstehak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Siz burda kendinizi yırtın adamlar twitchte eastergamersla cansunguru çağırmışlar black ops4 partisi yapıyor

(Playstation4turkiye şubesi)
    bir konu da bu youtuber ve twitch'cilere açılması gerek aslında.
    bu saatten sonra ak oğlan kara oğlan ayrılsın, yok öyle hem şirkete yanlıyim beleş gezi-oyun kapıyim hem de takipçim azalmasın.

böyle bir konuyla toplu takipten çıkmalar olsun bakın bakalım nasıl duyar kasmaya başlarlar
  • Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

Aklım almıyor ..bu oyunu daha 3 hafta oldu steam'den 22 tl ye aldım evet bildigin 22 tl.

• Playstation TR yayınında chati fiyat konularıyla ablukaya almaları gerekirken, fiyatın F'sini söyleyen kişiyi chatte afaroz ediyorlar. Gerçekten inanılmaz ya. 300 tane yalaka yayın izliyor şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkero1907

Playstation TR yayınında chati fiyat konularıyla ablukaya almaları gerekirken, fiyatın F'sini söyleyen kişiyi chatte afaroz ediyorlar. Gerçekten inanılmaz ya. 300 tane yalaka yayın izliyor şu an.
    Koruyacak elemanları bile vardır o chatte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girdim bilerek chat'e "Oyun fiyatları konusunda şöyle bi protesto var katılın bile diyemeyen yayıncılar buradaymış" yazdım, abartısız söylüyorum 3 saniye içinde mesaj silindi ve ban yedim.

İsterseniz bu saatten sonra 169'a satın, oyun moyun almam. Faşist zihniyet resmen bu lan.
  • Ya şu gereksiz adamları izlemeyin. Prim vermeyin.

• OldGamers86 kullanıcısına yanıt
    Hocam inan maddi olarak Allah a şükür istediğim oyunu istediğim konsolu alırım.Ama bu olay maddiyatla ilgili değil.Ben oyunlara 26 senemi vermişim, eğerki bu fiyatlara oyun alırsam kendimi resmen oyunculuğa ve oyuncu arkadaşlarıma ihanet etmiş sayarım.Spiderman i çok oynamak istiyorum ama almıyorum mümkün değil almamda.Türkiye de bir oyun maksimum 119 lira birim Türk parası olmalı.Fazlası bu ülke oyuncusunu aşar

• Valla izlediğim yok zaten de, twitter'dan birkaç tanesini oyun hakkında yazıyor diye takip ettiğimi gördüm, onları da takipten çıktım şimdi. Bunlara inat gidip işim gücüm olmasına rağmen Youtube kanalı falan açacağım çatır çatır nasıl bu iş yapılır hakkıyla göstermek için. Ha yok değil, öyle yapanlar da var Talha Aynacı aklıma geliyor ama ergenler bunlara aşık maalesef.
  • berkero1907 B kullanıcısına yanıt
    Bizden adam olmaz, olsaydı zaten bu durumda olmazdık.

Twitter da biri ps tr yi korumak için yazmış, neymiş kur düşüyor ama ileri de tekrar yükseleceğini firmalar bildiği için fiyatlar inmiyormuş.

Bizim milette körü körüne savunma, koruma içgüdüsü var, bu zihniyeti anlayamıyorum. Biz niye böyleyiz, cahillik desem o da değil, okumuş kişi bile savunuyor. Keriz yerine koyuyorlar diyorum, yok kemalim yapmaz diyorlar , (burada kemal musti yiğit oluyor )

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hepsinin Allah belasını versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Hocam inan maddi olarak Allah a şükür istediğim oyunu istediğim konsolu alırım.Ama bu olay maddiyatla ilgili değil.Ben oyunlara 26 senemi vermişim, eğerki bu fiyatlara oyun alırsam kendimi resmen oyunculuğa ve oyuncu arkadaşlarıma ihanet etmiş sayarım.Spiderman i çok oynamak istiyorum ama almıyorum mümkün değil almamda.Türkiye de bir oyun maksimum 119 lira birim Türk parası olmalı.Fazlası bu ülke oyuncusunu aşar
    Ben şu an 6 lirayı bulan dolar kurunu da hesaba katıyorum, hadi 200 olsun diyorum. O da firma tarafını vs. de düşündüğüm için yani. En azından öyle olursa 200 TL'ye parası olan kesim alabilir, ilk indirimde de 100 TL ve altını göreceği için 5-6 ay içinde ortalama geliri olan her oyuncu oyuna ulaşabilir ki Türkiye gibi bir ülkenin hak ettiği standart da bundan aşağısı olmamalı. Amerika, Almanya karşılaştırması yapmıyorum bakın. Oradaki ortalama kazanan çıktığı gibi alıyor, buradaki de bari 3-5 ay sonra alsın yahu. Ama 460 liralık oyun indirime girse ne olacak? %50 indirim yese 200'e bile düşmüyor. Kardeşlik falan da herkesin yapabileceği bir şey değil. Hesap böl oyna sat takas yap falan bir oyun keyfi yapacaksın altı üstü, 50 tane şey hesaplamak istemiyor insanlar haklı olarak.

• O kadar çok kişiye beleş oyun dağıtıyorlar ki onların paralarını da bizden çıkarmaya çalışıyorlar. Başka açıklaması yok.
  • RDR2 için Türkiye'ye 30 tane basın kiti gelmiş mesela, büyük rekabet vardır şimdi arkaplanda. Daha fazla yalayan kapar malı.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.