Şimdi Ara

FA PREMİER LEAGUE 2002, 64 bit pc de açtım. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
4
Favori
22.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fırat6

İsodan çıkardığın klasörün ismini FM2002 yapıp C klasörüne koyuyorsun. Setup dosyasını dediğim şekilde değiştiriyorsun ve setup çalışıyor dostum.

sağol kardeş emeklerin için çalıştı ama 3d match a geçince atıyor.sende de aynı sorun var mı ?software renderer ile de denedim olmuyor

• jeremiekhan kullanıcısına yanıt
    Ben sizin için yüklemiştim ancak deneme yapmadım yapınca yazarım. 3D match için directx gerekebilir. Oyun klasöründeki directi kurmanızı da ayrıca öneririm. Kesinlikle çok stabil olmamakla birlikte oynarken her zaman kayıt etmenizi tavsiye ederim. Olur olmadık yerde atabiliyor.
  • quote:

Ben sizin için yüklemiştim ancak deneme yapmadım yapınca yazarım. 3D match için directx gerekebilir. Oyun klasöründeki directi kurmanızı da ayrıca öneririm. Kesinlikle çok stabil olmamakla birlikte oynarken her zaman kayıt etmenizi tavsiye ederim. Olur olmadık yerde atabiliyor.

directx yükledim yine olmadı onun dışında her şey iyi

• jeremiekhan kullanıcısına yanıt
    İyi oyunlar 😊
  • quote:

İyi oyunlar 😊

teşekkürler.3d match ile alakalı da bir ara bakarsanız sevinirim

• Güncel torrent linki lazım, elinde olan varsa gönderebilir mi? Teşekkürler.

• İlk yazımda oyun linki paylaştım. Torrent olarak maalesef paylaşan olmadığından indirilemiyor. İyi oyunlar dilerim.

• Ben 2021 yılının basında bu oyunu zor kurdum 64 bit de. Daha sonra laptop format yedikten sonra hic indirmedim. Fakat bir kac gündür ugrasmama ragman kuramıyorum. Bi el atın be kardesler...

• yav birader yerim seni :D bende eski oyunlardan oluşan cd versionlarını bulduğum oyun isolarını indirdim.Eski oyunların anısına özlem duyduğum şu premier league oynayım dedim baktım setup yüklenmedi dediğin gibi yaptım çok şükür sayende oldu sen nasıl kral adamsın.Tak cd key istedi.yalnız alt kısımları okumadan geçmişim sıfırdan kuracam c sürücü olayı :D orayı okumadım hata verdi kuruldu ama bad pathname hatası verdi easports demediğim için.bu arada bazı oyunları bulamayanlar için elimde çoğu oyunun cd versionu isolar mevcuttur bu sayfaya uğrayan varsa yükleyip paylaşırım simulator,spor,aksiyon çok eski oyunlar var baya gb lık arşiv.

• Öncelikle teşekkürler ancak ne yaptıysam çalıştıramadım. Setup dosyası bir türlü açılmadı. :)

• yavuzlevent Y kullanıcısına yanıt
    En kısa zamanda bir video paylaşacağım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok memnun olurum hocam. Merakla bekliyorum. :)

• oyunun değilde reactos sitesindeki link hata veriyor hocam. Rica etsek güncelleme şansın varmı acaba.

• İlk mesajda bulunan linki bozulmuş olan dosyayı bir şekilde buldum.

Iso dosyasını klasöre çıkardım, setup32.exe dosya ismini SETUP.EXE yapıp Englısh klasörüne kopyaladım, sonra FM2002 klasörünü C'ye attım Setup.exe dosyasına çift tıkladım hiç bir şey olmadı. Windows 10 var oyunun iso dosyasını sizin paylaştığınız linkten indirdim bu arada.

Uzun bi aradan sonra nostalji yapalım çocukluğumuza dönelim dedik ama nasip değilmiş galiba FA PREMİER LEAGUE 2002,  64 bit pc de açtım. 

@Fırat6

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    ekran kartını seçtiniz mi?
    C yani sistemin kurulu olduğu disk içerisindeki klasör ismi FM2002 olacak.

• Ben o adımlara gelmeden daha setup yapamıyorum, setup dosyasına tıklıyorum hiç bir etkileşim olmuyor ne hata ne bir şey.

Klasör ismi FM2002 Bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 29 Ocak 2022; 15:37:31 >
  • Büyük hizmet! Sağol, var ol...FA PREMİER LEAGUE 2002,  64 bit pc de açtım. 

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    forumdan biri dediğim adımlardan sonra yüklenememe sorununu format atarak denemiş ve çözmüş. Bunu konu başına ekleyeceğim. Eğer bilgisayar müsaitse denemeni isterim.

• Oyundan atma sorununa karşı bir çözüm üretebilen oldu mu ?

Veya elinde sağlam crack olduğunu düşünen birisi zahmet olmazsa crack atabilir mi?

• doryphoros D kullanıcısına yanıt
    Ben henüz bulamadım sanırım ekran kartı ve direct x çakışması neden oluyor.i bu soruna.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.