Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.022
Cevap
27
Favori
444.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cane®

Ezel 21.Bölüm 2.Fragmanı

Dayı her zamanki gibi döktürüyor. Bir dizinin her bölümü mü kaliteli olur ?
  • Yine mükemmel bir bölüm geliyor gibi...

AZAD, bu bölümde de baya gözükecek gibi duruyor,buna ayrıca sevindim

Yeni bir oyuncu daha var bölümde, aslında her bölüm böyle eski dizilerden-filmlerden 1-2 kaliteli oyuncu dahil etseler(sürekli kalmalarına gerek yok) en azından her bölüm farklı yüzler görsek fena olmaz hani...

Ulen artık reklama falan dayanıp bu Pazartesi TV'den izleyeceğim sanırım
  • Dayanamıyorum biran önce pazartesi olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasts0ul

quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Tamamda kız oraya geldi de kamerayı niye ortada bıraktı ve o kameranın orda ne işi vardı ve birde bu tefo nun çekim olayı niye çekmişler kameraya kaçışı falan biraz gerçeklikten uzaklaşıyor gibi

Evet ya çok büyük mantık hataları yapmaya başladılar dizide.

azad dayının kızı oldugunu ezele belli etmek icin bıraktı kamerayı oraya ..
    Ayrıca islerim dolayısıyla bi kac hafta giremiycem nete

Olamazsen ezelin demirbaşlarındansın yapamazsın bunu

Bu arada ne olmuş senariste ya demekki dizi bi kaç ay çekilemicek,diğer senarist olan kızın tek başına bu işi yapabileceğini pek zannetmiyorum
  • Ya şu kızın üzülürmüsün deyişine hayran kaldım başa sarıp dinliyorum. Ramiz Dayı2da döktürüyor kahrolurum Kızım kahrolurum"
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Ya şu kızın üzülürmüsün deyişine hayran kaldım başa sarıp dinliyorum. Ramiz Dayı2da döktürüyor kahrolurum Kızım kahrolurum"

valla bende bayıldım o repliklere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARLAS TURAN

Yine mükemmel bir bölüm geliyor gibi...

Yeni bir oyuncu daha var bölümde, aslında her bölüm böyle eski dizilerden-filmlerden 1-2 kaliteli oyuncu dahil etseler(sürekli kalmalarına gerek yok) en azından her bölüm farklı yüzler görsek fena olmaz hani...

Dizi tutulduğu için oyuncularda hemen kabul ediyor teklifi. Son zamanlarda güzel oyuncular giriyor diziye. O nasıl bir üzülür müsün demek arkadaş. Ben bile üzüldüm burda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 12 Mart 2010; 21:04:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: BARLAS TURAN

Yine mükemmel bir bölüm geliyor gibi...

Dizi tutulduğu için oyuncularda hemen kabul ediyor teklifi. Son zamanlarda güzel oyuncular giriyor diziye. O nasıl bir üzülür müsün demek arkadaş. Ben bile üzüldüm burda.

Aynen, Türk dizi tarihinin en iyi dizilerinden biri olduğu için hiçbir oyuncunun şu anda teklif geldiğinde kabul etmeme şansı yok
    figüran olarak girseler bile...

Hadi tüm oyuncular tamam da umarım şu Burçin Terzioğlu çok daha kalıcı olur şu dizide, cidden harika derecesinde bir oyunculuğu var, bakışlar,tavırlar,mimikler 10 numara

Ezel (2009-2011)
  • Oo dayı eline silah almış Hadi hayırlısı.
  • Ezel'in facebook sayfasından

Başarılı bir ameliyat geçiren Kerem Deren'in sağlık durumunun iyiye gittiği haberini aldık. En kısa sürede setlere dönmesini umarak geçmiş olsun diliyoruz.
  • Güzel haber umarım, kısa sürede iyileşir.
  • dayı ile ezel arası inş. açılmaz
  • Harika bir bölüm daha bizi bekliyo.Çabuk gel pazartesi gecesi Reklam falan çekilmiyo gece netten rahatça izleniyo nasılsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birolllll

Harika bir bölüm daha bizi bekliyo.Çabuk gel pazartesi gecesi Reklam falan çekilmiyo gece netten rahatça izleniyo nasılsa

İki haftadır pazartesi günleri maç olmasından dolayı mecburen öyle izliyordum. Ama gerçekten reklamsız netten izlemek çok daha mantıklı Ama o zaman da Ezel'in olduğu saatlerde evden çıkmam gerekecek. Ev halkı son ses televizyonu açıp izliyorlar çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulenttt324

quote:

Orijinalden alıntı: Birolllll

Harika bir bölüm daha bizi bekliyo.Çabuk gel pazartesi gecesi Reklam falan çekilmiyo gece netten rahatça izleniyo nasılsa

İki haftadır pazartesi günleri maç olmasından dolayı mecburen öyle izliyordum. Ama gerçekten reklamsız netten izlemek çok daha mantıklı Ama o zaman da Ezel'in olduğu saatlerde evden çıkmam gerekecek. Ev halkı son ses televizyonu açıp izliyorlar çünkü

Ezel bittikten sonra izliyorum genelde.Ezel'in olduğu saatlerde genelde oyun oynuyo ya da arkadaşlarla dışarıda vakit geçirme modunda oluyorum
  • Ben de geçen hafta indirip izledim bölümü yine bu hafta öyle yapmayı düşünüyorum, reklam falan derdi olmuyor böyle, tv başında 2buçuk saat falan kalırken en az böylece bir buçuk saatte diziyi bitiriyorsun, geri kalan 1 saat falan da sana başka bir şeyler izlemek için kalıyor. Devir tasarruf devri değil mi.
  • Kesinlikle öyle Ama dediğim gibi, dışarı çıkmam gerekecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ben de geçen hafta indirip izledim bölümü yine bu hafta öyle yapmayı düşünüyorum, reklam falan derdi olmuyor böyle, tv başında 2buçuk saat falan kalırken en az böylece bir buçuk saatte diziyi bitiriyorsun, geri kalan 1 saat falan da sana başka bir şeyler izlemek için kalıyor. Devir tasarruf devri değil mi.

tv nin heyecanı da başka oluyor
  • Bahar hakkın rahmetine kavuştu da haberimiz mi yok? Hiç göstermiyorlar 2 bölümdür...
  • Baharın dizideki rolü çok da önemli değil ki ondandır abalasının zamanda ne haltlar çevirdiğini bile bilmiyor ki, küçük ufaklığın rolü bile daha önemli.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.