Şimdi Ara

Factorio (v1.0 Çıktı) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
10
Favori
14.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gtx 1080 aldim yine bu oyunu oynuyorumKafayi siyirdim bu oyunla en sonunda steamden silecem o olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multi oynamak isteyen varsa iletişime geçsin. hamachi ile oynayabiliriz belki. oyun bende yok malesef...
  • Kombinatörleri çözemedim bir türlü. Yardım edecek var mı?
  • Oyuna bır haylı yenı objeler eklenmıs uranyum, artıllery, nucleer bı daha bıtırecez anlasıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Oyuna bır haylı yenı objeler eklenmıs uranyum, artıllery, nucleer bı daha bıtırecez anlasıldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu petrol pompasını nereye dikecez ya 2 saattir bulamadım
  • asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    Hocam M tusu ıle harıtayı acıp nokta nokta pembe alanları bulun.Oraya gıdın guvence altına alın sonra sıyah sıvılar var yerde onların ustune dıkeceksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 17 Mayıs 2018; 21:59:51 >
  • Ölmüş mü konu ya? 0.17 çıkacak yakında, oynayan yok mu?
  • ben en son ağustos da oynamıştım şimdi 0.17 den önce bir daha başladım eski yeni şeylerin karşılaştırmasını iyi yapabilmek için 13 martta askere gidecem o zaman kadar da aralıksız 7/24 oynamayı düşünüyorum oyun hakikaten efsane bir şey ya birde ben makine mühendisiyim bu oyunu oynarken de aynı zamanda kendimi geliştireceğime inanıyorum sorunlar karşısında hızlı çözüm yolu bulma yönetim falan ama şimdiye kadar yaptığın yerler çokta iç açıcı değil gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

ben en son ağustos da oynamıştım şimdi 0.17 den önce bir daha başladım eski yeni şeylerin karşılaştırmasını iyi yapabilmek için 13 martta askere gidecem o zaman kadar da aralıksız 7/24 oynamayı düşünüyorum oyun hakikaten efsane bir şey ya birde ben makine mühendisiyim bu oyunu oynarken de aynı zamanda kendimi geliştireceğime inanıyorum sorunlar karşısında hızlı çözüm yolu bulma yönetim falan ama şimdiye kadar yaptığın yerler çokta iç açıcı değil gibi
    Beraber oynayabiliriz hocam isterseniz. Gerci ben su siralar derslerden cok vakit bulamiyorum ama yazin falan belki. Keyifli oyunlar simdiden :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

ben en son ağustos da oynamıştım şimdi 0.17 den önce bir daha başladım eski yeni şeylerin karşılaştırmasını iyi yapabilmek için 13 martta askere gidecem o zaman kadar da aralıksız 7/24 oynamayı düşünüyorum oyun hakikaten efsane bir şey ya birde ben makine mühendisiyim bu oyunu oynarken de aynı zamanda kendimi geliştireceğime inanıyorum sorunlar karşısında hızlı çözüm yolu bulma yönetim falan ama şimdiye kadar yaptığın yerler çokta iç açıcı değil gibi
    Beni yoruyordu bayadır oynamıyorum, bu tarz oyunlar cidden yorucu dont stavre, oxgygen not incluced, europa universal falan (isimlerine emin olamadım)

• 0.17 inanılmaz güzel olmuş biraz önce 0.16 da ilk roketimi fırlattım şimdi 0.17 i sürekli oha çok iyi diyerek oynuyorum
  • ilk oynadığımda bi noktadan sonra tıkanıp bırakmıştım şimdi yeniden başladı hadi hayırlısı
  • 8.kez bitirecem bu aksam basliyorum.Gaza geldim fena halde

• türkce yaması varmıdır acaba nasıl turkcelestırecegız oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

türkce yaması varmıdır acaba nasıl turkcelestırecegız oyunu
    En son oynadığımda Türkçe idi.
  • Bu oyun cekırdek gıbı ya basladın mı bırakamıyorsun.Kac yasında adamım 13saat aralıksız oynadım dun gece full basındaydım.Sıddetle tavsıye edıyorum herkes mutlaka denesın ogrensın konu ustte kalsın kı herkes gorsun.

Oyun %99 olarak turkcedır.Yaması yok dırek oyunun ayarlarından turkce yapabılırsınız.

Hıc bosuna ındırım olurda alırım dıye beklemeyın yapımcıları ındırım yapmayacaklarını hatta tam surum cıktıgında fıyatının artacagı bılgısını verdıler.Fazlasıyla 50tl ye degıyor alın oynayın oynattırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 5 Ekim 2019; 15:1:11 >
  • başlık ve ilk mesaj güncellendi. Oyun erken erişimde olduğu için tarih atmadım fakat çıkış tarihi 2016'dır.
  • Toplasalim da beraber oynayalim

• Yok arkadaş aldığımdan beri hepi topu üç saat oynayabildim. En son 2 yıl önce oynamıştım sürüm 0.15di sanırım. 0.18 olmuş yeni şeyler gelmiş. Beyin lazım o da bende yok sanırım. Youtubedan video falan izleyeyim bari.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.