Şimdi Ara

F Klavye Kullanmaya Davet Ediyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kuralı gümrük koyar. Günümüz dünyasında Türkçeyle sağlıklı bilim yapılamaması için sebep yok. Q klavye dayatmadır. Sadece basit bir davet yaptım. Konuyu tartışmaya çekerek 'kıl tüy' şeylerle uğraşmayı siz sağlamış oluyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F klavye ile yazı yazmayan kişiler F klavyeyi eleştiriyor. Klasik Türkiye gerçeği tecrübe etmeden "O kötü ya" demek. Türkçe yazı yazacaksaniz F klavyeye geçtikten 2hafta sonra ben ne işkence çekmişim Q klavye ile diyeceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yazı yazmaktan bahsediyorlar. Adres çubuğuna yaz bakayım türkçe harflerle mobile.donanımhaber.com girebilecek misin ?

• ne gereği var abicim ne kadar saçma konular açıyorsunuz ya

• Q FOR MASTERRACE
  • Ahlaki Adam A kullanıcısına yanıt
    https://www.nic.tr/index.php?USRACTN=STATICHTML&PAGE=idn_info_nt

Site sahibi alanadını satın alsaydı girebilecektim.

Örnek:http://www.türker.com

• F klavye ile 10 parmak yazi yazmayi bilmeyenlerin f klavyeyi eleştirmesine hiç sasirmiyorum. Cunku onceden bende q klavye ile çok hizli yaziyordum ne gerek var diyordum. F klavye ogrenince resmen mucize oldugunu anladim. Bir defa her seyden once tuslar q daki gibi rastgele yerlestirilmemis. Her tus belli bir duzen icinde yerlestirilmis. Eliniz çok daha az yoruluyor. (İlk başlarda serçe parmağiniz agriyabilir bunun nedeni serçe parmaginizla daha once yazi yazmamanizdir)

• İngilizce bu kadar hayatımızın içine girmişken F klavye kampanyası tutmaz. mission impossible.
    Bugün bilgisayar bayisi web sitesinden kontrol ettim. 25 farklı marka/model var 1 tanesi F klavye gerisi Q.
    F klavye notebook da bulamadım.
  • "... Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızda F klavyeye geçiş maaliyetli olabilir veya F klavye bulma konusunda sıkıntı yaşabilirsiniz. (Bildiğim kadarıyla Apple dışında üreticiler kendi cihazlarına uygun F klavye getirmiyor. Not: Harf yapışkanları kullanmak çözüm olabilir.) ..."

• Yazı ile işleri olanlar içn güzel ama diğerleri için pek bilemedim.
    Programların kısayolları vs. insanı sudan çıkmış balığa çevirir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.