Şimdi Ara

. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.445
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manisa451902

Mesajım bulunsun.

kaç kişi bunu begendı
  • bırakın bu ayakları kaçınız çırılçıplak bedenler karşısında sadece gözlere baktınız ? sorsalar güya hepiniz aşıktınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

quote:

Orijinalden alıntı: manisa451902

Mesajım bulunsun.

kaç kişi bunu begendı

ben beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SweetBoyJNR

bırakın bu ayakları kaçınız çırılçıplak bedenler karşısında sadece gözlere baktınız ? sorsalar güya hepiniz aşıktınız...

güzelll
  • Gazeteci: "Takım yorgun muydu?" Mourinho: "Yorgun? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil"

‎"Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 30 yarddan Liverpool'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı yoksa dünya güzelini yatağa atmak mı? diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. Şanslıyım çünkü her ikisini de yaptım. Ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde" George Best..

Bazen müzik aletleri insanlardan daha güzel konusuyor :)

Ben 24 yaşındayım ve 44 yaşında bir dul bayanla evlendim. Kendisinin de 25 yaşında bir kızı var. Babam ise bu kız ile evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu. Bunun üzerine kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu. Hanımımın ve benim geçen sene bir oğlumuz oldu. Oğlum hanımımın kızının erkek kardeşi oldu, aynı zamanda babamın da eniştesi. Bir de üvey annemin erkek kardeşi olduğu için dayı oldu. Anlıyacağınız benim oğlum benim dayım oldu. Babamın eşi sene sonunda dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. O babamın oğlu olduğu için benim de erkek kardeşim, ve de kızımın oğlu olduğu için de torunum. Yani ben torunumun erkek kardeşiyim. Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduguna göre ben de eşimin kızının babasıyım ve kızımın erkek çocuğunun erkek kardeşiyim. Kısacası kendimin büyükbabasıyım :)

• ""Gecenin bu saatinde onca açık göz varken.. kimsenin uykusuzluğu olamamak ne kötü....""
  • "Merhaba benim adım Baran ama arkadaşlarım bana Einstein der."
  • hort
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

""Gecenin bu saatinde onca açık göz varken.. kimsenin uykusuzluğu olamamak ne kötü....""

Yalnız hakikaten çok iyi bu.
  • mesajım bulunsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everGs59

Gazeteci: "Takım yorgun muydu?" Mourinho: "Yorgun? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil"

‎"Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 30 yarddan Liverpool'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı yoksa dünya güzelini yatağa atmak mı? diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. Şanslıyım çünkü her ikisini de yaptım. Ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde" George Best..

Bazen müzik aletleri insanlardan daha güzel konusuyor :)

Ben 24 yaşındayım ve 44 yaşında bir dul bayanla evlendim. Kendisinin de 25 yaşında bir kızı var. Babam ise bu kız ile evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu. Bunun üzerine kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu. Hanımımın ve benim geçen sene bir oğlumuz oldu. Oğlum hanımımın kızının erkek kardeşi oldu, aynı zamanda babamın da eniştesi. Bir de üvey annemin erkek kardeşi olduğu için dayı oldu. Anlıyacağınız benim oğlum benim dayım oldu. Babamın eşi sene sonunda dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. O babamın oğlu olduğu için benim de erkek kardeşim, ve de kızımın oğlu olduğu için de torunum. Yani ben torunumun erkek kardeşiyim. Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduguna göre ben de eşimin kızının babasıyım ve kızımın erkek çocuğunun erkek kardeşiyim. Kısacası kendimin büyükbabasıyım :)

ali ece bu mourinhonun lafını 3 korner bir penaltıda sürekli kullanıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: KaLqa

Misafirlikte verilen çikolatayı yada şekeri yedikten sonra ambalajını nereye koyacağını şaşıran misafire acıdığım kadar kimseye acımıyorum.Çaresizlik budur.

Çaldım
  • güzel konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeNoVa1

quote:

Parayla durum, fotoğraf, bağlantı, doğum günü kutlama, paylaşım beğenilir..

� 3 fotoğraf 60 krs
    � 3 durum 3 bağlanti 90 krs
    � Doğum günü kutlama 50 krs

Buna ayriyetten

''Premium Abonelik ( Gönderdiğin herşeyi beğenmek) Aylık 5 , Yıllık 20 TL'' ekleyip paylaştım fakat daha beğenen çıkmadı.

• Takipteyim
  • aşk bir sudur iç iç osur...
  • En sevdiğim şarkısıdır ''Ah bu ben '' - Mazhar Alanson -
    quote:

Orijinalden alıntı: dreamer_zb

''Ah bu ben kendimi nerelerde bulsam .. Çekilsem sahillere hayallermi kursam ''
    Mazhar alanson
    sarkı sozu bıldığın :) 2 beğenı 4 yorum beş dakıkada
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

""Gecenin bu saatinde onca açık göz varken.. kimsenin uykusuzluğu olamamak ne kötü....""

Yalnız hakikaten çok iyi bu.

Thanx...
  • -bi şarkı vardı neydi onun adı ya?

-Kişilik testi %100 tutuyor :

Bir ormanda kayboldunuz. Bir kulübe gördünüz. Girdiniz. Küçük bir masanın üstünde meyveler var. Hangisini seçersiniz;

Elma
    Portakal
    Şeftali
    Çilek
    Armut
    >
    >
    >
    >
    >
    >

Elma; Siz elma seven birisiniz
    Portakal; Siz portakal seven birisiniz
    Şeftali; Siz şeftali seven birisiniz
    Çilek; Siz çilek seven birisiniz
    Armut; Siz armut seven birisiniz
  • Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim.. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti..!!
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.