Şimdi Ara

Ezik Komutanlar Savastakı Ezık komutanlar SS lı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merak edıyorum biz niye NP kasıyoruzz bu adamlar gıbı NP transferı yapalım olsun bıtsın alın sıze NP transferının kanıtıı Lvl 43 ve lvl 37 adamlar bu gun saat 13:00 savasında Ata bınmıslerrr Bende Np kamak ıcın bır taraflarımı yırtıyorum........Bu adamlar Ata bınebııyorsa nasıl savas kazanacagızz?.. Ayrıca ıkısıde savas boyunca hapısten cıkmadııı.. Partı arayıp durdularr.. Ne tesaduf ama pek de partı bulamadılarr.. ılgınc degılmı
    Alın SS

http://img369.imageshack.us/my.php?image=ezikkomutanlargm8.jpg

• adam kendi np sile deil clanın np siyle commander oluyo hemde sen koxpersin
  • arkadaşım commenderlikte clan onemlidir kişinin np onemli değildir clanın gradesi yüksekse mesela onun g2 miş demekki g1 clan başkanları yokmu orda o yüzden commander olmuş
  • koxper
  • Koxp ile ne alakası var ben onu anlamadım?
  • orası dies mi ?
  • Ben koxper degılım Istırapla oyuna gırdıgım ıcınse evet gırdı ama baska turlu zaten su an oyuna gıremıyorum ayrıca ben warıorum roguee degılll ıstırap o yuzden bır ıse yaramazzzz .. Ayrıcaaa tekrar soylıyeyım bu adamlar np transferı yapmıslardır bencee clan NP sı ıle degıll olayy
  • Ayrıca soylermısın bana bu forudakı kım xtrap sorunu yasadıgı zaman ıstrıpala oyuna gırmemıstır gırmedım dıyen kullanmadım ıyen yalan soylerrrr.... o yuzden sen koxspersın yok bann gıbı laflar etmeyın ılk once kendı bılgısayarınızdakı ıstırabı sılın sonra gelın burayaaa ......konusun
  • yaw x trapla direk girersen lwl gostermez koxp u acarsan lwl gosterir server neresi
  • Adamın np li yan charı filan vardır veya savaşa sağlam clan baskanları girmedigi icin komutan olmustur .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ForeverMetal

Koxp ile ne alakası var ben onu anlamadım?

evet ya adam warrior
  • quote:

Orjinalden alıntı: IIIFoReWeRIII

quote:

Orjinalden alıntı: ForeverMetal

Koxp ile ne alakası var ben onu anlamadım?

evet ya adam warrior

koxp açık ayrıca ıstırapla girdiğinde deil koxpu çalıştırdığında lvl leri gösterir birşey biliyoruzda konuşuyoruz

ayrıca tanıdığı vardır ya da bu yan char felandır bulmuştur np yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterKill88 -- 22 Nisan 2007; 18:26:33 >

• Orda bulunan en çok np li clanın başkanıdır . O sebeple olmuştur . Clanın npsi ilgilendirir admın np si değil . Bu arada ben ıstırap kullanmadım . Nerden biliyorsun herkesin ıstırap kullandığını onu anlamış değilim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 22 Nisan 2007; 19:08:06 >
  • ss acılmıyor :S
  • burda kuyruk acısı war çok mu kıskandın yawrum

1. sen koxper sın

2. si ata binmek için bireysel np gerekli değildir. Savaşa giren en yuksek np li 5 clanların lideri commander olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeyyeHan -- 22 Nisan 2007; 19:15:06 >
  • adamın np sı ıle alakalı deyıll onelı olan clan np sı yan charını koymuştur clana al sana g2 olmuşş sağlam tanıdığı var demekkı
  • server ne?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.