Şimdi Ara

facebook bağla ve çıkış butonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu yeni yapılan facebook bağla ve çıkış butonunu nasıl sileriz .. çıkış butonu silmekle kastım eskisi gibi gözü almayan şekilde olması

yenisi

olması gereken şekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Juhziz- -- 19 Haziran 2015; 18:34:13 >

• bağlayınca ne oluyor ayrıca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

bağlayınca ne oluyor ayrıca?

dh ile otomatik olarak bilgilerini paylaşmış oluyorsun
    ve dh senin adına haber (spam) yapma yetkisini veriyorsun
  • İyice sosyal medya ortamına döndü site. Aylardır dert yanıyoruz, "Sitenin fontları bozuk" diye, aylardır dert yanıyoruz "Dünyadan Futbol tercih logolarımız bozuldu, yardım edebilir misiniz." diye. Ben dahil kaç kişi konu açıyor dert yanıyor bu konularla ilgili aylardır. Konu açıyoruz bakan yok, mesaja etiketliyoruz bakan yok. Uğraşılan şeyler bunlar mıdır? Biz Facebook'tan kurtulmaya çalışırken, Facebook denilen illet zaten hali hazırda "Forum" kültürünü bitirmişken, neden böyle adımlar atılıyor anlamış değilim. Forumun kendi içinde onca sorun mevcutken, biz sorunlarımıza aylardır çözüm aramaya çalışırken, neden bu uğraşlar?
  • -Juhziz- kullanıcısına yanıt
    onlar her uygulamanın istediği şeyler, ek bir özellik getiriyor mu yani o anlamda sormuştum
  • Foruma yeni bir özellik katılıyor , üyelere neden bilgi verilmiyor?"Forumumuza şöyle şöyle şu amaçla yeni bir özellik kattık" şeklinde bir bildirim göndermek bu kadar zor mu?Üyelerin yeni özelliği deneyerek mi öğrenmesi gerekiyor?Benim gibi facebook-twitter kullanmayan bir sürü kullanıcı var.Gün geçtikçe forumda üyelere verilen değer azalıyor.
    Anasayfada da 5 popüler konu en üstte gözükmeye başlamış.
  • Tasarım olarak iyi olmuş ama Facebook adresimi bağlamam muhtemelen.
  • ayarlar / tercihler sekmesinde bu facebook şeyini üst bardan iptal etme seçeneği eklense daha iyi olur.herkes facebook profilini bu forumda paylaşmak istemiyor.o butonda konulan yerde yanlışlıkla tıklanılabilecek bir noktada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

ayarlar / tercihler sekmesinde bu facebook şeyini üst bardan iptal etme seçeneği eklense daha iyi olur.herkes facebook profilini bu forumda paylaşmak istemiyor.o butonda konulan yerde yanlışlıkla tıklanılabilecek bir noktada.

arkadaşa katılmak ile beraber dikkat dağılımına sebep olduğunu'da söyleyebilirim ..
    bunu en azından tercihler seçeneğinde sunulursa iyi olur
  • -Juhziz- kullanıcısına yanıt
    Spam değil, sizin yaptıklarınızı aktarma yetkisi.

Instagram'a resim Koyuncu fb'de çıkması normalde bizimki spam öyle mi ?

Türklere Türk'ten de dost olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Fb'nin forum kültürünü bitirildiği doğru ama insanlara kolay üyelik şansı sunmamız gerek heryere üye olunabiliyor biz niye olmayalım.

Birde şimdiki üyelere kolay login imkanı sunuyor.

Ayrıca fb üzerinden reklam yapmak gerek Buda ona güzel bir yol.

Logolar düzeldi diye biliyorum.

Font sorununu hatırlayamadım ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Getirecek umarız.

• Şimdi baktım, hala "Dünyadan Futbol" kısmındaki logoların çoğu bozuk. Font derken; Arial, Tahoma gibi fontları attığımız mesajlarda kullanamıyoruz demek istedim. Kod olarak çıkmakta.
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Fontlar bilinerek engellenmiş olabilir.

Logolara bakalım tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Fontlar bilinerek engellenmiş olabilir.

Logolara bakalım tekrar.

Eğer bilerek engellenmişse, en azından konuların ilk mesajında kullanmamız mümkün olabilir mi? Açtığımız kalıcı konuların, ilk mesajlarının güzel gözükmesi açısından, fontları çok kullanan biriyim şahsen.
  • quote:

Instagram ile dh kıyaslayamazsın bir kere..
    Instagram ile zaten yaptığın şeyleri paylaşmak istediğin için oraya üye oluyorsun
    dh ile tamamıyla farklı amaçları

ama sizin yaptığınız spam değil mi?
    normal bir kullanıcı bu siteyi kullanmayı bırak 3 saniye durursa şükür et ...
    %80 reklam %20 içerikle bir yere varamazsınız...
    yaptığınız basbayağı spam ... junk mail'imde bile bu kadar reklam görmüyorum ...

işine gelmeyincede Türklere Türkten de dost olmuyor demesini biliyorsunuz ..
    İş yapacaksanız adam akıllı reklam sitesi yapmayacaksınız .. yabancı forum sitelerinde 2 en fazla 4 reklam görürsün üstelik içerik ile uyumlu seni rahatsız etmeyen türden... ama burada? bildiğiniz gözünün içine sokuyorsunuz ..

sonradan "türklere türkten de dost olmuyor" milli duygular üzerinden yorum yapıyorsunuz

facebook'a giriş yapma sebebiniz belli, daha fazla tıklanma daha fazla reklam geliri başka bir amacı yok ...
    çünkü donanım ile işi olan burayı zaten bulması kolay

biraz teknoseyir'e bakında örnek alın derim

• Bütün sitelere facebook ile üye olunuyor diye bizimde onların peşine takılmamız şart değildi.Dandik sitelerden bir farkımız kalsın.
    Hem bu durum fake üyelik açmayı serbestleştiriyor.Telefon onayı gerekmeden üye olunabilir.Gidip 10 tane facebook hesabı açarım foruma üye olabilirim.
    Ayrıca foruma zaten üye olan kişilerin facebook bağlantısı yapması saçma.Biz sonuçta telefon onaylatmışız üyeyiz Facebook ile üye olanlardan üstün durumdayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

quote:

Instagram ile dh kıyaslayamazsın bir kere..
    Instagram ile zaten yaptığın şeyleri paylaşmak istediğin için oraya üye oluyorsun
    dh ile tamamıyla farklı amaçları

ama sizin yaptığınız spam değil mi?
    normal bir kullanıcı bu siteyi kullanmayı bırak 3 saniye durursa şükür et ...
    %80 reklam %20 içerikle bir yere varamazsınız...
    yaptığınız basbayağı spam ... junk mail'imde bile bu kadar reklam görmüyorum ...

işine gelmeyincede Türklere Türkten de dost olmuyor demesini biliyorsunuz ..
    İş yapacaksanız adam akıllı reklam sitesi yapmayacaksınız .. yabancı forum sitelerinde 2 en fazla 4 reklam görürsün üstelik içerik ile uyumlu seni rahatsız etmeyen türden... ama burada? bildiğiniz gözünün içine sokuyorsunuz ..

sonradan "türklere türkten de dost olmuyor" milli duygular üzerinden yorum yapıyorsunuz

facebook'a giriş yapma sebebiniz belli, daha fazla tıklanma daha fazla reklam geliri başka bir amacı yok ...
    çünkü donanım ile işi olan burayı zaten bulması kolay

biraz teknoseyir'e bakında örnek alın derim

facebook ile bağlanma butonu opsiyonel. yazdıklarınızdan sanırsınız ki mecburen facebook hesabınızla bağlanıyorsunuz.
    bu kadar dertleneceğiniz bir şey değil yani.
    isteyen kullanır istemeyen kullanmaz.
    bu kadar basit.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.