Şimdi Ara

ezreal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ezreal buildi vericek varmı ve kabiliyet :3

• 2 doran kilici uclu kuvvet mahvolmus son fisilti yada ebedi gerisi sana kalmis kabiliyet icinde fight4survive oyundaki nickim lolkingten bakabilirsin ismi vayne olan kabiliyeti kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları kızabilir ama adc olarak bence ezreal oynama onun yerine midde ap ezreal al ap ezrealda çok sağlam damage atabiliyor daha tf başlamadan ap ezreal ile tf bitiriyorsun resmen adc ezreal late gamede düşüyor bence diğer adclere göre
  • Acaba ezreal e normal skillshot değilde sağ tık adc si gibi kassak nolur yani statik ebedi kanasusamış vs. vs.
  •  ezreal
  • ezreal büyü hasarıda verdiğinden dolayı normal adc gibi kasılmasını tavsiye etmem benim buildim şöyle (ezreal le 200 küsür maç atmışımdır)

1)doran kılıcı NOT:BU YERE BOT GELCEK

2)üçlü kuvvet(ezreal için en gerekli itemlerden)

3)MAHVOLMUŞ KRALIN KILICI(ADC SONUÇDA CAN CALMADAN OLMAZ)

4)BUZDOĞAN ELDİVEN(BU İTEM KESİNLİKLE ALINMALI HEM VERDİĞİ ZIRHLA DAYANIKLILIĞI ARTIRIRKEN BELKİDE EN ÖNEMLİ OLAN Q YA YAVAŞLATMA ETKİSİ VERİYOKİ BENCE EZREALİ EZREAL YAPAN İTEMDİR.AYRICA KÜÇÜK BİR MİKTAR YETENEK GÜCÜ VE BEKLEME SÜRESİNDE AZALMAYLA BİÇİLMİŞ KAFTAN.)

5 VE 6)EBEDİ KILIÇ KANASUSAMIŞ VE SON FISILTI İTEMLERİNDEN BİRİNİ ALABİLİRSİN

RÜNLER

KIRMIZILARDA ATTACK DAMAGE
    SARILARDA DEFANS
    BÜYÜKLERDE 1 TANESİ ATAK 2 TANESİ CAN ÇALMA
    MAVİLERDE İSE BÜYÜ DİRENCİ

• Trinity, IE, Botrk, LW

Edit: Lanede ezsende, 30/5 bitirsen de macı latede cok etkisiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çevreci Fotoğraf Makinesi -- 3 Eylül 2014; 1:30:50 >
  • omer1234omar O kullanıcısına yanıt
    3 lü ve buzdoğan noldu güzelim 3 lü pasifine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O saydıklarının yanına bir de üçlü kuvvet aldığın zaman gayet iyi oluyor deneyebilirsin ben oynuyordum açıkçası
  • Ezreal oyun taşıyamaz.

• beyler solun build için işte oyunum :3 GGWP
     ezreal

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.