Şimdi Ara

f@tih ağına bağlanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar! Telefonum GM 5 Plus. Telefonumda kendi Wİ-Fİ'me bağlanınca sıkıntı yok ama okulunkine baağlanınca '' IP adresi alınıyor''da kalıyor. Hani sınıflarda tavana yakın yerde modem gibi bir şey var ya. Yeşil ışık yanar. Ben nasıl kablosuzu açınca hemen maviye dönüyor sonra Wİ-Fİ kapattığım da tekrar eski haline geliyor. Denediğim yöntemler şunlar:
    1-) MEB Sertifikası yükledim ve tekrar girmeye çalıştım olmadı. Aynı saniye IP adresini ayarlardan Statik yaptım ve o IP yerine ''192.168.1.128'' yazdım yine olmadı. Ama bunu yapınca ''Bağlı,internet yok'' diyor sonra hemen Wİ-Fİ kesiliyor yeniden bağlanıyor ve sonra defalarca aynı hata.
    Bana yardım edin lütfen. Acaba sorun GM 5 Plus'lar da mı yoksa genel olarak herkes de mi öyle?
    NOT: Kullandığım Ağ adı: ''f@atih'', Şifresi: '' !1qaz2WSX3edc4RFV%56 ''. Wİ-Fİ şifresinde sorun olacağını sanmıyorum. Çünkü saçma sapan bir şifre yazdığımda hemen Kimlik Doğrulanıyor'da kalıyor. Acil yardımınızı bekliyorum

• daah önce bu ağa bağlanabiliyormuydunuz
  • Hayır, bu sene lise 1 oldum ama sorun tek bende değil. Abimde de aynı sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.