Şimdi Ara

EZCOOL HD DREAM MEDIA PLAYER.. (!!!!!IP TV DÜZELTİLDİ!!!!!)) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.086
Cevap
2
Favori
90.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

file://///cihaz ip'si/c yazarsanız tarayıcıda c'nin içini gösteriyor. bir nevi ftp gibi bişey yani. eğer iki cihaz takılı ise c yerine d yazarsanız onun içini gösteriyor.
  • noldu torrent indi mi
  • yok inmedi daha valla. seçtiğim torrent yüzünden :)
  • bu cihazın en önemli özelliği üzerinde lcd ekran olması hangi cihazda var ps3 de bile yok bi müzik dinliyim diyorum wd tv live ile yok lcd tv yi aç
  • Firmware çok güzelmiş. Dark mini hiç sorun çıkartmadı. Dark mini, noontec a6 ve smartmedia hd vision sahipleri gönül rahatlığıyla kurabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Firmware çok güzelmiş. Dark mini hiç sorun çıkartmadı. Dark mini, noontec a6 ve smartmedia hd vision sahipleri gönül rahatlığıyla kurabilir.

Üstad bu saydığın cihazlar
    Bluray iso ve özellikle benim için önemli olan DVD iso veya DVD video klasörlerini menülü oynatıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Firmware çok güzelmiş. Dark mini hiç sorun çıkartmadı. Dark mini, noontec a6 ve smartmedia hd vision sahipleri gönül rahatlığıyla kurabilir.

Bluray iso ve özellikle benim için önemli olan DVD iso veya DVD video klasörlerini menülü oynatıyor mu?

Bluray iso elimde olmadığıiçin hiç denemedim. Ancak birkaç dvd iso şeklinde denedim. Klasöre tıklayınca "menüyü oynat" veya "klasörü aç" şeklinde soruyor. Menüyü oynat deyince dvd nin kendi menüsü ekrana geliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Bluray iso elimde olmadığıiçin hiç denemedim. Ancak birkaç dvd iso şeklinde denedim. Klasöre tıklayınca "menüyü oynat" veya "klasörü aç" şeklinde soruyor. Menüyü oynat deyince dvd nin kendi menüsü ekrana geliyor.

hangi cihazda oluyor bu? bende bu firmware ile denedim dvd iso göstermedi menüyü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdocklawless -- 23 Ocak 2011; 23:33:47 >

• quote:

hangi cihazda oluyor bu? bende bu firmware ile denedim dvd iso göstermedi menüyü?

Dark mini mania üzerinde denedim. Zaten ezcool hd dream ve dark mini aynı cihaz. Ayarlar menüsünde "dvd oto oynat" seçeneğinin açık olması gerekiyor.
  • bende dvd klasörü vardı, dvd oto oynat açık olmasına rağmen dvd menüsü gelmedi. sende iso şeklindemiydi dvd?
  • Audio_TS ve Video_TS şeklinde idi sanırım. Tam hatırlamıyorum akşam gidince bakarım.
  • cihazın torrent portu 6881 miş arkadaşlar. modemden port açmak isteyenler açsınlar.
  • quote:

Audio_TS ve Video_TS şeklinde idi sanırım. Tam hatırlamıyorum akşam gidince bakarım.

doğrudur dvd video klasör içeriği audio_ts ve video_ts
  • ve sonundaaaa %100 ile sonuçlandı bir torrentim.. gelecek maçlara bakcaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

cihazın torrent portu 6881 miş arkadaşlar. modemden port açmak isteyenler açsınlar.

bilgi için teşekkürler ama torrent düzeldi mi ki ?
  • düzeldi evet.
  • Bendeki dün güzel indiriyordu. Akşam sapıttı cihaz. Hiç bir işlem yapmayınca yarım saat içinde kendini kilitledi. Bir kaç sefer üstüste yapınca eski sürümü yükledim. Bu akşam tekrar deneyeceğim.
  • quote:

Bendeki dün güzel indiriyordu. Akşam sapıttı cihaz. Hiç bir işlem yapmayınca yarım saat içinde kendini kilitledi. Bir kaç sefer üstüste yapınca eski sürümü yükledim. Bu akşam tekrar deneyeceğim.

usb memory'e indiriyorsan ve ntfs formatlı ise aleti açıp kapayınca sapıtabiliyor. usb hafızayı bilgisayara takınca "tara ve düzelt / taramadan devam et" menüsü geliyorsa o zaman tara ve düzelt diyip pc'de düzelttikten sonrat ekrardan ezcool'a takıp devam etmek lazım. bende de takıldı usb hafıza ve bu şekilde düzeldi.

birde büyük bir dosya çekiyorsanız aleti açıp kapayınca hemen başlamıyor. uzun süren bir hash işlemi yapıyor sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdocklawless -- 24 Ocak 2011; 15:11:45 >
  • evet, ilk zamanlar o hash check denilen işlemi yaparken 0'dan başladığını zannedip tekrar indirdiğim zamanlar olmuştu ya da iptal ettiğim. bir süre beklemek gerekiyor o işlem için. dosya boyutu ne kadar artarsa o işlem o kadar uzun sürüyor arkadaşlar..
  • Arkadaşlar bendeki disk usb bağlı ve ext3 formatlı. Ntfs problem çıkardığı için ext3 formatlamıştım. Dark miniden başka bir yere takmıyorum. Hatta cihazdan hiç çıkarmıyorum bile. İşin ilginç tarafı port açmama da gerek yok. Modemden güvenlik duvarını disable seçtim. Arada bir bakıyorum diskin içine, khyry.exe gibi bir dosya beliriyor. Yanında ekstradan uzantısız bir khy dosyası geliyor. Kaspersky ile tarıyorum. Virüs deyip siliyor. Bende cihaz dün gece kilitlendi bir kaç sefer. Akşama tekrar bakıcam. Acaba bu gelen virüsler mi birşeyler yapıyor anlamadım. Gene gelmiş bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 24 Ocak 2011; 16:52:00 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.