Şimdi Ara

Facebook sitesine giremiyorum onun dışındaki bütün sitelere giriyorum? Acil Yardım. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
177.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELSaDR

biraz hort olacak konu ama 2 gündür bununla uğraşıyorum ve kesin çözümü buldum

C:\Windows\System32\drivers\etc giriyorsunuz 2 tane host dosyası var onları silin (tamamen silmeyin yanlız nolur nolmaz çöp kutusunda bulunsun) ve facebook a giriş yapabilirsiniz hayırlı olsun

alakası yok cozumle

• arkadaslar c windows system32 drivers etc hosts sağ tıkla not defteri ile aç 127.0.0.1 www.facebook.com bunun gibi bişey yazıyosa silin sayı değişik olabilir sizde
  • Ya Giremiyorumm :(
    @bRaVo!
  • arkadaşlar tüm çerezleri silin
  • www.fb.com -www.facebook.com -www.facebook.com.tr -http://tr-tr.facebook.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 19 Temmuz 2013; 2:56:20 >
  • Merhabalar,
    Facebook sitesine ie exp. yandex ve chorme tarayıcılarının üçünden de giremiyorum. Dns ayarlarını değiştirdim olmadı çerezleri sildim olmadı. Öneri üzerine freefixer adında bir program indirdim (trojan yemiş olduğumu düşünerek ve ip adresinin yönlendirilme ihtimaline karşı) ip adreslerini temizledim. java ve muadili programlarımın sürümlerini güncelledim. sonuç yine hüsran yine hüsran. bu konu ile alakalı başka fikri olan birisi varsa eğer yardımını rica ediyorum.

edit: sorun facebook sitesine girdiğimde facebook logosu yazıyor kutucuklar çıkıyor yani site yarım yamalak açılmaya çalışıyor ama açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msd34 -- 18 Mayıs 2015; 15:22:43 >
  • bnde iki gundur faceye you tube ye giremiyom onun haricinden tum sitelee girebiliyorum lutfen bna bi cozum yolu bulun sevgilimle konusamiyom bilen varsa nolursunuz yardm.edin allah da sizi sevdiklerine kavustursun AMİNNNNN[simage][/simage]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.