Şimdi Ara

F/P Efsanesi Sapphire HD 6850 Kullanıcı Kulübü (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.220
Cevap
16
Favori
100.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jimhendrix

127watt çekebiliyor kurtarmaz.

Alıntıları Göster
    teşekkürler powerı değiştiricez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

en az gerçek 450 w olsun garanti olsun derim 250 w dediğin ne marka bilmem ama gerçek 250 değilse sıkıntı olur
    teşekkürler bilgilendirme için power değişecek kaçarı yok o zaman
  • shareware_cun kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hb kdv indiriminden yakala bir tane
  • MSI CYCLONE R6850 var sorun olurmu sonuçta buda hd 6850.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kart çok kaliteli iyi 150tlye 2. El aldım.

• SmashDoctor kullanıcısına yanıt
    İstanbul/Kadıköy olan ilandakini mi aldınız? Onu ben alacaktım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elim 1 gb 256 bitlik 6850 var bu kart hangi oyunlari kaldirir yada ne kaldiracagi oyun neler.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam yaa bizim arkadaştan aldım Manisa'dan.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Vallahi kaldırmadığı oyun hangi tür oyun istiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SmashDoctor

Vallahi kaldırmadığı oyun hangi tür oyun istiyorsunuz.
    Kaldırdığı pek oyun var diyemeyiz. GT1030 dan hatta 2200G nin içinde ki APU dan bile kötü bir kart 1080p de AAA oyunları very low 30fps bile oynatamaz.
  • Evet son AAA oyunlarda zorlanıyor fakat genelde iyi oynatıyor oyunları.

• Arkadaşlar
    İkinci el olarak yeni aldıığım xfx hd6870 çift fanlı ekran kartı çok fazala ısınıyor sanki.
    sistem özelliklerim

AMD A10 7870K 3.9 GHZ
    Xigmatek 500 w power(Vatandan yeni aldım max 12 v ta 444 w veriyor)
    10 gb 1333 mhz ddr3 ram (2+8)
    MSI A68HM P33 V2
    Kasa kapağında 12 cm fan.

Far cry 4 dü indirip kurdum 30-40 fps arası oynatıyor gayet akıcı ful ayarlarda ama gel gör ki ekran kartı sıkcaklığı 85 dereceleri görüyor.Termal macunu değiştirdim fanları temizledim değişen bir şey yok.
    Boşta 40-45 derece arası.diğer oyunlarda 60-70 derece acaba oyundan kaynaklı bir şeymiki.Fan hızınıda manuel %100 yapıyorum değişen bir şey yok.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
    o kartla dediğin oyunu hiç oynamadım ama oyun için gerekli sistem gereksinimleri alttaki resimde 85 c kasmıyorsa sorun yok demek ki yinede oynayan biri yazar umarım boşta benimde 40 45 civardaydı ama tek fanlı bendeki kasa hava akışın kötüyse oda etkiler. tesadüf bu gün r7 250x kartla değiştirdim çünkü sürekli yazılım güncelleme uyarısı veriyordu sıkmıştı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Mayıs 2018; 3:38:53 >

• quote:

o kartla dediğin oyunu hiç oynamadım ama oyun için gerekli sistem gereksinimleri alttaki resimde 85 c kasmıyorsa sorun yok demek ki yinede oynayan biri yazar umarım boşta benimde 40 45 civardaydı ama tek fanlı bendeki kasa hava akışın kötüyse oda etkiler. tesadüf bu gün r7 250x kartla değiştirdim çünkü sürekli yazılım güncelleme uyarısı veriyordu sıkmıştı artık.
    sorma driver ve yazılım konusunda eski olduğu için sıkıntı yapıyor.bende ilk crimson v16 betayı yükledim hata verip kapanıyordu.Amt catalisty 15 versiyonunu kurudm devam artık acaba crimson un son versiyonu çalışmazmı ki bu kartta

Crimson Edition 16.2.1 Beta bende w10 da sorun yaratmadı kurdum çalıştı hata falan vermedi tek sıkıntı güncelleme uyarısı bıktırdı w10 da crimson son versiyonu kurulmuyor maalesef benim kurduğum alt linkte

https://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows%2010%20-%2064

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Mayıs 2018; 13:31:39 >

• quote:

Crimson Edition 16.2.1 Beta bende w10 da sorun yaratmadı kurdum çalıştı hata falan vermedi tek sıkıntı güncelleme uyarısı bıktırdı w10 da crimson son versiyonu kurulmuyor maalesef benim kurduğum alt linkte

https://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows%2010%20-%2064
    hımm teşekkürler şu an win 7 kurulu o zaman win 10 kurayım bari onda sorunsuz çalışıyorsa.

w7 de de aynı driverler çıkıyor aslında ama w10 dene istersen sen bilirsin bende sorun yoktu
    w7 de aynı driver çıktıhttps://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows%207%20-%2064

birde tavsiyem w10 kurunca interneti kapat öyle kur ekran kartını çünkü w10 net bağlıyken saçma sapan sürücüyü yükleyip bozuyor işi

• quote:

w7 de de aynı driverler çıkıyor aslında ama w10 dene istersen sen bilirsin bende sorun yoktu
    w7 de aynı driver çıktıhttps://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows%207%20-%2064

birde tavsiyem w10 kurunca interneti kapat öyle kur ekran kartını çünkü w10 net bağlıyken saçma sapan sürücüyü yükleyip bozuyor işi
    biliyorum zaten crimson 16 yı indirdim kurdum o hata verip kapanıyordu.Açıklamasında beta yazıyor dedim daha geliştirme aşamasında herhalde sürücü.zaten 2016 da çıkmış en son 2 senedir sürücü çıkmıyor

evet geliştirme aşamasında kaldı maalesef 2 ay kullandım w10 da sorunsuz kuruldu ve çalıştı bende v16 sende ne yapar w10 da denemek lazım
  • Arkadaşlar selamlar
    XFX 6850 1 gb var bende de.
    Uzun zamandır windows 10 da sorunsuz kullandığım kart görüntü vermiyor. Yardımlarınızı rica ederim. Konuyu anlatıyorum.
    Oyun oynadım alta alıp uyku monuda aldım pc yi ertesi gün açıp oyuna devam ettim 2 dk sonra görüntü gitti fakat pc çalışıyor.
    Yeniden başlattım görüntü bios ekranları geliyor windows logosu geliyor sonrasında simsiyah. Anakart onboard dan bağlayınca görüntü var.
    Format attım görüntü geldi driver kurduğum an görüntü gidiyor.
    Bu sorunla karşılaşan varmı çözümü varmı.
    Araştırırken buldum forumun birisinde biri demiş driver kurana kadar gpu ramlarini kullanmıyor driver kurunca kullanmaya başlıyor sizin gpu nun ramlari gitmiştir diye.
    Olabilir mi böyle bitsey olmasın çünkü 😟

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.