Şimdi Ara

EZİNE 3'ÜNCÜ J.EĞT.TB.K.LIĞI/ÇANAKKALE EZİNE ÇANAKKALE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
3
Favori
82.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asii_Cocuq

Arkadaşa soruşturdum usta birliği belli olanlara kura çekiliyor mu diye öle saçmaık mı olur dedi senin evrakların bile hazırlanmıştır dedi , usta birliği belli olmayanları Çanakkalenin herhangi bi ilçesine atarlar dedi

Inşallah kardeşlm sağ 4 yatak benim :P. (şaka ciddiye alan olursa)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nickler tehlikeli katliam, asi çocuk, zebellah güzel askerlik bekliyor sanki bizi :)

• bi kaç parça bişey alalım dedik gitti 150 lira.Çok kazıkçı olmuş bu askeri malzeme satan yerler.Neyse bi seferlik diye verdik gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebellah35

nickler tehlikeli katliam, asi çocuk, zebellah güzel askerlik bekliyor sanki bizi :)

OOOO ne diyon dostum bizim askerlik süper geççek :)
  • quote:

quote:

nickler tehlikeli katliam, asi çocuk, zebellah güzel askerlik bekliyor sanki bizi :)

Kardeşlm küçük yer diyorsunda tabur ne kadar küçük olacak anlamam gerçi ama 14 haziranda 16 asker kaçmış haberiniz olsun

• quote:

quote:

quote:

Kardeşlm küçük yer diyorsunda tabur ne kadar küçük olacak anlamam gerçi ama 14 haziranda 16 asker kaçmış haberiniz olsun

Hani çok rahat yerdi niye kaçmış bunlar.Karıya mı gitmişler acaba
    http://www.haberturk.com/gundem/haber/750935-ayni-taburdan-16-asker-firar-etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 11 Ağustos 2012; 1:45:44 >

• sıkıntılı bi yer mi ki ya , sorna bizde firar etmiyek ? mazallah
  • yede-ksubay.tk da süz bakalım kısmında ezineyi bir türlü bulamadım.O kadar da baktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 11 Ağustos 2012; 4:17:02 >
  • kanka burda oraya ait yem.töreni v.b resimler var bi bak istersen

http://www.ezine.bel.tr/icerik.asp?b=GUNCEL-HABERLER&is=107q1349q10q1hdq1104q10q15q10
  • arkadaşlar hem acemiliği hem usta birliğini 343 ksd olarak ezinede yapmış biri olarak biraz bilgi vermek istedim.yeşillikler içersinde çok keyifli bir yere gidiyosunuz.komutanlar kısa dönemlere karşı genelde iyidir.ne acemilikte nede ustalıkta spor yapmamıştık.acemilikte bol bol yürüyüş yaparsınız.2 tane internet cafesi var.adım başı telefon kulübesi var.ustalığa geçtiğinizde internet cafede sıra beklemezsiniz :) acemilik ve usta birliği ezine yazıyorsa iş bitmiştir kura olayı filan olmaz yani.usta birliğinde çarşılara bir hafta cumartesi 12den 5 e kadar bir haftada pazar günü sabah 8 den akşam 5 e kadar çıkarsınız.çarşıda yapacak hiçbirşey bulamazsınız ezinede.en fazla kahveye yada internet cafeye gidersinz.ezine çanakkale arası 45 dk.küçük minübüsler var.yarım saatte bir kalkar.çarşılarda en iyi alternatiftir yani çanakkaleye gitmek :)
    kaçan askerler uzun dönemdi.450 gün fazla gelmiştir büyük bi ihtimalle.kötü bir psikoloji.anlarsınız gidince...

başka sormak istediğiniz şey varsa yazabilirsiniz.hepinize Allah kolaylık versin...

• quote:

Orijinalden alıntı: vulcao_0750

arkadaşlar hem acemiliği hem usta birliğini 343 ksd olarak ezinede yapmış biri olarak biraz bilgi vermek istedim.yeşillikler içersinde çok keyifli bir yere gidiyosunuz.komutanlar kısa dönemlere karşı genelde iyidir.ne acemilikte nede ustalıkta spor yapmamıştık.acemilikte bol bol yürüyüş yaparsınız.2 tane internet cafesi var.adım başı telefon kulübesi var.ustalığa geçtiğinizde internet cafede sıra beklemezsiniz :) acemilik ve usta birliği ezine yazıyorsa iş bitmiştir kura olayı filan olmaz yani.usta birliğinde çarşılara bir hafta cumartesi 12den 5 e kadar bir haftada pazar günü sabah 8 den akşam 5 e kadar çıkarsınız.çarşıda yapacak hiçbirşey bulamazsınız ezinede.en fazla kahveye yada internet cafeye gidersinz.ezine çanakkale arası 45 dk.küçük minübüsler var.yarım saatte bir kalkar.çarşılarda en iyi alternatiftir yani çanakkaleye gitmek :)
    kaçan askerler uzun dönemdi.450 gün fazla gelmiştir büyük bi ihtimalle.kötü bir psikoloji.anlarsınız gidince...

başka sormak istediğiniz şey varsa yazabilirsiniz.hepinize Allah kolaylık versin...

ALLAH razı olsun kardaşım ya , bizim için iyi oldu yoksa karakara düşünmeye başlamıştım

bu arada yanımızda ekstra bişey götürelimmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzalp84 -- 11 Ağustos 2012; 8:55:47 >

• quote:

arkadaşlar hem acemiliği hem usta birliğini 343 ksd olarak ezinede yapmış biri olarak biraz bilgi vermek istedim.yeşillikler içersinde çok keyifli bir yere gidiyosunuz.komutanlar kısa dönemlere karşı genelde iyidir.ne acemilikte nede ustalıkta spor yapmamıştık.acemilikte bol bol yürüyüş yaparsınız.2 tane internet cafesi var.adım başı telefon kulübesi var.ustalığa geçtiğinizde internet cafede sıra beklemezsiniz :) acemilik ve usta birliği ezine yazıyorsa iş bitmiştir kura olayı filan olmaz yani.usta birliğinde çarşılara bir hafta cumartesi 12den 5 e kadar bir haftada pazar günü sabah 8 den akşam 5 e kadar çıkarsınız.çarşıda yapacak hiçbirşey bulamazsınız ezinede.en fazla kahveye yada internet cafeye gidersinz.ezine çanakkale arası 45 dk.küçük minübüsler var.yarım saatte bir kalkar.çarşılarda en iyi alternatiftir yani çanakkaleye gitmek :)

verdiğin bilgiler için teşekkürler kardeş benim acemi ezine
    usta çanakkale il jandarma hakkında bilgin varmı acaba

• quote:

Tamda bende dicektim kaçan askerler uzundur diye arkadaş açıklamış :) Arkadaşlar tekrar diyorum ezineye düşenler (bende dahil) çok şanslıyız. Komutanları bilmem tabi ama mekan olarak rahatız diyorum sadece. Şöyle sölüyüm 5 ay mis gibi oksijen alcaz en azından istanbulun pisliğinden trafiginden kurtulcaz. Arkadaşın dediği gibi orda paso kahve var gider batak atarız napak :)

• arkadaşlar şuan için kaç kişiyiz ya örgütlenelim :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzalp84

arkadaşlar şuan için kaç kişiyiz ya örgütlenelim :P

Öğlen 2de ordayım teslim olucam :)
  • Orijinalden alıntı: asii_Cocuq

Öğlen 2de ordayım teslim olucam :)

yarın 11 gibi çanakkalede öglen 1-2 gibide bende orda olurum , inşl.
  • 11de orda olursan biraz sıkılabilirsin :) Küçük mekan ramazanda olunca sabah insan olmaz orda :) Hadi hayırlısı
  • quote:

sağol dede yaw dedim ilk biz gidecez kimse yok içimize su serptin ben orada kalacam kalabalık olayı nasıl tabur büyüktür herhalde kaç asker vardı birde ligtv varmı garip gelecek ama :) ayrıca ceza evi var mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebellah35 -- 11 Ağustos 2012; 12:34:43 >

• cep telefonu konusunda ne dusunuyosunuz arkadaslar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: chr0n1c

cep telefonu konusunda ne dusunuyosunuz arkadaslar :D

Ben usta birliğinde sokcam acemilikte getırmeyın dedi ordakı arkadaş ama ustabirliğinde rahat sokarız :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.