Şimdi Ara

EZCOOL HD DREAM MEDIA PLAYER.. (!!!!!IP TV DÜZELTİLDİ!!!!!)) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.087
Cevap
2
Favori
90.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Popcornlar aşırı pahalı ama değer... kararsız kaldım baya. Yine bu şekilde elimde patlamasından korkuyorum açıkçası. Sanalmarketim.com kago ücretlerini benden kesecekmiş az önce konuştum. Bidaha hepsiburada.com dan şaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djdigy5

quote:

Orijinalden alıntı: eXpErT_

quote:

az önce cihaz elime geçti ve denedim ancak Philips ses sistemine digital olarak bağladığımda ses DTS olarak 1-2 saniye beliriyor sonra kayboluyor sonra tekrar ses geliyor. Ses sistemimde sorun yok zira Playstation 3 ile kullanıyorum sorunsuz olarak. Bu problemi yaşayan oldumu? İade etmem gerekecek sanırım ben hiç memnun kalmadım, daha dakika 1 gol 1. Bu arada 3-4 filmde denedim hepsinde sonuç aynı. filmler mkv 720p.

dts 1-2 saniye belirdikten sonra sesde beraberinde kesiliyormu birde ses gidip gidip geliyormu nasıl durum, farklı filmlerde denedinmi durum nasıl onlarda.
    mp3 veya başka ses dosyaları ne durumda.

son olarak başka bir optik kablo ile denedinmi dostum belki çözüm olabilir. amfideki portuda değiştirmeyi deneyebilirsin...

Evet kardeşim aynen dediğin gibi Philips'in ekranında DTS gözüküyor. ses bir gelip bir gidiyor bazen hiç gelmiyor. Playstation 3 e de bağlıyorum aynı kabloyu hiçbir sorun yok 5.1 dolby digital ses alıyorum. Ben hiçbir şekilde 5.1'den ses alamadım. Vermiş olduğun son firmware i de yükledim fayda etmedi. :(

anladım dostum o zaman sana denk gelen ürün arızalı sanırım birebir değişim olması gerek hepsiburadada o şekilde görmüştüm ithalatçı firmayı yazmış arkadaşımız görüş bakalım boşu boşuna kargo kesintileriyle uğraşma bence.
  • bencede önce ithalatçı ile bir konuşmakta fayda var. olmadı birebir değişim yapılır.

bak birde optik ile sorun yaşayan birileri var. dark media mania ile yaşamış ancak bunları çipi realtek 1073dd, aynı yani. hatta anakartı bile aynı olabilir.

http://www.akortek.net/viewtopic.php?f=108&t=948&start=0

şurayı bir oku bakalım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdocklawless -- 5 Ocak 2011; 11:16:39 >
  • teşekkür ederim arkadaşlar. ürünü bugün iade için yolladım . Popcorn alacağım popcorn aralık ayı içerisinde yeni bir firmware yayınlamış, artık şu mkv dosyalarındaki sıkıştırma nedeniyle oynatılamayan dosyalar da oynatılabiliyor. Bu benim için çok büyük artı, araştırıncada özellikler hakikaten ayrı bir güzel. Bu tarz cihazları 1 kez alıyoruz o nedenle paraya biraz kıymak lazım sanırım. Popcorn güzel ancak bulması problem. Bir şekilde halletmeye çalışırım artık.
  • popcorn'un hayırlı olsun o zaman.
  • hayırlı olsun dostum popcorn hangisini almayı düşünüyorsun a-110, a-200, c-200 hangisini kestirdin gözüne bana pahalı geliyor bu ürün biraz :)
  • arkadaşlar ben bu ürünü incehesap tan aldım. yanında verdikleri usb kablosuz apartör hiper marka. peki benim diğer odamdaki masaüstü bilgisayarım ile nasıl bağlantı kurabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

arkadaşlar ben bu ürünü incehesap tan aldım. yanında verdikleri usb kablosuz apartör hiper marka. peki benim diğer odamdaki masaüstü bilgisayarım ile nasıl bağlantı kurabilirim?

benim de çözemediğim konulardan biri o. dongle almayı düşünüyorum ama internetten hd film izleme performansı nasıl? kullananlar varsa paylaşabilirler mi?
    bir de torrent için hala beklememiz gerekiyor değil mi? şu an için yayınlanan bi güncelleme mevcut mu?
  • Bu cihaz Dark Mini Mania ve Smartmedia HD Vision ile aynı ürün. İsterseniz aşağıdaki konuyu inceleyin orada aradığınız cevaplar var.

http://forum.donanimhaber.com/m_39460748/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: roccopolo

quote:

arkadaşlar ben bu ürünü incehesap tan aldım. yanında verdikleri usb kablosuz apartör hiper marka. peki benim diğer odamdaki masaüstü bilgisayarım ile nasıl bağlantı kurabilirim?

benim de çözemediğim konulardan biri o. dongle almayı düşünüyorum ama internetten hd film izleme performansı nasıl? kullananlar varsa paylaşabilirler mi?
    bir de torrent için hala beklememiz gerekiyor değil mi? şu an için yayınlanan bi güncelleme mevcut mu?

hiper marka usb wireless çalışıyorsa üzerindeki chip ne onu öğrenmek lazım. o chip'i kullanan tüm usb wireless cihazlar çalışacaktır.

torrent için henüz bir güncelleme yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

quote:

quote:

hiper marka usb wireless çalışıyorsa üzerindeki chip ne onu öğrenmek lazım. o chip'i kullanan tüm usb wireless cihazlar çalışacaktır.

torrent için henüz bir güncelleme yok.

hiper wireless ın chipseti realtek dostum
  • tamam, realtek chipsetli herhangi bir usb wireless çalışacaktır o zaman. tabiki birden fazla realtek wireless çipi varsa hiper'in içinde hangi model realtek çip var ona da bakmak gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

tamam, realtek chipsetli herhangi bir usb wireless çalışacaktır o zaman. tabiki birden fazla realtek wireless çipi varsa hiper'in içinde hangi model realtek çip var ona da bakmak gerekli.

http://www.incehesap.com/hiper_wnu683n2_300_mbps-779-15703.html linkinde var hiper wireless ancak murdock dostum, internetten hd film izleme performansı nasıl?ona göre dongle almamı sağlayacaksın. yardımını bekliyorum, teşkkürler
  • internetten hd film izleme derken ne dediğini anlamadım tam olarak?

- web üzerinden hd film mi?
    - torrent v.s. ile indirdikten sonra yerel ağ üzerinden hd film mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdocklawless -- 10 Ocak 2011; 11:08:38 >
  • torrent indirdikten sonra yerel ağ üzerinden hd film izlemek?
  • quote:

torrent indirdikten sonra yerel ağ üzerinden hd film izlemek?

720 olanları bir ihtimal izleyebilirsin ancak 1080 leri imkanı yok wireless ile izleyemezsin.
  • quote:

hayırlı olsun dostum popcorn hangisini almayı düşünüyorsun a-110, a-200, c-200 hangisini kestirdin gözüne bana pahalı geliyor bu ürün biraz :)

gittigidiyorda 3-4 gün önce 200 liraya 2. el a-110 vardı. 5% indirim fırsatıyla 190 liraya aldım. 20 ay daha garantisi var. Şu an çok memnunum harddisk siparişi verdim bekliyorum harddisk gelsin diye. Alet muhteşem. Kesinlikle tavsiye ederim. Hem kaliteli hem firmware desteği kusursuz hemde chipseti daha iyi. Ezcool ile aynı fiyata popcorn um oldu daha nolsun:) Fırsatını bulursanız kaçırmayın
  • quote:

quote:

hayırlı olsun dostum popcorn hangisini almayı düşünüyorsun a-110, a-200, c-200 hangisini kestirdin gözüne bana pahalı geliyor bu ürün biraz :)

gittigidiyorda 3-4 gün önce 200 liraya 2. el a-110 vardı. 5% indirim fırsatıyla 190 liraya aldım. 20 ay daha garantisi var. Şu an çok memnunum harddisk siparişi verdim bekliyorum harddisk gelsin diye. Alet muhteşem. Kesinlikle tavsiye ederim. Hem kaliteli hem firmware desteği kusursuz hemde chipseti daha iyi. Ezcool ile aynı fiyata popcorn um oldu daha nolsun:) Fırsatını bulursanız kaçırmayın

2. ellere öyle güvenebiliyor olman büyük cesaret dostum. inş hayrını görürsün
  • quote:

quote:

quote:

2. ellere öyle güvenebiliyor olman büyük cesaret dostum. inş hayrını görürsün

katılıyorum çünki nedendir bilinmez sanırım biraz titiz olduğumdan kendi kullandığım ürünü satarken içim o kadar rahat ama birbaşkasının ürününü 2.el olarak alırken acaba yere düşürdümü tamir gördümü herhangi bir yeri kusurlumu içim rahat etmiyor o yüzden

tabii bunları göre alabildikten sonra iyi fiyata almışsın dostum ne diyelim
  • geçen gün real'de indirimli olarak 199 liraya satılıyordu a-110. buradan da bir arkadaş almıştı sanırsam.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.