Şimdi Ara

EZBERCİ SİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cidden eğitim çok saçma bir hal almaya başladı. Neredeyse hiç çalışmadan girdiğim sınavdan aldığım not ilk sınavda çok çalışarak aldığım nottan fazla. Felsefe derslerinde bile yorum yok ezber ezber. Çok saçma, yorum olmayan, çok çalışanın az çalışdan ayrıldığı bir sistem yok. Belki de bizim okulda böyledir bilmiyorum ama sadece şans benim gördüğüm bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• senin okul değil neredeyse bütün okullar böyle zaten okul sana felsefe ve ingilizce öğretmez okul şu an sadece öğrencinin boş gidip geldiği öğretmenin ekmek kazandığı yer. ama formalite olarak okula gitmek zorundasın önemli olan senin kendine bir şey katman kendini geliştirmen eğer okuldan bir şey beklersin 18 yaşında bomboş bir lise mezunu olursun gerçi 18 yaşında bomboş olmak insanı öldürmez ama kendini geliştirme hevesini kaybedebilirsin ki sende sorgulayan bir zihin görüyorum senin gibiler her yaşta kendini geliştirir ingilizceyi kendin öğrenmelisin kursla olabilir ya da kitaplarla ve ya internetten programlarla aynısı felsefe, biyoloji vs. için de geçerli imkanların sınırsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.