Şimdi Ara

Ezio gibi atlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hepiniz bilirsiniz asssasian's creed oyunuda yonettiğimiz bir karekter var.Ezio oynarken farkettiğim birşey var;yüksek yerlerden atlayınca beş nokta atlayışını uygulayıp takla atıyor.Ama artislik olsun diye heralde bazen dümdüz atlayıp yere indiği zaman bacaklarını kırıyor(sincanlı style)ve sağ elini yere koyuyor.Gerçek hayatta böyle atlayabilirmiyiz? Yoksa allah korusun bi taklaya gelmeyelim.Teşekkürler

Not:Meraktan soruyorum ve yaş 16
    Edit:klavye kafayı yemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heroizen -- 25 Haziran 2014; 20:00:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: z87mpower

Arkadaslar hepiniz bilirsiniz asssasian's creed oyunuda yonettiğimiz bir karekter var.Ezio oynarken farkettiğim birşey var;yüksek yerlerden atlayınca beş nokta atlayışını uygulayıp takla atıyor.Ama artislik olsun eyiz yoksa taklaya mı geli atlayabilrimidiye heraalde bazen dümdüz atlayıp yere indiği zaman bacaklarını kırıyor(sincanlı style)ve sa elini yere koyuyor.Gerçek hayatta böyle atlayabilirmiyiz? Yoksa allah korusun bi taklaya gelmeyelim.Teşekkürler

Not:Meraktan soruyorum

• Düzgün bir Türkçe'yle yazsaydın tam olarak anlayabilirdim ama anladığım kadarıya öyle atlarsan benimki fıstıklı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AllsWell

Düzgün bir Türkçe'yle yazsaydın tam olarak anlayabilirdim ama anladığım kadarıya öyle atlarsan benimki fıstıklı olsun.

kardeşim özür dilerim yazamamışım editledim.ve ÇOK HIZLISINIZ
  • bkz: Parkour ..
  • kardeşim oyunsa oyun burası konudışı değilmi ne karışıyosun eğlence olsun diye konu açıyoruz zaten sana göre 5 nokta atlayışıda işe yaramaz hep montaj dır onlar değilmi.?
  • Bence GTAdaki gibi adamı arabadan atıp milleti ez geç sonra araba boyamaya gir. Çıktığında polis peşinde mi değil mi bunu test edelim

• Daha mantikli

• Sıpaydırmene sorsana

• DT sen yeni maşa mi alicaktin ne oldu o iş?

• Onun adı roll

Takla attıgı dersen o takla degil roll dür bu sayesinde yüksek yerlerden vucüt agırlıgını bütün vucuda yansıtıyo yani sadece ayaklarına degil.

Ve atladıgı zaman öyle çömelerek durmasıda vucut agırlıyla alakalı.

Parkour sporu diye bir spor var ve bunların hepsi kullanılır ama ne yazıkki Türkiyede çok az kişi biliyor saçma olarak görülüyor.
  • 5 nokta atlayışı benim bildiğim paraşütçülükte kullanılır Ezio' nun yaptığı roll diye tabir ediliyor ve parkour hareketlerinden birisi iyi bir roll ile atladığın yere bağlı vücudumuza binen enerjinin %60 %80' nini atarsın bu sayede sakatlanmazsın
  • Kardeşim iste aradığım sey buydu bu roll diye tabir edilen hareketin 5 nokta atlayışi ile arasında ne farki var.? Ve bi video linki atabilirmisin? Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

Orijinalden alıntı: z87mpower

Arkadaslar hepiniz bilirsiniz asssasian's creed oyunuda yonettiğimiz bir karekter var.Ezio oynarken farkettiğim birşey var;yüksek yerlerden atlayınca beş nokta atlayışını uygulayıp takla atıyor.Ama artislik olsun eyiz yoksa taklaya mı geli atlayabilrimidiye heraalde bazen dümdüz atlayıp yere indiği zaman bacaklarını kırıyor(sincanlı style)ve sa elini yere koyuyor.Gerçek hayatta böyle atlayabilirmiyiz? Yoksa allah korusun bi taklaya gelmeyelim.Teşekkürler

Not:Meraktan soruyorum

• Atlarsin ince is

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiestcat in Pace

Atlarsin ince is

Açarmisiniz biraz.?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.