Şimdi Ara

EZİNE 3'ÜNCÜ J.EĞT.TB.K.LIĞI/ÇANAKKALE EZİNE ÇANAKKALE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
3
Favori
82.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya şimdi götürüp rahatlıgı gorup keske goturseydık demekte var :D
  • Vala en kötü ihtimal yanına bi kalas telefon al onla usta birliğine kadar idare edersin sokabilrsen kaptırırsan zaten onlarda kalsın hediye edersın ahah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: asii_Cocuq

Vala en kötü ihtimal yanına bi kalas telefon al onla usta birliğine kadar idare edersin sokabilrsen kaptırırsan zaten onlarda kalsın hediye edersın ahah :D

ya ne biliyim kararsız kaldım yaa :D
  • beyler acemilik ezinede usta çanakkale il jandarma usta birliği merkez gözüküyo kura olur mu acaba bile arkadasımız varsa bi cvplasın hele bu arada ismim emrah istanbul birbirimizi sima olarak tanımasakta orada mutlaka muhabbeti olursa donanım haber forumda konusmustuk nick im şu fln die belirtelim ki birbirimizi tanıyalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: chr0n1c

quote:

Vala en kötü ihtimal yanına bi kalas telefon al onla usta birliğine kadar idare edersin sokabilrsen kaptırırsan zaten onlarda kalsın hediye edersın ahah :D

ya ne biliyim kararsız kaldım yaa :D

Takma kafana kardeşim acemilikte idare et telekomdan :D Senin derdinde nete girmek telden biliyorum :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhasr58

beyler acemilik ezinede usta çanakkale il jandarma usta birliği merkez gözüküyo kura olur mu acaba bile arkadasımız varsa bi cvplasın hele bu arada ismim emrah istanbul birbirimizi sima olarak tanımasakta orada mutlaka muhabbeti olursa donanım haber forumda konusmustuk nick im şu fln die belirtelim ki birbirimizi tanıyalım

Bende dün bunu araştırdım soruşturdum kardeşim acemilikle usta birliğin belli ise kura çekilmiyor sana bazı kişilerin sadece acemilik belli oluyormuş onlar kura çekiyormuş sadece kura çekilenlerde çanakkalenın ilçelerine dağıtılıyormuş bu kadarını öğrendim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vulcao_0750

arkadaşlar hem acemiliği hem usta birliğini 343 ksd olarak ezinede yapmış biri olarak biraz bilgi vermek istedim.yeşillikler içersinde çok keyifli bir yere gidiyosunuz.komutanlar kısa dönemlere karşı genelde iyidir.ne acemilikte nede ustalıkta spor yapmamıştık.acemilikte bol bol yürüyüş yaparsınız.2 tane internet cafesi var.adım başı telefon kulübesi var.ustalığa geçtiğinizde internet cafede sıra beklemezsiniz :) acemilik ve usta birliği ezine yazıyorsa iş bitmiştir kura olayı filan olmaz yani.usta birliğinde çarşılara bir hafta cumartesi 12den 5 e kadar bir haftada pazar günü sabah 8 den akşam 5 e kadar çıkarsınız.çarşıda yapacak hiçbirşey bulamazsınız ezinede.en fazla kahveye yada internet cafeye gidersinz.ezine çanakkale arası 45 dk.küçük minübüsler var.yarım saatte bir kalkar.çarşılarda en iyi alternatiftir yani çanakkaleye gitmek :)
    kaçan askerler uzun dönemdi.450 gün fazla gelmiştir büyük bi ihtimalle.kötü bir psikoloji.anlarsınız gidince...

başka sormak istediğiniz şey varsa yazabilirsiniz.hepinize Allah kolaylık versin...

kardeş usta birliği çanakkale il jandarma gözüküyo bilgin var mı bu konuda tekrar kura dağıtım olur mu ordan ?

• quote:

quote:

arkadaşlar hem acemiliği hem usta birliğini 343 ksd olarak ezinede yapmış biri olarak biraz bilgi vermek istedim.yeşillikler içersinde çok keyifli bir yere gidiyosunuz.komutanlar kısa dönemlere karşı genelde iyidir.ne acemilikte nede ustalıkta spor yapmamıştık.acemilikte bol bol yürüyüş yaparsınız.2 tane internet cafesi var.adım başı telefon kulübesi var.ustalığa geçtiğinizde internet cafede sıra beklemezsiniz :) acemilik ve usta birliği ezine yazıyorsa iş bitmiştir kura olayı filan olmaz yani.usta birliğinde çarşılara bir hafta cumartesi 12den 5 e kadar bir haftada pazar günü sabah 8 den akşam 5 e kadar çıkarsınız.çarşıda yapacak hiçbirşey bulamazsınız ezinede.en fazla kahveye yada internet cafeye gidersinz.ezine çanakkale arası 45 dk.küçük minübüsler var.yarım saatte bir kalkar.çarşılarda en iyi alternatiftir yani çanakkaleye gitmek :)
    kaçan askerler uzun dönemdi.450 gün fazla gelmiştir büyük bi ihtimalle.kötü bir psikoloji.anlarsınız gidince...

başka sormak istediğiniz şey varsa yazabilirsiniz.hepinize Allah kolaylık versin...

kardeş usta birliği çanakkale il jandarma gözüküyo bilgin var mı bu konuda tekrar kura dağıtım olur mu ordan ?

hmm anladm kardesm tşk ederm seninde bnmki gibi heralde acemi ezine usta merkez :)

• quote:

quote:

quote:

hmm anladm kardesm tşk ederm seninde bnmki gibi heralde acemi ezine usta merkez :)

Bana demek istedin sanırım :) Yok dostum ben ezinede kalıyorum sende şöyle düşün usta birliğin merkezde kordonda bol bol gezersin haftasonları mükemmeldir Çanakkale merkez şanslısın :)

• asii_Cocuq aynen kardesm sana seslendim :) nasıl heycan var mı :D sabah 8 9 gibi ordayız inşallah öglende girerim içeriye :) belki derbiyi izletirler. yoldan dolayı bide uyku sorunumuz olabilir erken girersek işimiz erken biter aksama 10 da yatarız hiç degilse uykumuzu almıs oluruz
  • 9 da inecem ezineye.İnzibatlara yakalanmazsam gezicem öğleye kadar.
  • quote:

asii_Cocuq aynen kardesm sana seslendim :) nasıl heycan var mı :D sabah 8 9 gibi ordayız inşallah öglende girerim içeriye :) belki derbiyi izletirler. yoldan dolayı bide uyku sorunumuz olabilir erken girersek işimiz erken biter aksama 10 da yatarız hiç degilse uykumuzu almıs oluruz

Vala şuanda heyecan yok kardeşim ama yarın olcağı kesin :) Ben 2 de teslim olcam derbiyi izletirlermi bilmem ama arkadaşımın dediğine göre aksama kadar işlemlerle uğraşcakmışız baya uzun sürüyormuş zaten erken biter inşda uykumuzu sağlam alırız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

9 da inecem ezineye.İnzibatlara yakalanmazsam gezicem öğleye kadar.

İnzibatlar sorsa bile asker değilim dedin mi sana bişi demiyolar istedğini yaparsın :D
  • quote:

quote:

asii_Cocuq aynen kardesm sana seslendim :) nasıl heycan var mı :D sabah 8 9 gibi ordayız inşallah öglende girerim içeriye :) belki derbiyi izletirler. yoldan dolayı bide uyku sorunumuz olabilir erken girersek işimiz erken biter aksama 10 da yatarız hiç degilse uykumuzu almıs oluruz

Vala şuanda heyecan yok kardeşim ama yarın olcağı kesin :) Ben 2 de teslim olcam derbiyi izletirlermi bilmem ama arkadaşımın dediğine göre aksama kadar işlemlerle uğraşcakmışız baya uzun sürüyormuş zaten erken biter inşda uykumuzu sağlam alırız :)

aynen bndede öle su an bişi yok ama ben indigimde biraz gezerim baktım sıkıldım gider girerim içeriye işimiz erken bitsin soa kalabalık olur fln filan uğraşmayalım

• quote:

quote:

quote:

aynen bndede öle su an bişi yok ama ben indigimde biraz gezerim baktım sıkıldım gider girerim içeriye işimiz erken bitsin soa kalabalık olur fln filan uğraşmayalım

Ezinede gezicek yer yok ki :) Kahveden başka bişi yok ama köyüleri çok iyidir samimidir şimdi biz jandarmayız hoş karşılarlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: chr0n1c

ya şimdi götürüp rahatlıgı gorup keske goturseydık demekte var :D

Bence goturme kardeşim, şimdi adım başı kulübe varmış ne gerek var acemilikte yol yordam bilmeden yakalanmak var , küçük yerde mimlenmek kötü olur diye düşünüyorum. Beni bizimkiler bırakacak arkadaşlar sabah çıkacam 4 saat civarıymış. Erken teslim olma en son kişi gelinceye kadar bekletirler diyorlar mantıklı geldi 5 e 5 kala girecem ben sizde öyle yapın unutmayın orada hepimiz ortak hareket edip birlik olursa kimse bize birşey yapamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bol bol yatcaksın hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asii_cocuqq

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Ben metroya bilet aldım.Saat 8:30 da çanakkaleye inicem.Ordan sonrası için hiç bir fikrim yok

Dostum biletini aldıysan sorun yok zaten ezine toplasan 20 dklık buyuklukde bı yer ve cok sırın bı yerdır denizide var :) Bızım yazlık var orda adım gıbı bılırım heryerını metro elemana solersın senı onunde bırakırlar hemen karakolun

sen ne içtin ya ezinede denizmi orası yanıp kavrulan biryer ve deniz var yalancıya bak

• biz yaklaşık 130 kişi acemiliği ezinede yapmıştık.30 kadarımnız ezinede kaldı gerisi 116.alaya gitti orda kaldı.kura olayı olmadı yani.tanurda lig tv yok fakat derbi maçları için anfiye kurulum olabilir.nöbetçi subayın keyfine kalmış :) asker sayısı tabur olduğu için diğer birliklere göre azdır.cep telefonu olayına gelince ilk girişte çantaları tek tek aramışlardı bizim.tavsiyem ustalığa geçince kullanmanız.taburun hemen dışında emanetçi dükkanı var oraya bırakabilirsiniz acemilikte...
  • quote:

biz yaklaşık 130 kişi acemiliği ezinede yapmıştık.30 kadarımnız ezinede kaldı gerisi 116.alaya gitti orda kaldı.kura olayı olmadı yani.tanurda lig tv yok fakat derbi maçları için anfiye kurulum olabilir.nöbetçi subayın keyfine kalmış :) asker sayısı tabur olduğu için diğer birliklere göre azdır.cep telefonu olayına gelince ilk girişte çantaları tek tek aramışlardı bizim.tavsiyem ustalığa geçince kullanmanız.taburun hemen dışında emanetçi dükkanı var oraya bırakabilirsiniz acemilikte...

Şu yukarda yalancı diyen arkadaşada ezinenin hemen 10 dk ilerisindeki geyiklide deniz oldugunuda sölede arkadaş kendi memleketini öğrensin :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.