Şimdi Ara

faceit hesabında görev çıkmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde 2015 yılında açılmış faceit hesabı var 35 maç atıldı ama herhangi bir görev çıkmadı sebebi nedir acaba? görevin açılması için başka bir şey yapılması gerekiyor mu ?

• Hemen hemen benzer olay bende mevcut.Sorunu çözebildinizmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görevleri gelmeyen accountlarda, premium aldığınızda görev açılıyor.
  • Aynı sorun bende de mevcut. Full olan premium değil ancak cs go premium hesabım var. Bu görevler random veriliyor beta sürecinde gibi yazılar okumuştum alakası olabilir. Bilen bi arkadaş aydınlatırsa güzel olur.
  • into007 İ kullanıcısına yanıt
    Yüklediğim resimde ki gibi gözüküyor. Bu aşama faceit premium alırsam görevlerim gözükür mü ve bunu nerden biliyorsun? Rica etsem yardımcı olabilir misin? faceit hesabında görev çıkmıyor
  • Faceit'e ticket atmanız gerekli google a faceit ticket yazın oradan görevlerim gözükmüyor diye ticket atın sorununuz düzelecektir
  • ZaaD Z kullanıcısına yanıt
    Mail adreslerine ticket attım bir gelişme sağlanmadı. Bir de senin dediğin şekilde atayım umarım düzelir. Sen daha önce yaşadın mı ticket ta düzelebileceğinden emin misin?
  • Ben yeni hesap açtığımda bende de böyle gözüküyordu, hesaptan çıkış yapıp tekrar girdiğim de görev gözüktü. İsterseniz siz de bi deneyin.
  • ticket ile düzelten arkadaşlarım mevcut bu genel olarak yaşanılan sorun ticket ile düzeltim sağlanabiliyordu önceden şansınızı denemekte fayda var
  • Benim hesapta'da görünmüyor nasıl bir ticket atmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz.
  • Bende de aynı sorun var. İlk başta gözüküyordu ( 2 sene önce ) hatırladığım kadarıyla 100 Win 100k gibi bir görevim vardı ama uzun süre oldu şimdi baktığımda gözükmüyor. Sizin yazdığınız ticket ın bi kopyasını atar mısınız bi yardımcı olsanız da ticket atsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • premium aldıktan sonra ticket atmak yerine buradan konu açın gördükleri zaman hesabınıza görev veriyorlar.

edit: bunun gibi konu açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rward -- 1 Haziran 2020; 17:29:51 >
  • premium alınca gözükmeye başlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.