DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Facebook sitesine giremiyorum onun dışındaki bütün sitelere giriyorum? Acil Yardım.
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
49
Cevap
1
Favori
172.046
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> İnternet >> Facebook sitesine giremiyorum onun dışındaki bütün sitelere giriyorum? Acil Yardım.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      805 Mesaj
      24 Nisan 2010 21:53:52
      Evet arkadaşlar hem mozillada hemde IE'de bütün sitelere çok rahat girebiliyorum ama facebooka her iki sunucuda da giremiyorum.Arada bir giriyor genelde zaman aşımına uğrandı bağlantı sıfırlandı diyor.Herhangi bir DNS numarası felanda kullanmıyorum.Daha önce sorun yoktu şu 2 gündür bu sorunu yaşıyoum.
      Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      25 Nisan 2010 16:32:59
      çerezler

Dizimag yoksa DiziVi var !
    • Yüzbaşı
      805 Mesaj
      27 Nisan 2010 23:25:51
      Sorun kendiliğinden düzelmiştir arkadaşlar :)

• Yüzbaşı
      305 Mesaj
      28 Nisan 2010 10:49:58
      geçen gün bana da oluyordu, çerezlerden değil .. bir bilgisayardan girerken diğernden girebiliyordum.. gerçekten ilginç bir problem ..

• Er
      1 Mesaj
      28 Nisan 2010 23:02:59
      Bazen oluyor sonra aynı şekilde kendi kendine düzeliyor :)

• Teğmen
      101 Mesaj
      19 Ekim 2010 00:48:37
      Şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum. 2 gündür problem devam ediyor. Kendi pc m olsa sorun yapmayacağım da müdür bir gün gelmedi ertesi gün sorun başladı. Sanki ben yapmışım gibi oldu. Bunun bir yolu yordamı yokmu?

• Binbaşı
      1980 Mesaj
      19 Ekim 2010 08:29:12
      http://tr-tr.facebook.com/

buradan girmeye çalışın bakalım?

• Teğmen
      101 Mesaj
      19 Ekim 2010 14:52:51
      Giriş yapıyor ama başka bağlantılara tıklamak istediğimde bağlantı süresi doldu deyip kapanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      18198 Mesaj
      19 Ekim 2010 17:44:58
      Bizimde evde aile efratı kullanıyor ama videoları ilkinden sonra izleyemiyorlar. Ben tövbeliyim facebok kullanmam ama benim çözmemi bekliyorlar elbette. 1. video izleniyor gözümle gördüm. Bir kere video izlendikten sonra bir daha videolar açılmıyor. Video unavailable hatrası veriyor. Yardım bekliyorum.

->Köleler efendilerinden nefret etmektense, özgür ruhlu kölelerden nefret etmeyi tercih ederler. Böylesi daha güvenli ve kolaydır. Kişilik sahibi olmak gibi bir külfete katlanmayı gerektirmediği gibi, efendilerinin gözüne girme fırsatıdır aynı zamanda. Konu bu olduğunda, öyle çabuk birleşirler ki, şaşarsın."Türk değilim diyene karşı sakın ısrar etmeyin. Allah'ın bahş ettiği şerefi istemeyen şerefsize biz zorla şeref verecek değiliz ya!" EBULFEZ ELÇİBEY.Beyinlerimiz savaşsın isterdim. Ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım.
    • Teğmen
      101 Mesaj
      19 Ekim 2010 23:43:19
      Modemi açtık kapadık sorun duzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      18198 Mesaj
      20 Ekim 2010 09:25:46
      ie ve opera da denemiştim sorunluydu ve hala da sorunlu. Ama mozilla ile denedim dün akşam ve sorunsuz. Tarayıcı ile alakalı bir sorun galiba.

->Köleler efendilerinden nefret etmektense, özgür ruhlu kölelerden nefret etmeyi tercih ederler. Böylesi daha güvenli ve kolaydır. Kişilik sahibi olmak gibi bir külfete katlanmayı gerektirmediği gibi, efendilerinin gözüne girme fırsatıdır aynı zamanda. Konu bu olduğunda, öyle çabuk birleşirler ki, şaşarsın."Türk değilim diyene karşı sakın ısrar etmeyin. Allah'ın bahş ettiği şerefi istemeyen şerefsize biz zorla şeref verecek değiliz ya!" EBULFEZ ELÇİBEY.Beyinlerimiz savaşsın isterdim. Ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım.
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      07 Mart 2012 08:34:30
      kardeşım ben de chrome ie ve mozilla kuullanıyorum ie de sayfa görüntülenemiyor chrome da sayfa bulunamadı fln diyo pfff

• Er
      1 Mesaj
      07 Mart 2012 08:56:51
      evet son yarım saattir ben de giremiyorum.. bölgesel bi sıkıntı var galiba.. kendi kendine düzelicektir

• Er
      7 Mesaj
      07 Mart 2012 09:10:35
      ARKADASSLAAAARRR YARDIMM LUTFEEENNNNNNN........................

Hata! Google Chrome www.facebook.com sitesini bulamadı
      Yeniden yüklemeyi deneyin: www.­facebook.­com
      Ek öneriler:
      www.­facebook.­com sitesinin önbelleğe alınmış kopyasına erişin
      Google'da ara:

SABAHH GIREBILIODUM FACEBOKKA AMA SUAN GIREMIYORUM BIR PROBLEMMI VARRR ANLAMADIMMMM BURDA ONBELLEGI ALINMIS KOPYASI FELAN NASIL HALLEDEBILIRIMM BIRIRI YARDIMCII OLABILIRMI ?

• Teğmen
      243 Mesaj
      07 Mart 2012 09:11:43
      Arkadaşlar bende (Bu web sayfası kullanılamıyor
      http://tr-tr.facebook.com/ adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir) yazıyor kafayı yiğcem...lütfen yardım edin

• Er
      7 Mesaj
      07 Mart 2012 09:21:18
      CEVAAPPP YAZICCAAKK KIMSEE YOKKKKMUUUU

• Er
      5 Mesaj
      07 Mart 2012 09:26:36
      yaw yok bende de yaa!!! giremiom :S

• Er
      7 Mesaj
      07 Mart 2012 09:29:37
      aksammdaa hataaa veriodu zor zar girilioduuu ,,,, pc den sabah bazi programlari sildim acaba ondan mii diee dusundum ama sizindeee ayni problem var galiba :S:S:S

• Er
      5 Mesaj
      07 Mart 2012 09:31:08
      hepimiz banlandıkmı kie :D

• Er
      7 Mesaj
      07 Mart 2012 09:36:23
      bencee facebooku cokerrrttillerrr

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.