Şimdi Ara

Facebook'u bilerek kapatmaya çalışıyorlar (Arkasında küresel güçler olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bence Mark'la anlaştılar ve facebook'u kapatacaklar. Zira instagram'ın tek rakibi facebook. Reklam gelirleri yarı yarıya bolunuyor ancak facebook kapatılırsa milyarlaca dolar reklam geliri elde edecek instagram. Ayrıca operatorler ve cep telefonu satıcıları daha cok telefon satacaklar olay sadece cep telefonuna donecek.
    Şu aşamada facebook hisseleri çok buuyuk dusus yasadı ve milyarlarca dolar kar elde ettiler zaten. Çiftlikbankın kuresel sistemdeki legal yontemle hisse fiyatlaması uzerınden vurgun yapılıyor olabılır. 2. aşama instagram hisseleri tavan yapacak ve dolayısıyla bıkac sene sonra o bılgıler paylasılıp yıne hisse senetlerı uzerınden vurgun yapabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesut1221 -- 22 Mart 2018; 14:45:34 >

• Birisi şuna instagramın sahibinin facebook olduğunu hatırlatsın
  • kapatsınlar bana ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomysawyer

Birisi şuna instagramın sahibinin facebook olduğunu hatırlatsın

dediğin dogruysa hisselerden bayagoı bir kar elde edildi yıne değişen pek birşey yok. algı operasyonu zaten bunlar yarında instagram bilgileri paylasıldı dıyıp hisseleri düşürüp bisuru kar elde edebilirler.
    Birileri suna algı taktiğini ne demek oldugunu anlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

kapatsınlar bana ne ?

kapatma degıl ya hısse senetlerını dusurmek ıcın bahane acıkcası. Bunu cıkartıp hisseleri yuksekten satarsın sonra da milyarlarca dolar kar edersın bu işler basit komplolardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

quote:

kapatsınlar bana ne ?

kapatma degıl ya hısse senetlerını dusurmek ıcın bahane acıkcası. Bunu cıkartıp hisseleri yuksekten satarsın sonra da milyarlarca dolar kar edersın bu işler basit komplolardır

facebook un yaptığıda suç sizin bu söylediğinizi de suç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

quote:

kapatsınlar bana ne ?

facebook un yaptığıda suç sizin bu söylediğinizi de suç.

şimdi buyuk bir para donuyor ve kımse esasen boyle bir risk almak ıstemez. Bkz Volkswagen emısyon skandalı oldu orda bile açıkca ceo cıkıp biz emısyon dolandırıcılıgı yaptık dıye ııtıraf ettı. Bkz Zarrab bıle itirafcı oldu. Yanı kuresel komplolar tum hızıyla devam edıyor. Yeni nesıl hortumlama ve algı teknıklerı kısaca

• Derdini seveyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.